סלט עתיר ירקות

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

סלט עתיר ירקות

הודעהעל ידי ELEGATOR » ב' אפריל 09, 2012 4:22 pm

היי, יש הגבלה של מספר השילובים של ירקות בסלט? הרבה ירקות שונים. לדוגמה, עגבניה מלפפון גמבה חסה סלרי גזר סלק גרגרי חומוס ברוקולי ועוד
ELEGATOR

Re: סלט עתיר ירקות

הודעהעל ידי ירון » ב' אפריל 09, 2012 4:32 pm

אני לא מגביל.

חומוס איננו ירק, וברוקולי לא קל לאכילה רואו...
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואינו מהווה חוות דעת או עצה מקצועית ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירון

Re: סלט עתיר ירקות

הודעהעל ידי ירדן » ב' אפריל 09, 2012 5:40 pm

יותר קל לעכל ארוחה שמורכבת מכמה שפחות מרכיבים. כמה שיותר פשוט יותר טוב, אבל לדעתי לא חייבים לעשות מזה חוק ולא צריך להגביל את עצמנו אלא ללכת לפי החשק. מבחינת פירות הרבה יותר קל, טעים ומהנה לעשות ארוחות מונו אבל כשאוכלים סלט בדרך כלל רוצים משהו קצת יותר מורכב. אני חושבת שעם הזמן בכל מקרה רוב האנשים נוטים ללכת על הפשוט יותר אבל אם לא אז לא נורא. כשאני התחלתי את התזונה הזאת הייתי מכינה סלטים עם הרבה מרכיבים אבל במהלך הזמן הרגשתי פחות צורך בגיוון בזמן הארוחה אלא יותר בגיוון לאורך השבוע והורדתי את כמות המרכיבים בסלט. אבל אם בכל זאת מתחשק לי סלט סופר מורכב עם 10 או יותר מרכיבים אז אין לי שום בעיה עם זה.

את הברוקולי כדאי לקצוץ טוב וגם ללעוס היטב כי הוא באמת קצת קשה לעיכול כשהוא חי. מזמן רציתי לנסות להכין סלט ברוקולי חי קצוץ דק עם הרבה עגבניות ובזיליקום ולא יודעת מה עוד כדי לראות איך יוצא אבל לא יצא לי בינתיים...
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

תגיות נושא

עלים ירוקים

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: AhrefsBot, YandexBot ו 7 אורחים