עזרה לחדשה - ישנה

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

Re: עזרה לחדשה - ישנה

הודעהעל ידי ירדן » א' אוגוסט 19, 2012 8:12 pm

אני לא יודעת בדיוק למה את מתכוונת לגבי התמרים.

אני בקיץ אוכלת בעיקר אבטיחים, מלונים ומנגו. פירות כמו ענבים, אפרסקים, נקטרינות ושזיפים (ומשמשים ודובדבנים כשהיו בעונה) אני אוכלת בכמויות יותר קטנות כי הם יותר מרוססים. אני אוכלת גם סברסים (שאני קוטפת) ותמרים. בננות אני לא אוכלת בקיץ אלא רק בחורף. לפעמים אני קונה תפוחים אורגניים ועכשיו במקרה יש לי גם קובו ואגסים אורגניים בבית. יצא לי גם לקבל השנה הרבה ענבים אורגניים ממכרים שמגדלים בגינתם ומהם אכלתי הרבה.

התרופה אלטרוקסין כמו כל תרופה אחרת היא קודם כל רעל, יש לה תופעות לוואי והיא לא באמת מטפלת בבעיה שבבלוטה. על ידי תזונה נכונה ניתן לרפא לחלוטין תת פעילות בבלוטת התריס.

הנה ראיון עם שאול טל, מנכ"ל הוצאת פוקוס (הוצאת ספרי תזונה ובריאות), היום בן 69, שהחלים בעזרת תזונה טבעית ואורך חיים בריא מתת פעילות של בלוטת התריס, בעיות מפרקים וכולסטרול גבוה.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... kgocvqZt8#

באתר של עדיאל יש מידע מעניין וחשוב ולמדתי ממנו הרבה אבל אני לא מסכימה עם כל דבר שהוא אומר. הנה מידע ספציפי חשוב לגבי תת פעילות בבלוטת התריס מהאתר שלו-
בלוטת התריס
אכילת סויה
הימנעי מכל מוצרי הסויה (לא דווקא בגלל שהם גויטרוגנים) ומוצרים המכילים גלוטן (כל מה שמכיל חיטה, שעורה, שיפון, כוסמין, שיבולת שועל). הרבה מאוד מוצרים מעובדים מכילים גלוטן וסויה כך שאם את אוכלת משהו שלא הכנת בעצמך בבית אז בידקי טוב ברשימת המרכיבים ועשי חיפוש באינטרנט אילו מוצרים מכילים גלוטן (אפילו לתבלינים קנויים במשקל לפעמים מוסיפים קמח). את יכולה להימנע גם מירקות טריים ממשפחת המצליבים שגם הם נחשבים לגויטרוגנים וגם ככה יותר קשים לעיכול.

הורידי את כמות השומן למינימום כדי להוריד את רמת הדלקיות בבלוטה. לא משנה אם את אוכלת מבושל או חי בלבד נסי לשמור על 80/10/10 מבחינת אחוזי הפחמימות, חלבונים ושומנים.

זה מעולה שאת לא אוכלת מלח. מלח שולחני לא מכיל יוד גם ככה. מלח אטלנטי מכיל יוד אבל מלח הוא לא מזון ולא משנה אם יש בו יוד או לא הוא מזיק לבריאות.
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

Re: עזרה לחדשה - ישנה

הודעהעל ידי בת חן » א' אוגוסט 19, 2012 11:44 pm

לגבי התמרים- מישהו פעם הסביר לי שזה גבישים קטנים של סוכר שנקרשו, אבל אני לא בטוחה בכך
בת חן

הקודם

תגיות נושא

ירידה במשקל, שומן, ויטמין B12, אורגני, גלוטן, עודפים תזונתיים, חסרים תזונתיים, אפקט תרמי, איך מתחילים?, סיבים תזונתיים

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: AhrefsBot ו 5 אורחים