בלנדר 9400 Optimum

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

בלנדר 9400 Optimum

הודעהעל ידי oren » ד' אוגוסט 20, 2014 12:54 pm

אני מחפש לקנות בלנדר איכותי וחזק מאוד שיחזיק לי שנים, עכשיו נתקלתי בבלנדר הזה (שראיתי שגם פרילי ועוד משתמשים בו בהנאה רבה) שטוענים (וגם לפי כל התכונות שלו) שהוא הרבה יותר טוב מהויטמיקס למשל.

יש טבלת השוואה כאן:
http://www.froothie.com.au/store/frooth ... timum-9400

יש לו יותר סכינים (6 במקום 4), מנוע חזק ומהיר יותר ויכול להגיע גם עם 10 שנות אחריות בתוספת תשלום, והוא זול בצורה משמעותית יותר מהויטמיקס.

להשוואה - הויטמיקס 5200 שנמכר ב'אופק חדש' עולה 3,280 ש"ח והאופטימום 9400 עולה 1,663 ש"ח, 1,903 ש"ח כולל משלוח לישראל... הבדל די רציני. והאופטימום יותר טוב מכל הבחינות (ראו טבלת השוואה שצרפתי למעלה).

אני שוקל לקנות אותו, דיברתי עם הנציגים באתר והם שולחים לישראל, אבל השאלה כמה מכס משלמים על דבר כזה אם בכלל, למישהו יש מושג? דבר נוסף שאני חושש ממנו הוא החשמל אם הוא מתאים לארץ או שאצטרך לקנות שנאי מתח, ובנוסף אם יקרה לו משהו זה די מעצבן כל פעם לשלוח בדואר ולחכות שיגיע בחזרה מתוקן...

למישהו יש נסיון עם הבלנדר הזה? מכיר אותו? שמעתם עליו? מה אתם אומרים?
יש הרבה סרטונים ברשת
oren

Re: בלנדר 9400 Optimum

הודעהעל ידי oren » ד' אוגוסט 20, 2014 12:59 pm

עדכון - עכשיו קיבלתי תגובה מהם שלא צריך שנאי מתח כי החשמל תואם לישראל (רק צריך כזה מתאם, ויש לי כמה מתאמים אוניברסאליים אז אין בעיה), הם אמרו שהם יכולים גם להתאים את הבלנדר לשקע ישראלי בתוספת 29.95$. :)
oren

הודעהעל ידי ירדן » ד' אוגוסט 20, 2014 8:55 pm

יש בארץ את חברת buy2usa שדרכם אפשר לשלוח לארץ מוצרים מאתרים שונים בחו"ל במחיר משלוח זול יותר. אתה יכול להתייעץ איתם ולנסות לקבל הערכת מחיר של הבלנדר כולל מיסים, מכס ומשלוח לארץ (אתה תקבל כתובת אישית בארצות הברית והבלנדר ישלח לשם ומשם לארץ). יש לך גם אופציה של להזמין את הבלנדר מאמזון ולהשתמש בשרות של "קונים עבורך באמזון" ושם אתה בעצם יכול לשים קישור למוצר מתוך אתר אמזון ולראות כמה יעלה לך כולל הכל. לגבי מכס ומיסים בהזמנה אישית ישירות מהם אין לי מושג אבל כדאי לנסות לברר את זה (אולי תמצא מידע באינטרנט) ולהשוות למחירים של buy2usa ולראות מה יותר משתלם.

בכל מקרה אין לי שום נסיון עם הבלנדר הזה אבל הוא נשמע טוב...
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הודעהעל ידי גבריאלה » ש' אוגוסט 23, 2014 10:03 pm

היי אורן,
אשמח אם תעדכן כאן לגבי כל מה שאתה מברר. גם אנחנו מחפשים בלנדר טוב וקצת יותר זול מהויטמיקס..
תודה!!
גבריאלה
גבריאלה

הודעהעל ידי אורי » ד' ספטמבר 03, 2014 8:17 pm

ראיתי (אצל שפירא ברח' בית יעקב, ליד מחנה יהודה בירושלים) בלנדר חזק Breville ב1900 ₪ כמדומני, זה 2000W, עד 2 ליטר.
הוא רק במעט פחות W מהאופטימום, והמחיר יוצא בערך כאופטימום. כך שאולי הוא כבר עדיף. הוא בעל 4 סכינים כמדומני.

