חדש, מבקש הדרכה

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

Re: חדש, מבקש הדרכה

הודעהעל ידי יעקב כהן » ג' מאי 14, 2019 2:32 pm

שלום רב,
תודה על העזרה וההמלצות, מבחינת עיכול וכאבי בטן אני מרגיש הרבה יותר טוב.
ב''ה אני מתמיד (רוב הזמן) בתזונה של 811. את רוב הקלוריות היומיות אני מקבל מבננות, אני אוכל כ 10-15 בננות ביום. חוץ מזה אני גם אוכל תפוחים 2-3 ביום, תמרים 5-8 ביום, סלט גדול, שיק ירוק, שקדים/אגוזים/אבוקדו. עדיין יש לי סימטומים של עייפות ואני במשקל נמוך 50 ק''ג/ גובה 172 ס''מ. והמליצו לי לעשות בדיקות עם רופא גסטרו, תוצאות מצורפות.
אחד הפרמטרים של הבדיקה לטפילים הוא חיובי DIENTAMOEBA FRAGILIS PCR , יש לכם המלצות מה לעשות? עדיין לא חזרתי לרופא אבל אני בטוח שיתנו לי אנטיביוטיקה, האם לקחת?
תודה על העזרה!
יעקב
יעקב כהן

Re: חדש, מבקש הדרכה

הודעהעל ידי ירדן » ו' מאי 17, 2019 3:58 pm

שלום יעקב וסליחה על העיכוב במענה.

אני מקווה שזה בסדר מצדך שמחקתי מההודעה שלך את הקבצים המצורפים. עשיתי זאת כדי לשמור על הפרטיות שלך כי הפרטים האישיים שלך מופיעים שם.

אז בדיקות הדם יצאו תקינות אך בבדיקת הצואה התגלה טפיל מסוג אחד. איזה סימפטומים יש לך כרגע במערכת העיכול?

ממה שקראתי עכשיו קצת באינטרנט ראיתי שיש רופאים שלא עושים עניין מהטפיל הזה ולא נותנים מרשם לאנטיביוטיקה ויש רופאים שנותנים מרשם לפלג׳יל. כך או כך אם יש בעיה צריך למצוא לה פיתרון.

אין לי ניסיון אישי בטיפול בטפילי מעיים ואין לי מספיק ידע בנושא. בגישה הנטורופתית משתמשים בדברים כמו שום, שמן אורגנו, תמצית זרעי אשכוליות ופורמולות ספציפיות של צמחי מרפא לטיפול בטפילי מעיים. עד כמה זה יעיל לא ידוע לי. נתקלתי בעבר גם במידע לגבי אכילת זרעי פפאיה לטיפול בטפילי מעיים אך לא בדקתי לעומק את הנושא.

אני מאמינה שאם הייתי בעצמי סובלת מהטפיל הזה הייתי ממשיכה לקרוא עוד על הנושא ומנסה חלק מהטיפולים הטבעיים ובמידה והם לא היו עוזרים ולא הייתי מגלה מידע מועיל נוסף הייתי מנסה גם את הטיפול הקונבנציונאלי. האם חזרת בינתיים לרופא?

שבת שלום!
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הקודם

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 8 אורחים