שמש ועוד כמה שאלות קטנות

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

Re: שמש ועוד כמה שאלות קטנות

הודעהעל ידי avi » ש' יולי 12, 2014 7:43 pm

תודה רבה ירדן ועוד שאלה קטנה ביותר אם אפשר...
דברתי אם משהו ואז הוא אמר לי שבשנים קודמות חייו פחות שנים 50 שנים או משהו בסגנון ועכשיו חיים יותר שנים .......
איך זה נתפס ? הריי אומרים שכחול שהדור אחורה יותר אז אוכלים יותר טבעי אז איך זה יוכל להיות ?
ולא היום חיים יותר מפעם ?

יש לך מושג ירדן ? תודה רבה
avi

הודעהעל ידי ירדן » א' יולי 13, 2014 3:54 pm

מדובר בממוצע. תוחלת החיים הממוצעת בעבר היתה נמוכה יותר עקב תמותת תינוקות וילדים גבוהה, חוסר סניטציה וכו'. גם היום במדינות עולם שלישי תוחלת החיים הממוצעת נמוכה מהסיבות האלו. האמת שהיום כבר מדברים על כך שתוחלת החיים של הדורות צעירים בעולם המערבי דווקא במגמת ירידה ושהילדים ימותו בגיל מוקדם יותר מהוריהם וסביהם.
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הודעהעל ידי avi » א' יולי 13, 2014 6:55 pm

מה זה סינטציה ? ולמה תינוקות וילדים מתו הרבה ?
סליחה על כול השאלות
פשוט אני רוצה שתיהיה לי תשובה אם אנשים השאלו אותי

תודה רב
avi

הודעהעל ידי ירדן » ב' יולי 14, 2014 10:44 am

אם אתה מתכוון לתקופה המודרנית אז הכוונה היא שאנשים לא הבינו את הצורך בשמירה על היגיינה (למשל כשהם מטפלים בפציעות), לא היו מערכות ביוב מסודרות, אנשים חיו בצפיפות בערים ולכן היו גם התפרצויות של מגיפות. הייתה תמותת תינוקות גבוהה מאותן הסיבות שגם היום מתים יותר תינוקות במדינות מתפתחות כמו למשל בגלל מוות תינוקות בלידה, זיהומים וכו'. אם אתה מתכוון לתקופות קדומות מאוד אז קח בחשבון שאצל כל בעלי החיים בטבע לא כל הצאצאים שורדים. רק המותאמים ביותר שורדים ומעבירים את הגנים שלהם הלאה. רק אצל בני האדם בעולם המערבי כמעט כל אחד שורד. זו הסיבה למה אין יותר אבולוציה ואנחנו הופכים נחותים יותר מבחינה גנטית.
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הודעהעל ידי avi » ו' יולי 18, 2014 12:29 pm

הבנתי. תודה רבה ירדן .
avi

הקודם

תגיות נושא

חשיפה לשמש

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: AhrefsBot, Majestic-12 [Bot] ו 7 אורחים