דלקת בדרכי השתן

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

Re: דלקת בדרכי השתן

הודעהעל ידי ירדן » ה' יולי 14, 2016 10:16 pm

האם את אוכלת ארוחת פירות נוספת של 500 קלוריות? כי אחרת אני לא רואה מה בחישוב שלי לא נכון כי הלכתי על פי הנתונים שאת כתבת.

זה מצויין שאת אנרגטית והעייפות נעלמה :) אבל בגלל שאנשים רבים בהתחלה מרגישים מלאים ושבעים גם כשהם לא אוכלים מספיק בגלל שלפירות ולירקות יש נפח מאוד גדול כן חשוב שלאורך זמן תוודאי שאת אוכלת מספיק.

אני לרגע לא מפחיתה מהבעיתיות של האיחור בווסת ואמנם חפרתי לך על עניין הקלוריות אבל בכל זאת את במשקל תקין על פי מה שרשמת ולדעתי שינויים לרעה במחזור לא קורים כל כך מהר בגלל שינוי תזונתי גם אם התפריט ממש איום ונורא. איחור בווסת יכול לקרות בכל תזונה שהיא וזה עלול לקרות למשל גם מלחץ נפשי אז אולי גם כאן יש משהו נוסף שמשפיע. אני לא גניקולוגית ולא מומחית בנושא הזה אבל אם רגע ננסה לחשב את הימים מדובר בינתיים על איחור של 17 ימים מה שאומר שהביוץ שלך היה אמור להתרחש 14 ימים לפני זה כלומר לפני בערך חודש שזה ממש קרוב למתי שהתחלת את התזונה הזאת, נכון? אני לא חושבת שיכול להיות משהו בתזונה מכל סוג שהוא שידחה או ימנע ביוץ כל כך מהר.
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הקודם

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: AhrefsBot, YandexBot ו 8 אורחים