Beauty routine

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

Beauty routine

הודעהעל ידי Stavs » א' מרץ 23, 2014 9:25 am

היי ירדן,
תוכלי לתאר את הbeauty routine שלך?
יש המון סרטונים כאלו ברחבי היוטיוב ואשמח לדעת את שלך
החל מתכיפות שטיפת השיער וכלה במוצרי איפור, היגיינה וכיו״ב...
ממש אשמח לדעת!
Stavs

Re: Beauty routine

הודעהעל ידי מאיה » א' מרץ 23, 2014 3:15 pm

אני זוכרת שהייתי משתמשת בכ"כ הרבה דברים, ומוציאה הרבה מאוד כסף על כל מה שקשור לביוטי רוטין... גם בגלל שאני מאוד אוהבת את זה... וזה מפנק וכו...
בשלב מסוים ראיתי שless is more, כמה שפחות אני משתמשת בתמרוקים (והכל משתדל להיות טבעי ואורגני ומחברות יוקרתיות כמו ד"ר האושקה וכו... והזמנתי סבונים מ-m&m, מי שמכיר- מרוקן מת'וד- הסבונים שלהם מעולים!- מתמחים בכל העניין של החימר) בקיצור אבל מה שאני באה לומר שכמה שהתזונה שומרת יותר על ניקיון ככה גם הבחוץ יותר נקי ולא מצריך שימוש בהרבה חומרים, אבל אני אציין חלק שעדיין משתמשת...
קודם כל אני מכינה מדי פעם מסיכה ביתית כזאת של קוואקר- אפשר רק אפילו עם מים, חימר ירוק- גם עושה מדי פעם לניקוי, וגם שקדים עם לימון ודבש- עכשיו לא משתמשת בדבש- אבל אפשר לעשות את זה עם עם סוכר מומס או אגבה, אני הפסקתי להשתמש במוצרים האלו אז אני לא יודעת - אולי עם סוכר חום זה יעבוד טוב- זה לניקוי הפנים, אולי אפשר שקדים גרוסים, שמן קוקוס ולימון- זה אחלה פילינג יכול להיות.
שמפו- זה הכי קשה לי לוותר- אני מנסה כל מיני סוגים, אז ניסיתי את זה של המרוקן מת'וד- והוא די כבד לשיער שלי אבל יש להם מוצרים מדהימים ואיכותיים וגם סבוני גוף מדהימים-
https://www.morroccomethod.com/
אז עכשיו עדיין עם שמפו שהוא לא לגמרי טבעי, אני מנסה לא להשתמש בכלל... זה עוד לא עובד
לגוף= איזשהו סבון טבעי- כמו שהעלו פה כבר כמה פעמים את הסבונים של מיכל, או עכשיו היה לי מהמרוקן מת'וד וזה הסבון הכי מדהים שהשתמשתי בו עד עכשיו...
קרם גוף- הפסקתי לשים- לעתים רחוקות, רק עם ממש יבש בטירוף , אני משתמשת בשמן קוקוס, לפעמים עושה ערבוב של שמן קוקוס ולימון ומברישה את הגוף עם התערובת עם מברשת גוף כזאת, ושוטפת בלי סבון וזה משאיר את העור חלק ורענן.
דאודורנט- יש לי עדיין דאודורנט של לאוקסיטן.. .למרות שהם לא לגמרי טבעיים... ואני לא משתמשת כל הזמן, כמעט ואין צורך
לפנים- לפעמים לא שמה כלום ולפעמים שמן מאזן של ד"ר האושקה- יקר.... אני מאוד אוהבת אותו... אבל אפשר גם בלעדיו...
יש עוד חברה שפרילי פעם פרסמה באחד הסרטונים=
http://www.kosmea.com.au/cart/currency?redirect=
גם מוצרים מדהימים אבל יקר... אני ניסיתי את הרוז היפ שלהם וגם יש לי תרסיס כזה לריענון שזה דווקא ממש טוב ונעים.
בושם- גם משתדלת לעיתים רחוקות, אבל שמה פשוט על הבגד, גם של לאוקסיטן, מחזיק לי הרבה זמן ואוהבת את הריחות הקלילים שלהם.

