מה אוכלים בחורף

כשרק מתחילים בתזונת פירות, החורף עלול לתת הרגשה של העדר מגוון, והחשש עולה שלא יהיו פירות טובים וטעימים להנות מהם לאורך החורף. בפועל, בחורף יש שפע של פירות יפהפיים, עסיסיים, ומענגים בטעמם העשיר.

 winter-fruit  winter-fruit-1

בשבועיים האחרונים שהיינו בשוק קנינו אננסים, אנונות, תותי שדה, תפוחים, אפרסמונים, ענבים (פרי קיץ, האיכות עכשיו כבר פחות טובה), מנגואים, קלמנטינות, רימונים, בננות ותמרים. פרט לפירות אלו אפשר לקנות בחורף שפע של פירות הדר כמו קומקווטים, תפוזים, תפוזינות, אשכוליות, פומליות ופומלות, ואפשר למצוא גם קיווי, אגסים, רימונים, קרמבולות, פיטאיות וביצי דרקון.

winter-fruit-2

אל תחששו שמה לא יהיה לכם מה לאכול. עונת החורף רחוקה מלהיות דלה במנת הפירות הזמינים, ומגיעה עם מבחר של פירות שחשקה נפשנו בהן לאורך כל השנה, והגיע הזמן להנות מהן. 🙂

Subscribe
הרשמה לעדכונים
guest
2 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
רן
רן
6 בינואר 2013 8:17

היי,
שמי רן, התחלתי בתזונת 80-10-10 לפני כשבועיים, ואני קצת לא בטוח לגבי המזון שאני אוכל. אני אוכל כמעט רק בננות (בין 8-10 במהלך היום) ובערב בבית מכין לי סלט של עגבניה מלפפון ובצל. השאלה שלי היא איך אני יכול לגוון עם יותר סוגים של פירות? מה כדאי? מה מומלץ?
שאלה נוספת, היכן ממולץ לקנות פירות? האם יש מקומות זולים במיוחד? היכן אתה קנית את כל הפירות שבתמונה?..

תודה על העזרה, ויום טוב..

צוות האתר
Reply to  רן
6 בינואר 2013 19:24

היי,
שמי רן, התחלתי בתזונת 80-10-10 לפני כשבועיים, ואני קצת לא בטוח לגבי המזון שאני אוכל. אני אוכל כמעט רק בננות (בין 8-10 במהלך היום) ובערב בבית מכין לי סלט של עגבניה מלפפון ובצל. השאלה שלי היא איך אני יכול לגוון עם יותר סוגים של פירות? מה כדאי? מה מומלץ? שאלה נוספת, היכן ממולץ לקנות פירות? האם יש מקומות זולים במיוחד? היכן אתה קנית את כל הפירות שבתמונה?..
תודה על העזרה, ויום טוב..

הי רן 😆

על כל השאלות האלו ואחרות נשמח לענות לך בפורום, שם הרבה יותר נוח להגיב בצורה ארוכה ומפורטת וליצור דו שיח פורה-
https://www.30bananotleyom.co.il/forum/
https://www.30bananotleyom.co.il/forum/viewtopic.php?f=2&t=4"