ד"ר רות היידריך – סיפור הצלחה

למרות אורח חיים אתלטי ותזונה שעבור אנשים רבים תחשב לבריאה, גילתה רות היידריך בגיל 47 שיש לה גידול סרטני בשד בגודל של כדור גולף, שהתפשט לעצמות ולאחת הריאות.

היידריך, שהייתה אצנית מזה 14 שנה ורצה גם שלושה מרתונים, לא הייתה רגילה לוותר, ולאחר הסרת הגידול בניתוח היא החליטה לסרב לטיפולי כימותרפיה והקרנות, והצטרפה לקבוצת המחקר של ד"ר מקדוגל שבדקה כיצד דיאטה טבעונית דלת שומן משפיעה על מחלת הסרטן, כאלטרנטיבה לטיפול הרפואי הקונבנציונלי. אם זה לא היה מספיק, היא החליטה גם להירשם לטריאתלון "איש הברזל" (3.8 ק"מ שחייה, 180 ק"מ רכיבה על אופניים ו- 42 ק"מ ריצת מרתון) מהטריאתלונים המפורסמים והמאתגרים בעולם.

תוך מספר חודשים הסרטן נסוג לחלוטין, ובמשך השנים שחלפו מאז, היידריך התחרתה כמעט מדי שבוע בריצות ובתחרויות טריאתלון, כולל טריאתלון "איש הברזל". עד היום היא סיימה 6 פעמים את טריאתלון "איש הברזל", רצה למעלה מ-60 מרתונים, זכתה במעל 900 מדליות זהב והוכרזה כ"אחת מעשר הנשים בעלות הכושר הגופני הטוב בצפון אמריקה" ב-1999!
היום היידריך בת 71, חיה על תזונה טבעונאית דלת שומן, עשירה בפירות, וממשיכה לעשות כושר באופן יום יומי. אפשר גם לראות ראיון איתה בסרט Forks Over Knives שיש עליו ביקורת חיובית באתרנו.

היידריך כתבה שלושה ספרים והיא מופיעה בסרטונים רבים ביוטיוב כמו למשל- הרצאה שלה בכנס של ה- OrganicAthlet בנושא טבעונות ארוכת טווח שבו היא מספרת על קריירת הריצה שלה, על תזונתה ועל מחלתה והרצאה שלה בנושא תזונת רואו. בנוסף יש לה אתר אינטרנט שמכיל מידע עליה ועל תזונה נכונה וכושר גופני.

ניתן לקרוא עוד על תוכניתו של ד"ר מקדוגל באתרו.

Subscribe
הרשמה לעדכונים
guest
3 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
אריאל
אריאל
13 בדצמבר 2011 19:38

תודה רבה על הפירסום (: (שאלה קצת לא קשורה – 1 שאלה לגבי אימונים כיום אני רץ 4 פעמים בשבוע 40 דקות בכל ריצה הייתי רוצה לרוץ כל יום אבל החוסר זמן לא מאפשר לי לעשות את זה השאלה שלי עם זה מספיק ,2 אצות מומלץ לא מומלץ ? אני נורא אוהב לשלב אצת וואקאמה ואצת נורי האם זה מומלץ או לא ממש 3 עקב המעבר ל811 החלטתי להחליף את השמפו והתחליב גוף שלי בבית השאלה זה עם זה באמת היה שווה את זה אני מתלבט עם לקנות שמפו ומרכך של חברת roots-aloe vere ויש לכם המצלמה לתחליב גוף וקרם ידים תודה (:-)

צוות האתר
Reply to  אריאל
14 בדצמבר 2011 9:14

תודה רבה על הפירסום (: (שאלה קצת לא קשורה – 1 שאלה לגבי אימונים כיום אני רץ 4 פעמים בשבוע 40 דקות בכל ריצה הייתי רוצה לרוץ כל יום אבל החוסר זמן לא מאפשר לי לעשות את זה השאלה שלי עם זה מספיק ,2 אצות מומלץ לא מומלץ ? אני נורא אוהב לשלב אצת וואקאמה ואצת נורי האם זה מומלץ או לא ממש 3 עקב המעבר ל811 החלטתי להחליף את השמפו והתחליב גוף שלי בבית השאלה זה עם זה באמת היה שווה את זה אני מתלבט עם לקנות שמפו ומרכך של חברת roots-aloe vere ויש לכם המצלמה לתחליב גוף וקרם ידים תודה (:-)

