שלום רב

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

שלום רב

הודעהעל ידי דפנה » ג' אוגוסט 21, 2012 5:51 pm

אני חדשה כאן ויש לי שאלה בבקשה
מה הבעיה עם נבטוטים בתפריט? מדוע הם אינם מופיעים כחלק מן התזונה של 80/10/10
?
תודה
דפנה
דפנה

Re: שלום רב

הודעהעל ידי יונתן » ג' אוגוסט 21, 2012 7:47 pm

נבטוטים זה לא מזון טעים כמו פירות וירקות, הוא לא קל לעיכול כמו פירות וירקות ואין בו שום תועלת תזונתית שלא ניתן להשיג מפירות וירקות. אם את ממש רוצה את יכולה לאכול אותם, רק אל תחשבי שאת חייבת כי אמרו לנו שזה בריא.
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
יונתן

Re: שלום רב

הודעהעל ידי ירדן » ג' אוגוסט 21, 2012 9:40 pm

הי דפנה וברוכה הבאה :)

הרעיון הוא שאם צריך לעשות משהו לאוכל כדי שיהיה אפשר באמת לאכול אותו אז זה לא באמת אוכל של בני אדם. פירות וירקות אפשר לאכול ככה כמו שהם. קטניות, דגנים או זרעים קטנים כמו אלפלפא אי אפשר לאכול בצורתם הטבעית וצריך להשרות, לסנן, להנביט במשך מספר ימים, לדאוג להשקות (או לבשל).

אני לא פוסלת לחלוטין אכילה של נבטים מיד פעם אם מתחשק אבל אין באמת צורך בכך. אם את אוהבת וזה מעשיר לך את הסלט אז בכיף אבל לא צריך ולא כדאי לאכול מהם בכמויות גדולות.

הנה חלק מתוך הרצאה של לורן לוקמן שנקראת Optimal Diet. בחלק זה (דקה 4:30) הוא מדבר על דיאטת אן ויגמור ולמה היא ביססה אותה דווקא על נבטים, ומדוע בעצם לא כדאי לאכול מהם:
http://www.youtube.com/watch?v=UtldooNv ... creen&NR=1
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: AhrefsBot, YandexBot ו 8 אורחים