מחלות

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

מחלות

הודעהעל ידי דנה » ג' דצמבר 25, 2012 5:24 pm

רציתי לשאול מי שאוכל כמו בתזונה 10\10\80 סובל עכשיו ממחלות או חולה שפעת ?אני מתעניינת לדעת כי בפירות יש פשע ויטמנים אז שאלתי זה אם אתם חולים פחות לפני התזונה הזו או כלל לא חולים..
דנה

Re: מחלות

הודעהעל ידי spector1 » ג' דצמבר 25, 2012 8:55 pm

בנתיים כל הסביבה חולה ואני בריא ובועט. :twisted:
spector1

Re: מחלות

הודעהעל ידי ירדן » ד' דצמבר 26, 2012 4:25 pm

גם בתור טבעונית כשאכלתי מבושל לא הייתי חולה יותר מידי אלא ממש לעיתים רחוקות אבל עכשיו גם אם יש סביבי מלא אנשים חולים, מנוזלים ומשתעלים אני לא נדבקת.

חיידקים ווירוסים הם לא הגורמים למחלות מפני שחיידקים ווירוסים יכולים להתרבות רק בריקמה חולה או מתה ולא בריקמה בריאה, כך שרק בגוף שאינו בריא מלכתחילה או שקיים בו חוסר איזון ומערכת חיסון שאינה מתפקדת כראוי יכולות להתפתח בו מחלות. כאן כדאי להזכיר שתזונה היא לא הגורם היחידי שמשפיע על הבריאות שלנו, וגם בתור טבעונאים שאוכלים הרבה מאוד פירות וירקות עדיין כל אחד מאיתנו הגיע לתזונה הזאת עם בעיות מסויימות שאולי עוד לא התאזנו לגמרי ואנחנו חיים בסביבה מזוהמת ובכל זאת נחשפים לרעלים על בסיס יומי וחלקנו אולי גם לא ישנים מספיק או נתונים להרבה לחץ נפשי וכו' וכל אלו בעצם דברים שמשפעים על הבריאות שלנו ועל החיסון הטבעי שלנו.
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: AhrefsBot ו 10 אורחים