אבל עדיף כמו שאמרתי בהתחלה less is more כמה שפחות להשתמש ומדי פעם להתפנק על איזה משהו עם ריח טוב :)
מאיה

הודעהעל ידי ירדן » א' מרץ 23, 2014 4:57 pm

אצלי זה ככה:
שמפו - lovlis, כרגע חופפת יום כן יום לא (אני אוהבת לחפוף כל יום ומנסה להוריד את הכמות)
לא משתמשת בקונדישינר
סבון לגוף - מיכל סבון טבעי http://www.sabonmichal.co.il
סבון לידיים - ד"ר ברונר או סבוני ירדן
דאודורנט - לא משתמשת. אם לעיתים רחוקות מרגישה צורך אז משתמשת במעט סודה לשתיה
"קרם" לידיים/גוף/פנים/שפתיים רק אם מרגישה צורך - חמאת קוקוס או חמאת שיאה
(נזכרתי עכשיו שלפנים יש לי גם שמן רוז היפ ואובליפיחה של חברת שביט שהיתי שמה מידי פעם ושכחתי ממנו לגמרי)
מסקרה - ד"ר האושקה
בקיץ אקנה קרם הגנה טבעי לפנים, אולי של ד"ר האושקה
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הודעהעל ידי בת חן » א' מרץ 23, 2014 7:26 pm

אצלי שמפו - משתנה בין אקו לאב וירדן.
מרכך - מפחיתה בהדרגה את השימוש אבל כרגע של אקו לאב\ כליל\ קרם גוף של ד"ר ברונר
משחת שיניים - הירוקה הצמחית של וולדה ובהמשך אזמין Toothsoap מאייהרב
סבון גוף - סבון מיכל\ סבון ירדן\ ד"ר ברונר\dr woods
דאודורנט - אין לי צורך בו לשמחתי אבל אני שמה מידי פעם סתם בשביל הכייף, של חברת לבנדר, טבעי שמגיע בסטיק
קרם לגוף-גם לעיתים נדירות סתם בשביל הכייף - ד"ר ברונר\ וולדה
איפור- מסקרה של Real Purity (אגב למי שמשתמשת באיפור וחשוב לה ללא רכיבים מהחי, שימו לב שיש בחברות מסויימות כמו ד"ר האושקה במוצרים מסויימים שימוש בצבע האדום קרמין שעשוי מחרקים...http://en.wikipedia.org/wiki/Carmine)
לפנים - גם לעיתים רחוקות - אננדה\ וולדה וכמי פנים - מים הידרוסולים של ורדים.
והיגיינה נשית - של חברת כותנה (מומלץ בחום)
בת חן

הודעהעל ידי גבריאלה » א' מרץ 23, 2014 10:49 pm

אצלי הולך ככה: שמפו-של שלוס על בסיס סלק סוכר ואדמת חוואר, חופפת כל יום, לא משתמשת במרכך.
סבון של מיכל. קרם פנים של בבתא וגם קרם גוף, שניהם טבעיים ובקרם גוף אני משתמשת פעם בכמה חודשים.
לא מסתדרת עם חמאת שיאה, יש לה ריח שלא בא לי טוב...
לא מתאפרת וגם לא מנקה את הפנים בשום דבר, גם לא סבון.
שמתי לב שאחרי מקלחת עור הפנים שלי מרגיש יבש מאד ואני חייבת קרם אבל אם אני מחכה חצי שעה תחושת היובש עוברת ואין לי צורך בקרם, בכל זאת אני מורחת קרם פעמיים ביום :-)
גבריאלה

הודעהעל ידי גבריאלה » א' מרץ 23, 2014 10:52 pm

אה, ולאמשתמשת בדאודורנט כבר הרבה שנים, למרות שאני חדשה ב 811, ריח הזיעה חלף כשהפסקתי עם בשר ומוצרי חלב.
גבריאלה

