משחת שיניים/דאורדורנט

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

Re: משחת שיניים/דאורדורנט

הודעהעל ידי ירדן » ד' נובמבר 14, 2012 12:48 pm

מאז שדיברנו פה על הנושא החלטתי להפסיק עם משחת השיניים, בינתיים הולך לי אחלה. עוד קשה לי עם הרעיון של לצחצח עם מברשת בלבד אז אני שמה מעט חימר ירוק. אני פשוט מרטיבה קצת את מברשת השיניים, מנערת שאריות מים וטובלת את המברשת מעט אבקה שנמצאת אצלי בצלוחית קטנה. אחרי שימוש של שנים במשחת שיניים זה מוזר בהתחלה וצריך להתרגל לזה. אני בכל אופן מרוצה מהעניין :)

אפשר להשתמש בחימר ירוק גם לפנים, קראתי על זה פעם אבל לא ניסיתי.

לגבי השיננית אתה בטח מתכוון לפלואוריד. מאז שהייתי ילדה לא הסכמתי לשים את זה. בהתחלה כי זה היה מגעיל וממש שנאתי את זה ואחר כך בגלל שזה רעיל.
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הודעהעל ידי eyal » ד' נובמבר 14, 2012 4:54 pm

קניתי חימר ירוק ורשום עליו לשימוש חיצוני בלבד. שמעתי שיש חימר ירוק שאפשר לבלוע. האם אפשר להשתמש בחימר הירוק לשיניים?
eyal

הודעהעל ידי ירדן » ד' נובמבר 14, 2012 7:08 pm

גם על החימר הירוק שלי כתוב לשימוש חיצוני בלבד. קראתי שיש שמתשמשים בו בבליעה אבל לי אין שום כוונה לעשות את זה...

אם אתה חושש תעשה חיפוש באינטרנט ל- "חימר ירוק לשיניים", תקרא ותחליט. בכל מקרה גם משחת שיניים אסור לבלוע והיא בהחלט מזיקה גם כשרק מכניסים אותה לפה, מצחצחים ויורקים.
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הודעהעל ידי בת חן » ה' נובמבר 15, 2012 7:37 pm

זה אותו חימר פשוט כדי שיהיה רשום על זה לשימוש פנימי היצרן משלם הרבה כסף כדי לקבל אישורים של משרד הבריאות. לכן הוא מעדיף לכתוב לשימוש חיצוני בלבד אבל אפשר להשתמש בזה לצחצוח השיניים.
בת חן

הקודם

תגיות נושא

מוצרי היגיינה וקוסמטיקה טבעיים, שיניים

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 6 אורחים