אפרופו בדיקות דם...

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

Re: אפרופו בדיקות דם...

הודעהעל ידי eilon » ג' ינואר 08, 2013 4:49 am

תודה רבה ירדן!

נכון מאוד עשב החיטה זה לא במקום, להפך הגמור לדעתי. יותר כמו "אפרטיף" מעורר תיאבון. כמה דקות או מקסימום חצי שעה אחרי השתיה שלו זה היה מעורר בי רעב ממש חזק
בשום פנים ואופן לא תחליף לירקות, זה בכלל לא קשור, זה עשב. אפשר לומר שזה עדיף מאשר קפה בבוקר, כי זה מעורר את כל הגוף בצורה חיובית וכנראה בגלל זה נהייתי ממש רעב אח"כ

יש לקחת בחשבון שזה עושה "ניקוי רעלים" דיי קיצוני (זה לא רק פירסום זה באמת קורה ויכול לקחת גם שבועיים). אחרי חודש-חודשיים כאלה התחלתי להרגיש באופן טבעי שאני כבר לא צריך את זה באופן עקבי אז הפסקתי לקנות את העשבים האלה בכלל.
ועכשיו המערכת שלי מאוד נקייה (טבעוני בעיקר אורגני) שאם אני אוכל פרי הדר לא אורגני מיידית יוצאים לי הרעלים דרך העור במשך חצי שעה של אדמומיות וגירודים ואז זה עובר. אז אני מחפש אנשים עם עצים שיאפשרו לי לקטוף/לקנות מהם כי קשה לי לקנות רק אורגני.
עם בננות לא אורגניות זה לא עושה לי את זה אולי משום שבננות מטופלות בעיקר בנוגדי פטריות ופירות הדר מטופלים גם בנוגדי חרקים שזה פוגע במע' העצבים אז הגוף שלי מנסה להיפטר מזה כמה שיותר מהר, וכנראה שהכי מהיר זה דרך העור, אתם יכולים לחשוב על סיבות אחרות לתופעה?

אני כבר די משתדל לא לאכול פירות אחרי אוכל מבושל חוץ ממה שקראתם שעשיתי פעם עם האורז ובימים אלה ממש אני יכול לאכול פי 3 יותר אורז מבלי לשלב תמרים/צימוקים וכו' בשביל הטעם

לגבי פירות אני מאמץ 'טכניקה' ששמעתי משלושה אנשי 811: ד"ר גרהם, מיכאל ארנסטין (רץ מרתון) וממפתח שרירים ומאמן מקצועי (שם משפחה abel כזכור לי ביו-טיוב, בן אדם ענק)
והשיטה היא פשוט לאכול פירות במהלך היום. 3-4 בננות, ואז אחרי חצי שעה או שעה עוד 3-4 בננות, ואז בדרך לאנשהו עוד בננות ותמרים (עכשיו אכלתי 13), וכו'
מיכאל ארנסטין מקיף עצמו בפירות בכל מקום, בבית, ברכב, בעבודה, ואז הוא אוכל כל כמה זמן. הוא מספר שקרו לו מקרים שהוא התעורר באמצע הלילה, אכל איזה 11 בננות וחזר לישון
אני פיזרתי פירות בכל הבית, בננות על הממיר (מבשילות) בחדר השינה, בסלון, חדר העבודה עם המחשב נראה כמו חדר הבחלת פירות, במקלחת יש אפרסמונים בהבחלה, ואני כל הזמן מתגרה כמו בג'ונגל, ובכל מקום הפירות במצב הבשלה קצת שונה וזה מגרה את החושים "חבל על הזמן" :P
אף פעם לא נהניתי מאוכל ככה איזה מזל שיש אנשים כמותכם כמה השראה ברחבי הרשת!
eilon

הודעהעל ידי ירדן » ג' ינואר 08, 2013 9:54 pm

אני לא אוכלת הכל אורגני אבל משתדלת שלא לאכול כמויות גדולות מפירות שאני יודעת שמאוד מרוססים. למרות שלא ידוע לי כמה באמת מרססים אפרסמונים אבל כשאכלתי מהם בכמויות גדולות מאוד בשנה שעברה יצאו לי פצעונים על הפנים וחשבתי שזה בגלל הריסוס.

אם יש לך אפשרות סע למושב בית חנן לקנות הדרים אורגניים-
http://30bananotleyom.com/811-blog/72-organic-fruit
הם טעימים וזולים!

לאכול הרבה ארוחות קטנות לאורך היום זה טיפ מצויין למתחילים וגם אנחנו אומרים את זה לאנשים שמתקשים לאכול כמויות מספקות של מזון אבל אחרי שמתרגלים לאכול מספיק כדאי גם להתרגל לאכול מספר מועט יותר של ארוחות גדולות ליום ולא "לנשנש" לאורך כל היום כדי לתת למערכת העיכול מנוחה ולא לגרום לה לעבוד ללא הפסקה.

מה שאתה מתאר זה בדיוק מה שעבר עלי לפני שנתיים כשהתחלתי, נהנתי בטירוף מכל דבר שאכלתי! ועדיין נהנית :D מי בכלל צריך אוכל מבושל כשיש את כל השפע הטעים הזה..? אנשים חושבים שאנחנו מונעים מעצמנו הנאה מאוכל אבל זה בדיוק להיפך, זוהי ההנאה האמיתית.
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הודעהעל ידי מקופף הבננות » ד' ינואר 09, 2013 9:55 pm

שמעתי הרבה שמועות על הדרים... עד כמה הם באמת מורעלים... האם זה נכון לגביי כולם??? אני לא יכול לדמיין את עצמי בלי תפוזים....
מקופף הבננות

הודעהעל ידי ירדן » ה' ינואר 10, 2013 9:14 pm

אני תמיד חשבתי שהדרים לא נחשבים בעייתיים בגלל הקליפה העבה אבל הם נמצאים בדו"ח של אדם טבע ודין של חמישה עשר הגידולים המזוהמים ביותר. ממה שהבנתי זה בגלל שהריסוס שנמצא על הקליפה עובר לידיים ואז גם לחלק הפנימי כאשר מקלפים את הפרי, ושאם שוטפים טוב את הפירות לפני האכילה זה אמור להיות יותר טוב.
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הקודם

תגיות נושא

ניקוי רעלים, בדיקות דם, חסרים תזונתיים, קלוריות, ריסוס

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: AhrefsBot ו 2 אורחים