מטהר מים

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

Re: מטהר מים

הודעהעל ידי BananaBoy » ש' ינואר 05, 2013 6:41 pm

למה לטהר את המים למעשה? מה אתם מנסים להסיר? את המינרלים (ואם כן אילו מינרלים)? משהו אחר?
BananaBoy

הודעהעל ידי מקופף הבננות » ש' ינואר 05, 2013 7:43 pm

הסיבות לטיהור מים היא יותר מאחת....

קודם כל מי ברז מכילים רעלים שונים ומשונים שאנחנו לא מעוניינים שהם יכנסו לגוף שלנו כלל,
כמו פלואוריד וכלור שהם כימיכלים רעילים שמוספים ע״י בני אדם למים שלנו...
בנוסף יש מתכות כבדות שמקורן בזיהומי מי התהום וצינורות מים חלודים וישנים,
בנוסף יש את אספקט ה״מינרלים״ שבמים שהם למעשה מינרלים לא-אורגניים שמומסים כמעט בכל מים בטבע, חוץ ממי גשמים במצבם הטהור ומים שפירות וירקות... המינרלים האלה הם לא שמישים לגוף מאחר והגוף שלנו זקוק רק למינרלים האורגנים מתרכובות חיות, ומינרלים כאלה מכניסים את המים לקטגוריית המים הקשים שהם אבן בשביל הגוף והנשמה.... גורמים גם הם שלל צרות ובעיות.

הדרך היעילה ביותר להיפטר מצרור הצרות האלה הן זיקוק במקום ראשון, ואוסמוזה הפוכה במקום השני...
אני לא אוהב לפזר הבטחות, אבל תהיה בטוח שתרגיש שינוי בבריאות שלך אחרי שתפסיק לשתות מי ברז ותעבור למים נקיים.
מקופף הבננות

הודעהעל ידי eilon » א' ינואר 06, 2013 2:31 am

זה קובץ שאני חושב שיש לו זכויות יוצרים לאיש מקצוע פרטי שעוסק בהתפלת מים בטכנולוגית אוסמוזה הפוכה,
אז בבקשה לא לפזר את הקובץ ברשת, פשוט במקום לפרט את הטבלה שאני רואה בצורה מילולית, העלתי את הטבלה לכאן

במי ברז ישנם המון מזהמים, רבים מכדי לפרט. רוב המים בישראל הם באיכות זיהום שמוגדרת בארה"ב כרמת זיהום מקסימלית! (שמותרת לשימוש אדם), זו לא סתם הצהרה ממש בדקתי את זה מדעית עם ציוד לבדיקת מים והשוואות שערכתי וכו'
קבצים מצורפים
ReverseOsmosis.jpg
ReverseOsmosis
ReverseOsmosis.jpg (227.75 KiB) נצפה 739 פעמים
eilon

הקודם

תגיות נושא

מים

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 5 אורחים