געגועים לקורנפלקס

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

געגועים לקורנפלקס

הודעהעל ידי חילקי » א' ספטמבר 30, 2012 5:45 pm

אררררר, זה כל כך מתסכל.
כבר שנים שלא היו לי געגועים לדגנים או סוכרים, הייתי בתזונת הפליאו ומה שהיה מעורר לי את הרעב או התיאבון היה סטייקים מהבילים וכל מיני מזונות פליאוליתים כאלה.
אני כבר קרוב לשבוע בתזונת ה811, ולמרות שאני שבע יחסית וגם מרגיש טוב, מתעורר אצלי ביומיים האחרונים רעב מטורף ל....
קורנפלקס!!!!
קורנפלקס, עוגיות צהובות, פריכיות, קרקרים וכל אותם מאכלים קריספיים צהבהבים על טהרת הקמח+סוכר.
לא היה לי את זה כבר המון זמן, ואין לי מושג איך זה התעורר עכשיו??!!
אני אוכל פירות, אבל כשאני הולך לישון אני ממש מתאווה לקערת קורנפלקס צהוב עם חלב 3%.
אתמול צפיתי בקומדיה אמריקאית נחמדה, ואז הייתה סצינה שהגיבור מתיישב עם קערת עוגיות שוקולד-צ'יפס, הרגשתי ממש את הפה שלי מתמלא ריר.
והקטע הכי מוזר - שכל התאווה שלי לבשרים נעלמה, ממש, זה כאילו לקח פחות משבוע להיגמל מכל התיאבון שלי לסטייקים (מוזר לא??!!!!) ואני כבר ממש לא משתוקק לבשר, אבל, מה, חזר לי ובגדול התאווה לדגנים!!!!!!
מה אני עושה עם זה?! :evil: :evil:
זה מעצבן!!!
חושבים שאפשר לעשות, נניח, יום בשבוע שבו אוכלים ארוחה אחת של דגנים כדי "להשתיק" את הגעגועים??????? או שזה רק מה שיעורר את ההתמכרות באמת???
הלילה חלמתי שאני אוכל עוגת טורט :cry:
חילקי

Re: געגועים לקורנפלקס

הודעהעל ידי מתחטבת ומתייפייפת » ב' אוקטובר 01, 2012 8:53 am

היי, אני חדשה בעניין, אבל לאחר כמה ימים של Raw ומשבר ניקוי - הסתובבתי אתמול בשוק וחפשתי פירות ...
ראיתי מולי לחמניות חמות, וקרקרים זהובים :-))) הידיד שלי אכל פיתה דרוזית וכ'כ התגרתי והתאפקתי.
בבית, "נשברתי" ובישלתי איטריות שעועית + בצל + רסק עגבניות ואכלתי כאילו אין מחר (הכוונה שאכלתי מהר ובשקיקה, אכלתי מעט ...),
הבוקר המשכתי עם פריכיות אורז ...
אבל - ממשיכה עם הפירות - ומרשה לעצמי - לטעום (פעם ביום) מבושל / לא Raw

תיכף בטח תענה ע'י מומחים נהדרים.
חג שמייח :-)))
מתחטבת ומתייפייפת

Re: געגועים לקורנפלקס

הודעהעל ידי יונתן » ב' אוקטובר 01, 2012 9:56 am

ככל שתגדילו את כמות הפירות בתפריט כך יהיו יותר טוב. ברור שעדיף לאכול רק ארוחה מבושלת אחת ביום במקום 3, וברור שעדיף לאכול רק ארוחה מבושלת אחת בשבוע במקום אחת ביום, ואף אחד לא יקרא לכם פושעים ורמאים אם תתפתו בארוחת החג לאכול את המטעמים שאמא הכינה. אין ספק שאנחנו מוקפים בפיתויים, ורק הזמן יגרום לנו להפסיק להתייחס אליהם כאל מזונות לגיטימיים, בדיוק כפי שהמבורגר ופיצה לא נראים לי כמו אוכל אחרי שנות טבעונות כה רבות.
הדרכים הטובות ביותר להתמודד עם הפיתויים הן למלא את הבית בפירות, מכל המגוון, הצבעים והטעמים שיש בשוק, וכמובן לאכול מספיק פירות כדי שלגוף לא יהיה הצורך הפיזי בפחמימות מבושלות או שומנים, כי הוא כבר שבע.
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
יונתן

תגיות נושא

מזונות ממכרים

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 11 אורחים