עזרה בקניית בלנדר

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

עזרה בקניית בלנדר

הודעהעל ידי כפיר רחמני » ו' פברואר 03, 2017 11:10 pm

מחפש המלצה לבלנדר עד 300 שקל. אני מוכן לעלות לכיוון ה600-700 אם באמת יש הבדל עצום בין הבנלדרים. התלבטות העיקרית שלי אם לעלות למחירים גבוהים או לא זה מה יחזיק יותר זמן ולא המרקם שיוצא וכ'ו.
כפיר רחמני

Re: עזרה בקניית בלנדר

הודעהעל ידי ירדן » ש' פברואר 04, 2017 6:30 pm

לאמא שלי יש אחלה בלנדר של המילטון שעלה לה לפני כמה שנים 400 ש"ח ואני רואה שניתן להשיג אותו גם ביותר זול-
https://www.wisebuy.co.il/product.aspx? ... tid=891058
הוא חזק (1200 וואט) ויש לו מיכל גדול מזכוכית.
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הודעהעל ידי כפיר רחמני » ג' פברואר 07, 2017 3:25 am

אחלה קניתי :)

יש לי גם עוד שאלה עברתי על רוב הפורום לא מצאתי יתייחסות אז אם היה דיון על זה תפני אותי. בגלל שאין לי רכב אני צריך לקנות את הפירות והירקות מהסופר באינטרנט ואם אני קונה בסכומים גבוהים אני מקבל את המשלוח בחינם. אז זה משתלם לי לעשות קנייה גדולה. גם כדי לא לשלם שוב ושוב על משלוחים וגם כי אני מקבל משלוח חינם. אז מגיעים הרבה פירות וירקות ואני צריך שהם לא יתקלקלו. בקיצור אני מחפש דרכים לעצור בעצם את ההבשלה של הפירות והירקות.אני משתמש בסופגים השחורים אני מפריד את הפירות והירקות אחת מהשני במקרר שם בקופסאות את חלקם. השאלה אם יש עוד איזה שיטות שכדי לי לדעת שאתם משתמשים פה בפורום?
כפיר רחמני

הודעהעל ידי יונתן » ג' פברואר 07, 2017 9:33 pm

היי, כפיר

הדרך העיקרית לעכב הבשלה היא בהורדת הטמפרטורה, כך בבית וכך בתעשייה.
דבר נוסף שאתה יכול לנסות, הוא להכניס ירקות עליים לאריזת ואקום, אך שתהיה באריזה מעט לחות כדי שהירקות לא יאבדו נוזלים.
פירות אפשר לשים בניילון סגור, וכך הפרי יצרוך את החמצן ויפלוט פחמן דו חמצני לשקית, וגם השינוי הזה בהרכב האווירה יעכב הבשלה.
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
יונתן

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים