מעבר מתזונת הפליאו - בקשת עזרה

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

Re: מעבר מתזונת הפליאו - בקשת עזרה

הודעהעל ידי חילקי » ד' ספטמבר 26, 2012 10:56 pm

Live4Love כתב:הדיון שלכם הוא מגוכח ועצוב.

מה הבעיה בלהחליף רשמים?
לא קולט מה כאן מגוחך.
על אחת כמה וכמה לא קולט מה מגוכח :D :D :D
חילקי

הודעהעל ידי Live4Love » ה' ספטמבר 27, 2012 12:00 am

לא התוכן, אלא הדיום עצמו..
הדיון הזה נעשה עשרות אלפי פעמים אין טעם מכריע לכאן ולכאן ולא אתה תהיה זה שיטה את הכף..
אז חבל על המאמץ, אתה משכנע את המשוכנעים והשאר ממילא לא יקשיבו לך כי אין מה לעשות הם קיצוניים בדעה שלהם.
אתה צריך להבין שבשבילם להיות טבעוני זה דרך חיים ולא תזונה.
כמו שלדגומה קראית בקבוצה שלהם בפורום שהם עשו דיון על מה שהם אוכלים כשהם יוצאים עם חברים.
קראתי והייתי מזועזע אנשים רושמים שם שהם יושבים בבר על כוס מים!! על כוס מים!!! סעמק מה זה הפנאטיות הזאת??? איך יש להם חברים?? בחיייך, אתה מדמיין גבר שיוצא עם בחורה לדייט שבוא היא מזמינה אוכל והגבר יושב על כוס מים??? נראה לך שהיא לא תביא לו בעיטה ותסתלק משם??
אז למה הם ממשיכים עם זה??? כי הם קיצוניים ומבחינתם זאת דרך חייים עם ערכים ולא סוג של תזונה..
Live4Love

הודעהעל ידי יונתן » ה' ספטמבר 27, 2012 12:34 am

איזו קיצוניות! אנשים רוצים להיות בריאים! אנשים לא רוצים לפגוע בבעלי חיים! אנשים רוצים עולם טוב יותר! לאן המדינה הזו מתדרדרת? ובטח שהבחורה תבעט אותך אם לא תשתה בירה כמו גבר! על מה יהיה לכם לדבר אם לא תהיו שיכורים? מה את אומרת? נינט ויודה מתחתנים? זה כל כך מרגש! את עובדת כאחראית שירות לקוחות בפלאפון? זה כל כך מעניין! את אוהבת לאכול סושי? גם אני! קנית את החולצה הזו בקסטרו? חנות נהדרת! את מעשנת פרלמנט לייט? אני מעדיף מרלבורו! את מזל תאומים? אני טלה! היית לפני חודש בלונדון? מה קנית? שני זוגות נעלים? איזה שווה! אז את באה אלי לשתות משהו? 8-)
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
יונתן

הודעהעל ידי Live4Love » ה' ספטמבר 27, 2012 12:40 am

מה? איך הגעת למסקנה כזאת ? אני לא מעשן ולא נגעתי בחיים בסגריות וזבל כזה.... להגיד עם אדם ששותה כוס בירה/יין עם בחורה שהוא מדרדר ושיכור - זאת פאנטיות....
גם אני רוצה להיות בריא, ותתפלא אני מוכן לעשות איתך כל תחרות בריאות שהיא - ולנצח :),הבעיה שלך היא שבשיל הבריאות אתה מוכן להקריב את כל החיים שלך בצורה ק י צ ו נ י ת ! !
?, אני רגיש פי אלף ממך לכל חיה, ואני מקדיש המון זמן לעזרה ולטיפול בחיות אבל באותו זמן אני יודע לעשות הבחנה ולהבין שאני אוכל בשר כי אני צריך את זה, לא כי אני תאב בצע או משוגע ורוצח חסר גבולות, אלא ידיעה שאני חיה וחיה שאוכלת בשר. אבל אתה בוחר לא לאכול בשר כל הכבוד לך והבחירה נתונה בידך, אבל אתה חייב לזכור שהיא נתונה גם בידי.

סתם שאלה מה אתה מזמין כשאתה יוצא עם בחורה? ולא מעניין אותי על מה אתה מדבר איתה...
Live4Love

הודעהעל ידי חילקי » ה' ספטמבר 27, 2012 12:42 am

Live4Love כתב:קראתי והייתי מזועזע אנשים רושמים שם שהם יושבים בבר על כוס מים!!

חח אתה רציני אחי?? זה מה שמפריע לך בכל התזונה התובענית הזאת? :lol:
שמע אני אמנם חדש בטבעונאות אבל כבר שנים לא נוגע באלכוהול, זה אסור בפליאו וגם מיותר, למה אתה צריך את זה זה סתם זבל ואם כבר ללגום משהו באירועים אז קצת יין טוב יבש...
Live4Love כתב:אתה מדמיין גבר שיוצא עם בחורה לדייט שבוא היא מזמינה אוכל והגבר יושב על כוס מים??? נראה לך שהיא לא תביא לו בעיטה ותסתלק משם??

אני באמת לא יודע מי אלה הבחורות שיצאת איתן (משתתף בצערך :( ) אבל אני יכול להעיד על עצמי שהכל מעולה... ברוך השם טפו טפו אני נחשב מבוקש ולא אני לא לוקח את הבחורות לפאב אלא לבית קפה או מסעדה או לטיול בשפת הים או בחיק הטבע... וכן כשאני עם החבר'ה בפאב אני לא שותה בירה ואף אחד עוד לא הרג אותי ובטח שלא בעט בי, להפך זה נהיה קטע מצחיק בחבורה שלנו שחילקי לא שותה, ואם מישהי תבעט בי כי לא שתיתי איתה בפאב אני אבעט בה בחזרה :lol:
להגנתי בבית המשפט אוכל לטעון שהיא התחילה :D
חילקי

הודעהעל ידי Live4Love » ה' ספטמבר 27, 2012 12:49 am

אתה לא רואה את הפאנטיות באמרה ש : אני בחיים לא שותה אלכוהול גם אם אני מת"
הבעיה היא בקיצוניות שאתה שולל כל דבר, הרי לא תמות מכוס בירה עם חבר וכוס יין עם בחורה - וואלה אתה אפילו תהנה מזה!
אז לקרוא שהם מחביאים ומביאים פירות לחתונות, או מים ואוכל למסעדות וזה פאתטי. תתבגרו ! חיו את החיים תשמרו על הבריאות שלכם.

אם תביא לי דוגמה רגע על מישהו שנהנה מהחיים של ו (שתה בירה פעם בשבוע ביג דיל, אכל איזה טוסט, לקח כוס אלכוהול) וזה דרדר אותו לתהום מבחינה בריאותית גם אני אפסיק עם זה.
עוד דבר שניתן להבחין בו הוא הפאנטיות שיוצאת מגדר הערכים והדגאה לחיות, הרי דווקא פה אין פגיעה בחיות ואפשר " להתפרע" (ממש להתפרע, חבורת מופרעים...) שכן אלכוהול או יין לא גורמים סבל לאף אחד, אבל שוב עולה הרגש של " אני טבעוני וזה הכי טוב" לא נוגע בדברים כאלה, או משהו בסגנון אני הכי בריא!

דיייי כבר יש אלף יותר בריאים ממכם, ואי שתית הבירה עם חבר לא תעשה אתכם ליותר בריאים אלא ליותר מוגבלים מבחינה חברתית.
וטפו טפו טפו אני שמח בחלקי עם הבחורות שיש לי..
Live4Love

הודעהעל ידי יונתן » ה' ספטמבר 27, 2012 12:59 am

ראובן, התזונה שלך והחיים שלך הם לא מענייני, זה פורום תזונה טבעונאית ואת זה אנחנו מקדמים כאן. אתה מתייחס לעניין כאילו אני התפרצתי לפורום הפליאו והטחתי בכם האשמות. תעשו מה שאתם רוצים, רק אל תבואו ותטיפו לנו אצלנו בפורום. הבחירות שלך הם הבחירות שלך, ואתה מוזמן להביע אותן בכל דרך שתעלה בדעתך, רק לא אצלנו. וחוץ מזה חשבתי שאמרת שהדיון הזה מגוחך ועצוב.
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
יונתן

הודעהעל ידי Live4Love » ה' ספטמבר 27, 2012 1:03 am

עצוב מבחינתכם,לי מעלה גיחוך וצחוק על השפתיים. חבל שעל כל התגובות שלי לא קיבלתי תגובה אחת עניינת, כמו למה אני טועה בנושא X אלא רק ירידות לפרטים אישיים ובקשה להסתלק מהפורום. אז שלום לכם, אני מפסיק להגיב פה שחס וחלילה לא נחזיר בשאלתה טבעוני אחד...
Live4Love

הודעהעל ידי חילקי » ה' ספטמבר 27, 2012 1:09 am

Live4Love כתב:הרי לא תמות מכוס בירה עם חבר וכוס יין עם בחורה - וואלה אתה אפילו תהנה מזה!

