קמפינג?

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

קמפינג?

הודעהעל ידי ריקה » א' אוגוסט 28, 2016 3:22 pm

למישהו יש רעיון איך אפשר להקפיד על התזונה כשיוצאים לקמפינג של 10 ימים?
ריקה

Re: קמפינג?

הודעהעל ידי ירדן » ג' אוגוסט 30, 2016 4:38 pm

נשמע מאוד מאתגר. בחום הזה רוב הפירות צריכים קירור לאחר הבשלתם כך שתצטרכי לקחת איתך הרבה פירות יבשים ולצאת לקמפינג באזור שיש לך אפשרות לנסוע לאנשהו ולקנות פירות וירקות ולאכסן אותם בצידנית.
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הודעהעל ידי ריקה » ד' אוגוסט 31, 2016 7:04 pm

היום הוא היום הראשון ואכלתי תפוח אדמה ואני מרגישה מעפן...
ריקה

הודעהעל ידי ירדן » ה' ספטמבר 01, 2016 2:23 pm

מה עוד הבאת איתך? יש איפה לקנות אוכל באזור?
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הודעהעל ידי ריקה » ה' ספטמבר 01, 2016 7:04 pm

הי... יש אפשרות... שפעם ביומיים שלושנה יביאו לי פירות. בנתיים אני אוכלת במשך היום פירות ובערב סלט אבל מרגישה חוסר אחרי הסלט ואוכלת איזה פחמימה מבושלת. אחרי שלושה חודשים שלא נגעתי במבושל, זה מבאס. הרגשת כבדות...
ריקה

הודעהעל ידי ריקה » א' ספטמבר 11, 2016 1:41 pm

שלום, מעדכנת.
היה לי קשה מאוד לעמוד בתזונה. בהתחלה, כי לא היו לי מספיק פירות , אז שילבתי גם ירקות מאודים בערב. אבל אח"כ, כשכבר דאגתי לפירות. זה לא עדיין לא סיפק אותי. היה לי בעיקר קשה חברתית. ואחרי תקופה של שלושה חודשים מושלמים. אני מרגישה נורא ולא יודעת איך לחזור חזרה.... אפילו שכבר חזרתי הביתה. עזרה ותמיכה תתקבל בשמחה!
ריקה

הודעהעל ידי ירדן » ב' ספטמבר 12, 2016 4:22 pm

היי :)

את מרגישה נורא פיזית או גם רגשית?

הקושי כרגע הוא בגלל שנוצר שוב הרגל וחשק למבושל?

מה את אוכלת בינתיים מאז שחזרת הביתה?
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הודעהעל ידי ריקה » ד' ספטמבר 14, 2016 1:16 pm

הי,
גם וגם. פתאום אני מבינה שהאנרגיה שהיתה לי לא מובנת מאליה.
אני אוכלת כרגיל, פירות בבוקר ובצהריים, סלט גדול בערב. ואח"כ נתקפת צורך לאכול מבושל ואוכלת הכל. כך שאני גם אוכלת פירות וגם הרבה אוכל מבושל.
כמובן שעליתי במשקל וכמובן שאני עייפה ומבואסת על עצמי. ואני לא מצליחה לצאת מזה.
אני חייבת לציין שזה נפשי ולא חוסר פיזי.
ספורט אני עושה למרות שאין לי הרבה אנרגיה וזה בהחלט מורגש בביצועים.
ריקה

הודעהעל ידי ירדן » ה' ספטמבר 15, 2016 4:10 pm

למה הכוונה באוכלת הכל? הכוונה היא גם למזונות כבדים/עתירי שומן/מעובדים או רק למזונות לא מעובדים ודלי שומן כמו אורז, תפוחי אדמה וירקות אחרים מאודים? האם את מרגישה צורך לאכול מעבר לתחושת השובע עד שאת מלאה מידי או שעצם אכילת המבושל גם בכמות קטנה מביאה לעייפות?

כמה עלית במשקל?

מנסיוני האישי הפסקה מוחלטת (למרות הקושי) למשך כמה ימים מפסיקה את הקרייבינג למבושל. נסי לאכול ארוחת פירות נוספת לפני הסלט ואולי גם להוסיף קצת יותר שומן לסלט או גם דברים יותר "מיוחדים" כמו תירס טרי, פטריות או ירקות יותר דומיננטיים כמו צנוניות ובצל ירוק. בנוסף, עבורי גם אכילה של כמה תמרים יכולה להרגיע קרייבינג אם הוא מגיע בערב/לילה אחרי הסלט.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הודעהעל ידי ריקה » ש' ספטמבר 17, 2016 2:43 pm

הי,
כוונתי להכל. אוכל מבושל. עם מלח ותבלינים וגם קצת שמן. וכן, מרגישה צורך לאכול מעבר לשובע. עד כדי פיצוץ. אפילו אכלתי פעם אחת גלידה ופעם אחת פיתה לבנה.

היום החלטתי שאני עושה מונו בננות כמה ימים, לעשות ריסט. נראה איך יצליח....

בהצלחה לי!
ריקה

הבא

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 5 אורחים