עגלה מומלצת

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

עגלה מומלצת

הודעהעל ידי ירון » ו' נובמבר 02, 2012 1:37 pm

כבר תקופה ארוכה רציתי להחליף את העגלה שבה אני סוחב ארגזי פירות בשוק הסיטונאי. העגלה שיש לי מתקפלת וסוחבת 60 קילו. לצערי אני נוסע לשוק עם רכב פרטי וחייב עגלה מתקפלת (אני צריך את כל המקום עבור אוכל! :) ) אבל לא מצאתי עגלה מתקפלת שיכולה לסחוב מעל 60 קילו. מכיוון שאני לא נוסע לשוק לבדי, חיפשתי עגלה גדולה יותר עבור הקניות בשוק.

פגשנו את אביב בשבוע שעבר ולה היה דגם גדול יותר של העגלה המתקפלת שלנו שיכול לסחוב 90 קילו! היא סיפרה לנו על החנות באור יהודה שבה ניתן לקנות את העגלה. היום נסענו לשם ואנו מרוצים מאוד מהקניה. הייתי רוצה להמליץ לכל מי שצריך עגלה טובה ונמצא באזור המרכז לקנות את העגלה הזאת.

המקום נקרא פרימור טכני בע"מ. הכתובת היא היוזמים 9, אור יהודה. זה נשמע רחוק אבל ממש לא.
העגלה שחורה, של חברת יעקבי ומסוגלת לסחוב 90 קילו. מחירה 220 ש"ח ואם תזכירו את השם של אביב הם יעשו הנחה של 20 ש"ח מהמחיר!

תודה רבה לאביב על ההמלצה!
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואינו מהווה חוות דעת או עצה מקצועית ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירון

Re: עגלה מומלצת

הודעהעל ידי ירון » ש' נובמבר 03, 2012 1:09 am

תיקון קל: מסתבר שהעגלה מסוגלת לסחוב עד 100 קילו. המדבקה בחוץ אמרה 90, ההסבר המודפס בפנים אמר 100.
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואינו מהווה חוות דעת או עצה מקצועית ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירון

הודעהעל ידי eyal » ש' נובמבר 03, 2012 3:17 pm

איפה זה השוק הסיטונאי? יש שם תוצרת אורגנית?
eyal

הודעהעל ידי יונתן » ש' נובמבר 03, 2012 4:15 pm

לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
יונתן

הודעהעל ידי ירדן » ש' נובמבר 03, 2012 5:23 pm

באזור התגובות בפוסט שיונתן קישר אליו קודם יש הסבר מפורט איך להגיע לשוק הסיטונאי בצריפין.

אין שם תוצרת אורגנית (פעמים בודדות נקתלתי בדלעות קטנות ואבוקדו אורגניים).
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הודעהעל ידי ירון » ג' נובמבר 06, 2012 9:59 am

הקובו גם אורגני ומכיל מדבקות של המגדל האורגני.
סמל אישי של המשתמש
ירון

תגיות נושא

שוק סיטונאי, אורגני

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 5 אורחים