תגיד לי אתה לא שם לב שאתה ממש מתנשא? מה גורם לך לחשוב שאני לא יודע מה זה בירה ויין? או שאני איהנה מזה? או שאני מסכן כי אני לא שותה את זה?
חח תאמין לי שאני יודע טוב מאוד ממה אני נמנע, וזה לא כי אני פנאט ולא כי אני מקריב את הנאות החיים לטובת הבריאות, אלא כי זה בעיניי לא הנאה. אני מבין שלך קצת קשה לקבל את זה שגבר לא רואה כוס בירה בתור הנאה, אולי אפילו מזעזע בעיניך - בעצם, כן, אמרת בעצמך שאתה מז-ד-ע-ז-ע... - אבל בעיניי זה עצוב להפך, שאתה מחשיב אלכוהול כדבר שהוא כל כך חובה בשביל ליהנות מהחיים. מאיפה לך שאני לא נהנה יותר מאז שאני לא משתכר בכלל? או שהלגימה מהיין היבש לא הרבה יותר כיפית לי היום כשהיא באה פעם בעשור, במקום לרדת על טקילות או בירה כל יומיים?

אתה פשוט מלכתחילה בה בגישה של - וואלה, אלה מסכנים, אלה נמנעים בכוח, אלה סותמים את האף והעיניים כדי להעמיד פנים שהם נהנים להתנזר, אלה מסכנים שכל הדברים הכי כיפים בעולם הם לא עושים....
וזו בדיוק החשיבה המוגבלת. צא מזה, בחייך. יש פה אנשים שבוחרים לשתות מים בבר? סבבה, כנראה כיף להם עם ההרגשה הנקייה של לא לגעת בבירה. כנראה זה עושה להם משהו גם פיזית ולא רק מוסרית. ואני מדבר מניסיון כי אם הייתי מרגיש שאני מתגעגע לבירה הייתי שותה בירה בדיוק כמו שאני ממשיך עם סוכריות מנטה למרות שזה מנוגד לאורח החיים הבריא שאני דבק בו.
אז אתה לא צריך לרחם - לא על טבעונאים ולא על אף אחד...
אנשים עושים מה שטוב להם...
לא מה שרע
חילקי

הודעהעל ידי יונתן » ה' ספטמבר 27, 2012 9:14 am

אדרבה, ראובן, אם היית מעלה טענות ענייניות היית מקבל תשובות ענייניות, ולראיה כל השרשור שלעיל ותשובותינו ושאלותינו לחילקי ולאהוד, בניסיון אמיתי להבין מה עומד מאחורי הפילוסופיה של תזונת הפליאו, שאגב עדיין לא הבנתי למה התזונה הזו זקוקה להגדרה כה מיוחדת, כי מההתרשמות שקיבלתי היא פשוט לא מגבילה את צריכת הבשר ושוללת צריכת קמח וסוכר לבן. לכתוב "אני חיה וחיה שאוכלת בשר" זה לא טענה לגיטימית בעינינו לאכילת בשר וספק בידי אם זו הטענה שתחזיר טבעונים בשאלה. הטענות שלך הן לא יותר מלעג. אתה יכול לכתוב כמה שאתה רוצה כמה אתה חכם מאתנו, וכמה אתה מוסרי מאתנו, וכמה אתה בריא מאתנו וכמה הזין שלך יותר גדול טפו טפו טפו, אבל זה לא יהפוך את זה לאמת. עוד מעט תבטל מראש את אורח החיים שלנו בטענה שאנחנו "קופים רזים וחלושים" כפי שציין מר קדמוני כשביקשו ממנו להתייחס לתזונה שלנו. כן, אתה צודק, אין לי חברים, אני לא משתמש בחשמל ואני מחרבן בבור בגינה, בדיוק כמו שאתה חי במערה, צד חתולי רחוב וגורר את הדייט שלך הביתה אחרי שחבטת בה בנבוט.
וצדקת, אין טעם להביא דוגמאות אינדיווידואליות להצלחה של אנשים בתזונה זו או אחרת, אבל סטטיסטית, כשאתה מסתכל על כל המין האנושי, אתה מגלה שאוכלוסיות שאוכלות יותר פירות וירקות ויותר מזון צמחי דל שומן הן יותר בריאות מאוכלוסיות שצורכות יותר שומן רווי מן החי.
סמל אישי של המשתמש
יונתן

הקודםהבא

תגיות נושא

גלוטן, איך מתחילים?, שומן, ספרים מומלצים, תסמיני ניקוי וגמילה, נזקי הבשר, תזונת האדם הקדמון, מזונות ממכרים

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 7 אורחים