עזרה בבעיה לגבי הפירות

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

עזרה בבעיה לגבי הפירות

הודעהעל ידי רוית אליהו » ד' יולי 06, 2016 3:25 pm

שלום, מזה כ 12 שנה אני לא אוכלת פירות מאחר ובכל פעם שהתחלתי מיד הרגשתי סחרחורות ותחושות של עקצוץ במקומות שונים בגוף. לאחרונה קראתי את הספר והחלטתי לנסות היות ואכן עשיתי תמיד את הטעות עם השמן כאשר שנים רבות ממש שתיתי שמן זית ואכלתי טחינה ושקדים בכמויות כי חשבתי שזה בריא.
עלי לציין שאין לי בעיית סוכר בבדיקות ואפילו עברתי שלושה הריונות שבהם עברתי בדיקת העמסת סוכר ולא הייתה כל בעיה יחד עם זאת תמיד שמרתי על תזונה ללא סוכרים.
בחודש האחרון הפחתתי יותר ויותר את מרכיב השומן בתזונה. ביומיים האחרונים התחלתי לשלב פירות , כשלושה פירות ליום ונראה לי שעדיין יש תגובה אומנם חלשה יותר אבל קיימת של עקצוצים וסחרור קל.
מה דעתכם ואיך עלי להמשיך?
ארוחה אחת ביום מבושלת אורז מלא עם ירקות ופול או עדשים ובמהלך היום הרבה מלפפונים וחסה.

תודה מראש,
רוית
רוית אליהו

Re: עזרה בבעיה לגבי הפירות

הודעהעל ידי ירדן » ו' יולי 08, 2016 4:13 pm

היי רוית, ברוכה הבאה לפרום :)

האם עד לפני 12 שנים כן אכלת פירות ולא הרגשת סחרחורות ועקצוצים? האם ב-12 שנים האחרונות זה קרה עם מגוון גדול של פירות או פירות ספציפיים? עם אזיה פירות זה קרה לך? אני שואלת כי יתכן שיש לך רגישות לפרי או פירות מסויימים.

אז כרגע התפריט שלך מבוסס על 3 פירות ליום, ארוחה מבושלת אחת שכוללת אורז מלא עם ירקות וקטניות, ושאר היום את אוכלת מלפפונים וחסה? תוכלי לרשום פה יום לדוגמה של ארוחת בוקר, צהריים וערב כולל כמויות?

שבת שלום!
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: AhrefsBot, YandexBot ו 8 אורחים