היי ..אז נרשמתי לאתר....

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

Re: היי ..אז נרשמתי לאתר....

הודעהעל ידי יונתן » ה' נובמבר 22, 2012 4:16 pm

ראשית, מומלץ מאוד לקרוא את הספר של ד"ר גרהם, וגם ספרים אחרים שעוסקים בטבעונות כמו מחקר סין ולאכול כדי לחיות. גם לנו פתר הספר המון סוגיות קשות אף על פי שהיינו בטוחים שאנחנו מבצעים את התזונה כראוי. השכלה עצמית היא בגדר חובה לכל אדם שרוצה להיות בריא.

שנית, קחי את זה בקלות! אל תלחצי אחרי שבוע או שבועיים של ניסויים, כי הגוף תמיד מגיב לשינויים כה גדולים בתזונה. קחי את הזמן, הראנו לך את הדרכים לבצע את המעבר בהדרגה, ואין שום בעיה אם בהתחלה את אוכלת בעיקר ארוחות קטנות בתדירות גבוהה.

אם קשה לך עם הכרונומטר את יכולה להירשם לאתר "נטוגרין" בעברית, שייתן לך הבנה בסיסית לגבי כמות הקלוריות, הפחמימות והשומנים שיש בכל מזון.
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
יונתן

הודעהעל ידי דסי » ש' נובמבר 24, 2012 7:20 pm

אשמח לתגובה .. לגבי הכרונו.. כי חשוב לי לדעת כמויות ..
ועוד שאלה אם בשישי יוצא לי לאכול דג ובשאר השבוע אני על פירות .. אז בשישי גם לאכול הרבה פירות זה לא משנה את הכמויות..!
דסי

הודעהעל ידי ירדן » ש' נובמבר 24, 2012 8:05 pm

האם ניסית שוב להירשם לכרונומטר? אולי הייתה בעיה בפעם הראשונה שניסית וזה תוקן מאז. פשוט נסי שוב פעם.

גם אם את בוחרת לאכול דג בשישי בערב אין סיבה שלא תאכלי פירות בשאר היום בכמות שמתאימה לך ומשביעה אותך.
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הקודם

תגיות נושא

תפריט יומי, ספרים מומלצים, כמה לאכול?

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: AhrefsBot ו 5 אורחים