תולעי מעיים

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

תולעי מעיים

הודעהעל ידי ריקה » ש' אוגוסט 20, 2016 9:14 pm

שלום,
האם מישהו מכיר טיפול יעיל לתולעי מעיים? טיפול שאפשר גם לעשות גם עם ילדים? ושהוא ברוח תזונת 80 10 10?
תודה מראש.
ריקה

Re: תולעי מעיים

הודעהעל ידי ירדן » א' אוגוסט 21, 2016 9:46 am

בבדיקות צואה נמצאו תולעים?
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הודעהעל ידי ריקה » א' אוגוסט 21, 2016 11:14 am

אני לא צריכה בדיקת צואה, אני רואה אותם לבד...
ריקה

הודעהעל ידי ירדן » א' אוגוסט 21, 2016 11:57 am

טוב, במקרה כזה בוודאי שלא צריך בדיקה...

אין לי נסיון בטיפול בתולעים ואני לא בטוחה מה ילדים יסכימו לקחת כדי לטפל בבעיה כי חלק מהפתרונות הם בעלי טעם מר ואולי גם לא מתאימים לכל גיל. לא כל הפתרונות הטבעיים המוצעים הם ברוח ה-80/10/10 אבל זה לא בהכרח רלוונטי כי לדעתי יש מצבים שמצריכים פתרונות קצת אחרים לטווח קצר.

פתרונות טבעיים שאני מכירה הם אכילת גרעיני דלעת טחונים, אכילת זרעי פפאיה, וצמחי מרפא. יש כאלו שאומרים להחדיר שן שום לפי הטבעת אבל יש כאלו שאומרים שזה מסוכן ויכול לגרום לכוויה. גם אכילת שום טרי או תמצית שום אמורים לעזור.

יש פורמולות יעודיות לתולעים של חברות צמחי מרפא ויש גם מוצרים כמו תמצית זרעי אשכוליות ושמן אורגנו. יתכן שפרוביוטיקה גם יכולה לעזור. בקיצור, תבדקי את הכיוונים האלו ותראי מה יכול להתאים.

וכמובן שבמקביל אפשר לעבוד על התזונה ושיפור תפקוד המערכת החיסונית, ושמירה על היגיינה, החלפת מצעים ומגבות וכל זה כדי למנוע הדבקה נוספת.
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: YandexBot ו 6 אורחים