הורדה גדולה במשקל

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

הורדה גדולה במשקל

הודעהעל ידי Shachariko » ו' אוקטובר 19, 2012 12:51 pm

שלום! כמו שכבר אמרתי לפני כמה ימים שאני בתהליכי ענק לתזונת 811
אני כבר אוכל את ארוחת הבוקר בצורה הזו וכבר לסירוגין את הערב/צהריים

אבל יש לי פחד מסויים. שקלתי לפני 3 שבועות 97.2 קילו בגובה 174, כן בחור גדול!
עכשיו 3 שבועות אחרי 93.8
האם זה הגיוני?
Shachariko

Re: הורדה גדולה במשקל

הודעהעל ידי יונתן » ו' אוקטובר 19, 2012 4:04 pm

גם אם יש לך מבנה גוף גדול, 97.2 ק"ג נשמע לי כמו עודף משקל, ואין כל סיבה שתזונת 811 לא תסייע לך להוריד עודפי שומן, וכן תסייע לעיכול ותמנע "התקעות" של מזון במערכת למשך כמה ימים. 3 ק"ג בשלושה שבועות זו בהחלט ירידה מתונה ואין לך כל סיבה לדאגה.
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
יונתן

הודעהעל ידי Shachariko » ו' אוקטובר 19, 2012 10:02 pm

לא הבנת אותי..
לא התכוונתי לומר שאני לא בעל עודף משקל!
ברור לי שאני כן, רק התכוונתי לשאול אם זו לא הורדה גדולה מידי.. עד עכשיו ידעתי גם מדברים שרשומים בפורום שהורדה של שומן היא עד 0.5 קילו לשבוע..
ניתן להניח שהורדתי 0.5 קילו לשבוע + עוד דברים?

וגם עוד שאלה היכן אפשר לקנות את הספר? 80/10/10 Diet?
דרך אמזון זה עולה 200 שקלים יש מקום אחר?
Shachariko

הודעהעל ידי ירדן » ש' אוקטובר 20, 2012 11:35 am

הנה מה שכתבתי פה לפני כמה חודשים לאביבה25 שהייתה מודאגת מירידה במשקל:

הרבה אנשים יורדים מעט במשקל, לפעמים הוא חוזר ולפעמים לא וזה לא תמיד דבר כזה נורא, כל אחד והגוף שלו והמשקל שמתאים לו. גם אני שקלתי מעט יותר לפני שעברתי ל-811 ובהחלט לא נחשבתי לשמנה. יונתן לדוגמא שקל 72 קילו לפני המעבר ל-811, אחרי השינוי התזונתי הוא ירד 7(!) קילו והגיע ל-65, כשכל הירידה הייתה בעצם נוזלים, פסולת ממערכת העיכול וגם שומן. מאז הוא עלה חזרה ל-69 קילו כשהרוב זה עלייה נכונה במסת השריר.

ירידה במשקל בשינוי תזונתי ל-811 יכולה להתרחש מסיבות שונות והשאלה היא האם זה נגרם מאכילה בלתי מספקת או מסיבה אחרת שאינה בהכרח סיבה שלילית:

1. כשאנשים נמנעים לחלוטין ממלח ישנה ירידה במשקל אך אלו רק הנוזלים שנאגרו קודם לכן. זוהי ירידה חיובית.

2. אם לא אוכלים מספיק פחמימות ולכן לא אוגרים מספיק גליקוגן אז ישנה ירידה במשקל בגלל שעל כל גרם גליקוגן נאגרים גם 2.7 גרם מים. זוהי ירידה שלילית. זוהי בעצם הסיבה למה אנשים שעושים דיאטת אטקינס מורידים בהתחלה הרבה משקל... אבל לא מדובר בירידה אמיתית של שומן אלא רק בירידה של מים.

3. מערכת העיכול עובדת בצורה מהירה ויעילה יותר ומשחררת את הפסולת מהר יותר ולכן לא נאגר במעיים מזון בשלבי עיכול ופירוק שונים. זוהי ירידה חיובית. תחשבי על זה שיש אנשים שאוגרים במעיים שלהם מזון של כמה ימים... כל המזון הזה שוקל משהו.

4. ירידה באחוזי השומן בגוף. זוהי ירידה חיובית בדרך כלל כי רובנו אוגרים יותר מידי שומן תת עורי (ואפילו שומן סביב האברים הפנימים) בגלל עודף שומן בתזונה ובגלל עודף רעלים מהתזונה והסביבה. הגוף צובר שומן על מנת שיהיה לו איפה לאכסן את אותם הרעלים. כשאוכלים נקי ובריא הגוף יכול להרשות לעצמו סוף סוף להיפטר מאותם הרעלים ומאותם מאגרי שומן, אבל בדרך כלל לוקח מעט יותר זמן לרדת באחוזי השומן וזה לא תהליך מיידי.

רוב האנשים אוגרים בגופם עודפי שומן ועודפי מים בגלל צריכה של רעלים ועודפי נתרן. המים נועדו לדילול אותם רעלים ונתרן כמו שמאגרי השומן נועדו לאיכסון הרעלים. רוב האנשים אמורים להראות "רזים" יותר מכפי שהם.

אנשים ששוקלים יותר בדרך כלל גם יורידו יותר.

אני קניתי את הספר מאמזון (נראה לי שאז הוא יותר זול) ואפשר גם מהאתר של גרהם, אבל לא מזמן עידן כתב שמצא את הספר בצומת ספרים בדיזינגוף סנטר-
http://www.30bananotleyom.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=231&p=1427&hilit=%D7%A1%D7%A4%D7%A8%D7%99%D7%9D#p1427
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

תגיות נושא

ירידה במשקל

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 6 אורחים