הודעהעל ידי אורנה » א' מרץ 23, 2014 11:57 pm

שמפו - lovlis או כליל, גם קונדישנר ששמה רק על אורך השיער לא על הקרקפת חופפת אחת לעשרה ימים בערך. לא מרגישה צורך מעבר לזה
סבון לגוף נוזלי - כרגע ד"ר ברונר. לסבון תינוקות שלהם ותה ירוק אין כמעט ריח. אני מאוד רגישה לריחות. (לא יכולה לסבול את הריחות של סבוני מיכל הנוזליים)
דאודורנט - של מיכל, זה על בסיס חמאת שיאה עם קורנפלור וסודה לשתייה ללא ריח. . אחרי כל מקלחת (לא מעיזה לוותר עליו בינתיים)
"קרם" לידיים/גוף/פנים/שפתיים רק אם מרגישה צורך - חמאת שיאה. בעייני אין לה ריח לפחות זו שאני משתמשת בה (לעומת שמן קוקס שיש לו ריח של קוקוס)פנים וגוף ממש לעיתים רחוקות , שפתיים וידיים לפחות פעם ביום.
הזמנתי עכשיו ממיכל קרם פנים שלהם כי מרגישה צורך אחרי תקופה שרק טפחתי על הפנים מעט שיאה ולא כל יום. נראה איך הוא יהיה.
משחת שיניים - וולדה ירוק או הימלאיה.
לא מתאפרת חוץ מליפ גלוס לעיתים רחוקות. היה לי של ד"ר האושקה. יש לו ריח מזעזע עדיין לא מצאתי של מי לקנות - יש המלצות? אז כבר המון זמן גם בלי זה. סתם לפעמים מתחשק.
לא צובעת את השער. שיער ארוך מאוד, לבן :)
אה ויש לי קרם רגליים מדהים של מיכל שלפעמים שבא לי להתפנק שמה אותו
אין לי קרם הגנה לשמש וגם לא מתכוונת לשים. להפך חייבת ויטמין D

הבעיה הגדולה שלי בחורף זה מקלחות חמות מאוד אני לא מסוגלת להתקלח במים פושרים בחורף וזה ממש מייבש את העור. בקיץ פושר עד קר.
בכלל שיגיע כבר הקיץ. נמאס מהקור וממבחר הפירות ומשמים אפורים.
אורנה

הודעהעל ידי גבריאלה » ב' מרץ 24, 2014 12:10 am

אז מה שמייבש לי ת`צורה זה המים החמים?? איזו באסה, אני חולת מים חמים, יהיה לי ממש קשה לוותר על זה... אני מתקלחת עם מים רותחים.
בדיוק חשבתי להזמין ממיכל את קרם הרגליים, שמחה שהוא מומלץ..
גבריאלה

הודעהעל ידי ירדן » ב' מרץ 24, 2014 12:35 pm

בת חן- אם זה רק בצבע האדום אז הכוונה היא בטח לאודמים. אין סיבה שבמסקרה יהיה, לא? טוב, בכל מקרה ד"ר האושקה זה די יקר וראיתי שב-iherb יש הרבה מותגים טבעיים שכתוב עליהם באופן מפורש שהם טבעוניים ובמחירים זולים יותר אז פעם הבאה אזמין משם.

אגב, קרם הגנה אני שמה רק על הפנים, אף פעם לא על שאר הגוף. ראיתי שב-iherb יש כאלו טבעיים במחירים נורמליים אז נראה לי שגם את זה אזמין משם.

גבריאלה, אם ניסית חמאת שיאה של שלוס אז אולי זאת הסיבה שאת לא אוהבת אותה כי להם יש חמאת שיאה לא מזוככת והיא יותר כבדה ובאמת יש לה ריח. חמאות שיאה אחרות הן בדרך כלל יותר עדינות ואין להן ממש ריח.

למי שאוהבת פילינגים לגוף או לפנים ממש קל להכין לבד בבית. בעבר הייתי מכינה כאלו עם מלח עדין שקניתי משלוס, שמן שקדים או ענבים ושמנים אתריים. לפנים הייתי מוסיפה גם אבקת חוואר. אפשר להשתמש בסוכר קנים במקום מלח.
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הודעהעל ידי בת חן » ב' מרץ 24, 2014 1:59 pm

כן זה מופיע רק במה שיש גוונים אדומים כמו אודמים, גלוסים, צלליות.
בת חן

הבא

תגיות נושא

מוצרי היגיינה וקוסמטיקה טבעיים

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: AhrefsBot ו 9 אורחים