עייפות מתמדת...בעיה

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

עייפות מתמדת...בעיה

הודעהעל ידי Live4Love » ג' נובמבר 20, 2012 7:15 am

הייי יש לי בעיה של עייפות, אנשים אומרים שזה יכול להיות חוסר בויטמינים.. מה שלא נראה לי הגיוני
התפריט היומי
25 בננות ביום, 2-3 רימונים גדולים, 500 גר תמרים
בלילה סלט מ5 ירקות + חצי ראש- ראש חסה
יוצא לי ליום 3500-4000 קלוריות בערך
אני הולך לישון כל יום בסביבות 10 וישן עד 6 בבוקר..
אבל גם במשך היום אני עייף ןבכלל כשמגיע שעה 2 או 3 בצהריים אני כמעט נרדם...
מה יכולה להיות הסיבה
דרך אגב b12 פעם ביומיים
Live4Love

Re: עייפות מתמדת...בעיה

הודעהעל ידי ירדן » ג' נובמבר 20, 2012 11:52 am

אני יכולה להגיד לך מנסיון אישי שלעיתים למרות שמנסים לעשות הכל כמו שצריך ושום דבר לא עוזר אז מתברר שיש עוד דברים מתחת לפני השטח.

אני מציעה לך לחפש באינטנרנט מידע על הרעלה כרונית של מתכות כבדות. עייפות כרונית שאין לה הסבר אחר היא בדרך כלל אחד הסימפטומים. זה גם יכול להסביר את הפצעים והכאבים שהחריפו כתוצאה מהניקוי. כשהגוף אינו מצליח להתמודד עם כל הרעלים שהוא נחשף אליהם ולהפריש אותם החוצה הוא אוגר אותם ברקמות וזה בא לידי ביטוי בסמפטומים שונים. אנחנו חשופים עוד מהרחם לרעלים סביבתיים ומתכות כבדות מהאויר, מהמים, מהמזון, ממוצרים יומיומיים, מסתימות, חיסונים ועוד. יכולת ההתמודדות האישית שלנו איתם תלויה בכמות החשיפה, בבריאות שלנו (תזונה, אורח חיים) וברגישות הגנטית שלנו. מתכות כבדות אגב מתחרות בגוף עם מינרלים ויכולות לגרום לחסר בהם.

האם פרט לעייפות עדיין יש לך סימפטומים נוספים?

האם ביצעת לאחרונה בדיקות דם כדי לשלול בעיה אחרת?

האם אתה נוטל B12 עקב חסר שהתגלה בבדיקת דם?

עוד רעיון שעלה לי כי במקרה אתמול צפיתי בסרטון בנושא הקשר בין טיפולי שורש למחלות כרוניות. ד"ר מרקולה שמסביר את הנושא בסרטון, מספר על מחקריו של ד"ר ווסטון פרייס ומספר גם על נסיונו האישי ואומר שבמשך שנים רבות בתור אדם מבוגר היה לו אקנה קשה ורק אחרי שעקרו לו את טיפול השורש בעיות העור שלו עברו לחלוטין.
http://articles.mercola.com/sites/artic ... teeth.aspx
(מומלץ לכולם לצפות!)
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

Re: עייפות מתמדת...בעיה

הודעהעל ידי ירדן » ג' נובמבר 20, 2012 1:08 pm

עוד שאלה- האם בבוקר אתה קם ביקיצה טבעית ומרגיש שישנת מספיק או נאבק להצליח להתעורר ולצאת מהמיטה?
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

תגיות נושא

חסרים תזונתיים

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: YandexBot ו 4 אורחים