פיתוח גןף

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

פיתוח גןף

הודעהעל ידי ormlka » ג' דצמבר 06, 2016 7:38 pm

שלום לכולם ..מאמין שנשא בצורות שונות אך בחיפוש בפורום לא כול כך מצאתי תשובות
אשמח שיענו אנשים שניסו וחבו זאת על עצמם
האם ניתן לפתח גוף ולעלות במסת השריר על ידי אכילה של פירות וירקות וקצת שומן?
האם יש כאן מישהו שרואה התקדמות?
מישהו ניסה תזונה זו בתקופת חיטוב?
תודה לעונים
ormlka

Re: פיתוח גןף

הודעהעל ידי יונתן » ג' דצמבר 06, 2016 8:33 pm

ברוך הבא :D
אני מניח שהשאלה הזו נובעת מהמיתוסים שמחדירים לכל מי שהולך לחדר הכושר בימינו שצריך לאכול בשר, או מיד לבלוע קופסת טונה אחרי האימון, או לדפוק שייק חלבון כדי להגיע ל-2 גרם חלבון לכל ק"ג משקל גוף כי אחרת אי אפשר לגדול.
הבעיה היא, שכל הטענות האלה לא מגובות במדע, מגיעות מתעשייה שמעוניינת למכור תוספים, והאנשים שמקדמים זאת ונראים גדולים ושריריים מאוד, בדרך כלל הגיעו לכך באמצעות סטרואידים. אין כל סיבה ביולוגית שלא ניתן יהיה לפתח שריר על פירות וירקות, ולראיה בעלי החיים השריריים והחזקים ביותר בטבע, כמו הפיל, הקרנף, הגורילה וכו', הם צמחוניים לחלוטין.
כדי לפתח גוף ולהעלות מסת שריר בצורה מיטבית אתה צריך לבצע אימונים אינטנסיביים שמאתגרים את השרירים, ואתה צריך לאכול מספיק קלוריות כדי לספק את האנרגיה הדרושה לאימונים, ואתה צריך לאפשר לאפשר לשרירים להתאושש ולהיבנות, גם באמצעות מנוחה נכונה וגם באמצעות צריכת מזונות שמסייעים להתאוששות, וכאן הבחירה הטובה ביותר שלך היא פירות וירקות, שקלים מאוד לעיכול, ממלאים במהירות את מאגרי הגליקוגן, מלאים בוויטמינים ומינרלים וחסרים את כל הרעלים שנמצאים במזון מן החי ומזון מעובד שמעמיסים על הכליות וגורמים לך לצבור מים ושומן.
אני לא מפתח גוף, אבל אני בהחלט אוהב ללכת לחדר הכושר בזמני החופשי, ופיתחתי שרירים וכוח בלי שום בעיה, ולמעשה חוויתי על עצמי הבדל עצום בזמן ההתאוששות וקפיצה בכוח כאשר התחלתי לעשות 811 לעומת התקופה שאכלתי מבושל והקפדתי לאכול הרבה קטניות ואגוזים כי הם יותר עשירים בחלבון.
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
יונתן

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 6 אורחים