מלוח

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

מלוח

הודעהעל ידי ריקה » א' יולי 24, 2016 2:40 pm

יש צמח תבלין שנקרא מלוח והוא מלוח. מה העמדה של התזונה הזו לגביו?
ריקה

Re: מלוח

הודעהעל ידי ירדן » ב' יולי 25, 2016 10:00 pm

אין בעיה לאכול עלים שהם מלוחים באופן טבעי. אני אוהבת למשל תרד טורקי כי הוא יחסית מלוח או עלי סלק צעירים וכמובן גבעולי סלרי. יש גם צמח שנקרא סליקורניה שעוד לא יצא לי לטעום ואומרים שהוא תחליף טוב למלח.
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הודעהעל ידי ריקה » ג' יולי 26, 2016 1:16 pm

כן, עליו דיברתי. מאוד טעים.
לעניין אחר,פפאיות עושות לי כאב בטן. הייתכן? אני אוכלת אותן אורגניות ובשלות והן כ"כ טעימות אבל תמיד אחכ כואבת לי הבטן כאבים דוקרים באיזור הקיבה.
ריקה

הודעהעל ידי ירדן » ד' יולי 27, 2016 4:21 pm

יתכנו רגישויות אישיות לפרי מסויים. למשל הכרתי מישהי שמקבלת פריחה מאכילת פסיפלורה ומישהי אחרת שאכילת גויאבה עושה לה כאב ראש. כמה פעמים ניסית לאכול פפאיות והיו לך כאבים?

לפני כמה שנים הייתי אוכלת הרבה פפאיות של חקלאי מסויים והעיכול היה מצויין ואז פתאום הפפאיות שלו התחילו לגרום לי שלשול אז הפסקתי לאכול מהן. עשיתי הפסקה ארוכה וניסיתי שוב ועדיין היתה אותה תגובה. כשניסיתי פפאיות ממגדל אחר לא הייתה לי תגובה כזאת אז אני לא יודעת מה הסיבה לזה.
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הודעהעל ידי ריקה » ד' יולי 27, 2016 7:29 pm

ערב טוב,
כל יום בשבוע האחרון וכל יום כאבה לי הבטן מייד אחרי אכילת הפפאיה. מעבר. לכך אין לי יציאות נורמליות והבטן נפוחה וגם עליתי במשקל ונהייתי שוב עייפה. מה אני עושה לא טוב?
ריקה

הודעהעל ידי ירדן » ה' יולי 28, 2016 6:56 pm

אם כל פעם כשאת אוכלת פפאיה כואבת לך הבטן אל תאכלי יותר מהפפאיות האלו. אם הפפאיות הן אלו שגרמו לשינוי ביציאות ולנפיחות אז זה גם יכול להשפיעה על המשקל (אם לא מתרוקנים כמו שצריך) ועל רמת האנרגיה.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הודעהעל ידי ריקה » ה' יולי 28, 2016 7:09 pm

היום לא אכלתי פפאיה, וכן לא כאבה לי הבטן ואני מרגישה שיפור קליל בשאר התחומים. באסה, אני אוהבת פפאיות...
ריקה

הודעהעל ידי ירדן » ב' אוגוסט 01, 2016 8:25 pm

חכי כמה שבועות ונסי שוב או חפשי פפאיות של מגדל אחר ותראי אם גם הן גורמות לאותם סימפטומים.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: AhrefsBot, YandexBot ו 3 אורחים