1. ארבעים דקות ריצה 4 פעמים בשבוע זה מעולה. כל הכבוד! אם אתה נהנה מזה ובהמשך יהיה לך זמן לרוץ יותר אז תרוץ יותר, אבל אם לא אז המשך כך!
2. בעיקרון האצות שנמכרות בחנויות הטבע עוברות קלייה וייבוש ולכן הן לא מזון אידיאלי ואינן נחשבות לחלק מתזונת 811, אך אם אתה אוהב ואוכל אותן בכמויות קטנות מידי פעם אז זה באמת לא נורא.
3. מובן שמומלץ להשתמש בחומרים טבעיים לניקוי השיער, גוף, שיניים. זה נכון שרובם יקרים יותר אך הם עדיפים על המוצרים הרגילים. חלק מהמוצרים של חברת Sea of Life אינם מכילים חומרים מהחי ובנוסף הם- 99.6% טבעיים. ניתן למצוא אצלם גם תחליבים לגוף וקרמים לידיים (לא כל המוצרים שלהם טבעיים). המחירים שלהם זולים יותר מהמחירים של הרבה מהמוצרים הטבעיים האחרים בשוק ולכן הם יכולים לשמש כאלטרנטיבה יחסית טובה. נסה לוותר על המרכך, מנסיון זה לא באמת נחוץ גם לשיער ארוך. יכול להיות שבהתחלה השיער שלך יהיה יבש יותר כי הוא היה רגיל למרכך אך אם תיתן לזה כמה זמן השיער יסתגל ויהיה נעים ויפה. אם אתה מחפש גם סבון טבעי לא יקר מידי אז יש את סבוני ירדן שנמכרים בשלישיות בחנויות הטבע. לגבי חברת roots אין לנו תשובה בשבילך. מקריאה באתר האינטרנט שלהם נראה שמדובר בשמפו טוב אך צריך להסתכל לעומק על רשימת המרכיבים שעל האריזה. ישנו למשל האתר- http://www.ewg.org/skindeep שבו ניתן לבדוק את מקורם ורעילותם של חומרים הנמצאים במוצרי ניקוי וטואלטיקה. אופציה נוספת היא ללמוד להכין מוצרי קוסמטיקה בעצמך בבית או אפילו לנסות להיגמל מחלקם 🙂

אריאל
אריאל
Reply to  צוות האתר
14 בדצמבר 2011 14:38

תודה רבה על הפירסום (: (שאלה קצת לא קשורה – 1 שאלה לגבי אימונים כיום אני רץ 4 פעמים בשבוע 40 דקות בכל ריצה הייתי רוצה לרוץ כל יום אבל החוסר זמן לא מאפשר לי לעשות את זה השאלה שלי עם זה מספיק ,2 אצות מומלץ לא מומלץ ? אני נורא אוהב לשלב אצת וואקאמה ואצת נורי האם זה מומלץ או לא ממש 3 עקב המעבר ל811 החלטתי להחליף את השמפו והתחליב גוף שלי בבית השאלה זה עם זה באמת היה שווה את זה אני מתלבט עם לקנות שמפו ומרכך של חברת roots-aloe vere ויש לכם המצלמה לתחליב גוף וקרם ידים תודה (:-)1. ארבעים דקות ריצה 4 פעמים בשבוע זה מעולה. כל הכבוד! אם אתה נהנה מזה ובהמשך יהיה לך זמן לרוץ יותר אז תרוץ יותר, אבל אם לא אז המשך כך!2. בעיקרון האצות שנמכרות בחנויות הטבע עוברות קלייה וייבוש ולכן הן לא מזון אידיאלי ואינן נחשבות לחלק מתזונת 811, אך אם אתה אוהב ואוכל אותן בכמויות קטנות מידי פעם אז זה באמת לא נורא.3. מובן שמומלץ להשתמש בחומרים טבעיים לניקוי השיער, גוף, שיניים. זה נכון שרובם יקרים יותר אך הם עדיפים על המוצרים הרגילים. חלק מהמוצרים של חברת Sea of Life אינם מכילים חומרים מהחי ובנוסף הם- 99.6% טבעיים. ניתן למצוא אצלם גם תחליבים לגוף וקרמים לידיים (לא כל המוצרים שלהם טבעיים). המחירים שלהם זולים יותר מהמחירים של הרבה מהמוצרים הטבעיים האחרים בשוק ולכן הם יכולים לשמש כאלטרנטיבה יחסית טובה. נסה לוותר על המרכך, מנסיון זה לא באמת נחוץ גם לשיער ארוך. יכול להיות שבהתחלה השיער שלך יהיה יבש יותר כי הוא היה רגיל למרכך אך אם תיתן לזה כמה זמן השיער יסתגל ויהיה נעים ויפה. אם אתה מחפש גם סבון טבעי לא יקר מידי אז יש את סבוני ירדן שנמכרים בשלישיות בחנויות הטבע. לגבי חברת roots אין לנו תשובה בשבילך. מקריאה באתר האינטרנט שלהם נראה שמדובר בשמפו טוב אך צריך להסתכל לעומק על רשימת המרכיבים שעל האריזה. ישנו למשל האתר- http://www.ewg.org/skindeep שבו ניתן לבדוק את מקורם ורעילותם של חומרים הנמצאים במוצרי ניקוי וטואלטיקה. אופציה נוספת היא ללמוד להכין מוצרי קוסמטיקה בעצמך בבית או אפילו לנסות להיגמל מחלקם 🙂

תודה רבה רבה על התגובה עזרתם לי מאוד !