קשיים בעיכול

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

קשיים בעיכול

הודעהעל ידי דנה » ש' ינואר 26, 2013 3:23 pm

יש לי בזמן האחרון קשיים בעיכול אולי מאכילה די רבה של ירקות,שקשה לי לעכל..אז אני עושה מיץ ירקות וגם קצת אוכלת את השאריות המעובדות של זה..אבל בעיקרון עכשיו במקום אכילת הסלט אני עושה מיץ ירוק-שבו יש גבעולי סלרי,שמיר פטרוזילה ,קצת דלעת וגזרים עם תפוח להמתקה..זה בסדר במקום הסלט..?שעכשיו אני מאוד מתקשה לאכול בגלל שהבטן שלי די תפוחה..
דנה

Re: קשיים בעיכול

הודעהעל ידי ירדן » ש' ינואר 26, 2013 9:13 pm

האם את מרבה באכילה של ירקות טריים ממשפחת המצליבים כמו כרוב, כרובית, ברוקולי? האם בעיות העיכול קורות לך כל יום או רק בימים מסויימים? האם את בטוחה שמדובר בירקות או שאולי במזון מסוג אחר? אולי את אוכלת צירופים שאינם מתעכלים לך טוב. נסי לעקוב ולמצוא האם יש מקור מסויים לבעיה.

אם הבטן מאוד נפוחה וקשה לך לאכול סלט את יכולה לשתות בינתיים מיץ ירוק אבל נסי לברר מה הסיבה לקשיי העיכול ומה השתנה בזמן האחרון שגרם לכך.

חשוב מאוד גם שתקפידי לאכול לאט וללעוס היטב ושתימנעי לשים בסלט גבעולים (כמו למשל גבעולי פטרוזיליה) אלא רק את העלים.
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הודעהעל ידי דנה » א' ינואר 27, 2013 2:33 pm

האמת י כול להיות כי לא הקפדתי על צירופים טובים או אכלתי קצת יותר מידי מעבר לתחושת השובע ובאמת אכלתי את גבעולי הפטרוזילה והשמיר ..וגם אכלתי שעועית שזה בטח הגורם המרכזי שעשה אותי תפוחה למדי..
דנה

הודעהעל ידי מקופף הבננות » ב' ינואר 28, 2013 9:40 pm

לי היה בעיה עם סיבי סלרי.... עשה לי ממש בחילות.
מקופף הבננות

תגיות נושא

כאבי בטן ובעיות עיכול

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: AhrefsBot ו 11 אורחים