גם אני מתענין מאוד בבלנדר איכותי. אודה על מידע.
אורי

הודעהעל ידי oren » ש' אוקטובר 18, 2014 11:14 am

אוקיי, אמרתי שאעדכן - אז קיבלתי את הבלנדר - השחרור מהמכ"ס עלה רק 35.40 ש"ח (שצריכים להביא במדוייק לשליח \ בדואר שליחים), הבלנדר עד כה מעולה, למרות שהכנתי בו רק גלידת בננה בינתיים, מתכנן להשתמש בו באופן יומי ונראה איך הוא, בסוף גם קיבלתי שק לחלב אגוזים יחד עם הבלנדר (שאמרו לי במיילים ובשיחה בצ'ט באתר שלא אקבל כי משלוחים בין-לאומיים לא מקבלים את זה, אז היה נחמד לראות שבכל זאת כן קיבלתי :) ).

המכסה הגיע עם פאק קטנ'ציק, שאני לא חושב שקריטי אבל ת'כלס אני יכול להתלונן על זה ואולי הם ישלחו אחד חדש.
http://goo.gl/tavN5w

הבלנדר עלה כולל הכל 2017.33 ש"ח
כלומר הבלנדר עצמו מהאתר האירופאי - 1981.93 ש"ח.
שחרור ממכ"ס - 35.40 ש"ח.

כפי שכבר אמרתי, משתלם לקנות אותו במחיר הזה, הוא בלנדר יותר טוב מהויטמיקס (ויש שאומרים שאפילו מהבלנדטק) ומכל הבלנדרים החזקים האחרים בשוק, וזול יותר, אז מי ששוקל לקנות בלנדר ומפחד מהמחיר זאת האופציה הטובה והמשתלמת ביותר (במקום 3,280 ש"ח על הויטמיקס תשלמו 2,017 ש"ח - 1,263 ש"ח פחות, ותקבלו בלנדר טוב יותר).
oren

הודעהעל ידי ירדן » ש' אוקטובר 18, 2014 11:36 am

תודה על העידכון :)

באמת הבדל משמעותי. האם ביקשת מהם שישימו לך שקע שמתאים לארץ או שאתה משתמש במתאם?

זה ממש מעולה שיש עוד אופציות אבל אני מניחה שבהזמנה מחו"ל למרות המחיר הנמוך אנשים יהיו מודאגים לגבי האחריות ואם יהיו צורך בעתיד בתיקונים.
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הודעהעל ידי oren » ש' אוקטובר 18, 2014 12:38 pm

ביקשתי, והם אמרו שהשקע כבר מתאים לישראל (ואכן הוא מתאים, 3 פינים עגולים כולל הארקה), ולגבי המכסה (LID) שלחתי להם מייל והם אמרו שהם יותר מישמחו לשלוח לי אחד חדש :) אז המכסה החדש בדרך, נקווה שהוא יגיע כמו שצריך הפעם :) השירות שלהם מצויין.
oren

הודעהעל ידי oren » ש' אוקטובר 18, 2014 12:43 pm

לגבי אחריות - יש אחריות ל 5 שנים, אפשרות ל 10 בתוספת תשלום [שלדעתי משתלמת, אבל אני סומך על כך שהבלנדר לא יתקלקל ב 5 שנים הקרובות ובכלל אני חושב שהוא יכול להחזיק כל החיים, כי זה בלנדר מעולה עם פיוז הגנה שאין אפילו לויטמיקס].

אגב, שאלה קצת אחרת לגבי הפורום עצמו, למה אתם במערכת של phpBB? יש כבר מערכות הרבה יותר מתקדמות ומשוכללות, כגון vBulletin, הייתי ממליץ לכם לעבור, מערכת הרבה יותר טובה, אם אתם צריכים סיוע בכך אשמח לעזור :)
oren

הודעהעל ידי oren » ש' אוקטובר 18, 2014 12:44 pm

*מערכת שבה אפשר גם לערוך את ההודעות, היא יותר מהירה ודינאמית ועוד ועוד... אגב זה בדיוק מה שהייתי צריך עכשיו כי שכחתי לרשום את זה בהודעה, ועכשיו סתם נוצרה עוד הודעה מעצבנת במקום שהייתי עורך ומוסיף את זה.. :P
oren

הבא

תגיות נושא

בלנדר

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 7 אורחים