קני סוכר

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

קני סוכר

הודעהעל ידי מיקיסולומון » ב' יולי 20, 2015 8:42 am

שלום לכולם
רציתי לדעת אם קני סוכר טריים הם גם חלק מתזונת 801010
אחלה יום
מיקיסולומון

Re: קני סוכר

הודעהעל ידי ירדן » ג' יולי 21, 2015 3:28 pm

יש עדיפות לאכילת פירות במצבם המלא אבל אם יש לך אפשרות להשיג קני סוכר ולעשות מהם מיץ או לקנות מיץ טרי אז שתה ותהנה.
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

Re: מדינה חדשה

הודעהעל ידי מיקיסולומון » א' ספטמבר 25, 2016 7:54 pm

שלום ירדן
אישתי ואני עברנו שינוי רציני בחיינו, ועברנו לגור בסקוטלנד הקרה
ורציתי לדעת
1. איך מתמודדים עם חוסר של שמש בהקשר של ויטמין D
2.מצב הפירות פה לא יציב ודי יקר, למרות שלפעמים יש הפתעות והפרי שמגיעה באופן קבוע במחיר סביר זה בננה.
ורציתי לדעת עם מבחינת תזונת 811 זה בסדר לאכול אותה כל השנה וכל יום(מגיע מקולומביה וקוסטה ריקה)
3.אם אפשר לאכול כל יום ארוחה אחת כשייק
השמח לשמוע את דעתך, תודה ויום טוב מיקי
מיקיסולומון

הודעהעל ידי ירדן » ב' ספטמבר 26, 2016 7:26 pm

היי מיקי :)

מחסור בשמש מצריך קבלת ויטמין D ממקור אחר. זה יכול להיות מתוסף (יש גם תוספים טבעוניים) או מנורת UV או מיטות שיזוף. תוסף זה הכי קל ונוח. לא שומעים על מנורות UV בישראל אבל נראה לי שזה דבר יותר מוכר בארצות קרות. ולגבי מיטות שיזוף כדאי שתחקור את העניין כי יש דעות לכאן ולכאן לגבי היתרונות והחסרונות. פטריות שנחשפו לשמש גם מכילות ויטמין D אבל אני לא יודעת אם אפשר להסתמך על זה או אם יש לך אפשרות להשיג כאלו. ובכל זאת אם יש אפשרות להחשף לשמש אז כדאי לעשות "אמבטיות שמש" קצרות בביגוד מינימלי. בנוסף כדאי לבצע בדיקות דם ולוודא מה המצב.

לדעתי קשה מאוד להקפיד על תזונה 100% נאה על מגוון מאוד מאוד דל של פירות לאורך השנה. אני לא חושבת שיש בעיה לאכול כל יום בננות או שייק בננות אבל כן חשוב ששאר היום יהיה יותר מגוון לאורך העונות. איזה פירות נוספים יש לכם אפשרות לאכול לפעמים? האם אתם משלבים גם מזון מבושל?
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הודעהעל ידי מיקיסולומון » ה' ספטמבר 29, 2016 10:42 am

שלום ירדן
אנחנו משלבים גם מזון מבושל בגלל מזג האוויר, שהוא קר וגשום
ופירות נוספים שיש אכשיו הם, ענבים ,מלונים, אבטיחים,תפוזים,אפרסקים,נקטרינות,אגסים,תפוחים,ופירות יער
שכולם לא ברמת מתיקות כמו בארץ וגם יחסית יקרים
יש גם אננס מקוסטה ריקה שבאופן מפתיעה עולה 3.5 שקל ליחידה אבל גם הוא לא ככ מתוק
מבחינת ירקות, חוץ מחסה מסויימת שמצאנו שהיא טעימה וזולה כל הירקות יקרים וחסרי טעם וריח
אני אבדוק לגבי מנורת UV
תודה רבה מיקי
מיקיסולומון

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: AhrefsBot ו 6 אורחים