השקת הספר "דיאטת השלום העולמי" בעברית

ביום חמישי ה-9 לפברואר החל מהשעה 19:00 תיערך השקה למהדורה העברית של הספר "דיאטת השלום העולמי" בחנות הספרים "קדמת עדן" בדיזינגוף 91, תל אביב.

הספר "דיאטת השלום העולמי" ראה אור בשנת 2005 ונחשב לספר מוביל בתחום הטבעונות וזכויות בעלי החיים. כל עבודת התרגום וההוצאה לאור נעשתה בהתנדבות וכל המימון נעשה באופן פרטי וללא מטרת רווח.

בהשקה יימכר הספר במחיר מוזל של 50 ₪, כל ההכנסות יוקדשו להדפסת מהדורה גדולה להפצה מסחרית בכל הארץ.

נשמח לנוכחותכם ולתמיכתכם!

מן הכריכה האחורית: 

מה פשוט יותר מלאכול תפוח? ועם זאת, מה יכול להיות משמעותי או עמוק יותר? כשאנחנו אוכלים תפוח והוא הופך לחלק מאתנו, אנחנו גם אוכלים את הגשם והעננים וגופם של דורות רבים של בעלי חיים, צמחים ואנשים שכולם הזינו את אותו עץ תפוח. המזון שאנו אוכלים הוא החיבור האינטימי ביותר שלנו הן לסדר הטבעי והן למורשתנו התרבותית. אולם, ברור כיום יותר ויותר שלהחלטה מה לאכול יש משמעות עמוקה ושהיא עלולה להוביל לנזק סביבתי, לבעיות בריאות חמורות ולאכזריות בלתי נתפסת כלפי יצורים רבים.

worldpeacedietcoverהספר דיאטת השלום העולמי מציג את קווי המתאר להבנה מעצימה יותר של עולמנו, שמתבססת על הבנת ההשלכות מרחיקות הלכת של בחירות המזון שלנו. באמצעות שילוב של תורת המערכות, לקחים ממיתולוגיות ודתות שונות ומדע, ד"ר וויל טאטל מציע סדרה של עקרונות אוניברסליים לכל האנשים בעלי המצפון, מכל מסורת דתית, שמראים כיצד אנו יכולים להגביר את המודעות שלנו ולקדם אותה – מה שמאפשר לנו להיות חופשיים יותר, אינטליגנטיים יותר, אוהבים יותר ושמחים יותר בבחירות שאנו עושים.

"דיאטת השלום העולמי הוא אחד מהספרים המעוררים ביותר שקראתי אי פעם. התובנות המעמיקות אתגרו והמריצו אותי, והיה עלי לבחון שוב באופן יסודי את מה שוויל טאטל מכנה "הטאבו לדעת את מי אתה אוכל". זה ספר עמוק ומלא תובנות שחודרות וחושפות את השאננות של תרבות שהתרחקה מחמלה באופן מכאיב." – ג'ון רובינס, מחבר "בריא בן 100".

"בהסירו אשליות וניסיונות הצדקה, הספר דיאטת השלום העולמי מראה את הקשרים בין בחירות המזון העכשוויות שלנו לבין כה רבות מהבעיות שאנו עומדים בפניהן לגבי הבריאות, הסביבה, הפוליטיקה והחברה שלנו – כמו גם לגבי הנפש שלנו. ד"ר טאטל מספק את ההבנה מדוע וכיצד שינוי לדרך אכילה שתומכת בבריאות ומחזקת חיים יכול לאפשר לנו לשגשג כיחידים – ולשרוד כחברה. מעמיק, מלהיב, ובסופו של דבר מלא תקווה ומעורר השראה – ספרו של וויל טאטל צריך להיות קריאת חובה לתלמידים באשר הם ולכל אדם בעל בינה ולב. אני ממליץ עליו בחום." – ד"ר מייקל קלפר, סופר, מרצה וחוקר בריאות נודע.

וויל טאטל מחזיק בתואר שני במדעי הרוח מאוניברסיטת סן פרנסיסקו סטייט ובתואר דוקטור בפילוסופיה של החינוך מאוניברסיטת ברקלי, קליפורניה. כפסנתרן מקצועי, מלחין ומורה, הופיע ודיבר בעשרים ושתיים השנים האחרונות במוסדות, קהילות וכנסים שונים בכל ארצות הברית. הוא הוסמך בקוריאה כנזיר זן בודהיסטי ויש לו ניסיון רב בטאי צ'י, יוגה, מדיטציה, פיתוח אינטואיציה והבראה רוחנית. הוא מתגורר בהילדסבורג, קליפורניה.

Subscribe
הרשמה לעדכונים
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments