עייפות ....

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

עייפות ....

הודעהעל ידי מאיה » ב' פברואר 11, 2013 11:52 am

אחרי כמה שבועות מוצלחים עם התזונה הגיעה בימים האחרונים עייפות כזו כמו שהייתה לי כשבלוטת התריס לא הייתה מאוזנת או רמת הסוכר בגוף, אני לא יודעת למה לקשור את זה, אולי ללכת לעשות בדיקות דם, לראות מה מצב הבלוטה למרות שאני עדיין בטיפול של כדורים בשבילה
אני גם צריכה יותר שעות שינה, גם קשה לי לקום בבוקר, אני בהחלט פעילה בד"כ ביומיום, גם פיזית לא תמיד בפעילות גופנית יזומה אבל פעילה, אני אוכלת בממוצע 2000 קלוריות ליום, בהתחלה היה לי מן high כזה מהתזונה והרגשתי מאוד אנרגטית, ובימים האחרונים נפילה, אני לא מקשרת את זה לגמרי לתזונה זה יכול להיות גם קשור לירידה באופן כללי, אבל אני מרגישה נגיד אחרי השייק בננות המאסיבי שיש עייפות כזו וכן קשה לגוף להבין מה נכנס אליו עכשיו... (אני שמה בד"כ 6 בננות- לא יכולה יותר... בערך 5 תמרים (בהרי דבש) קצת סלרי ומים, לאחרונה השתמשתי גם במים של קוקוס שעושים את השייק להרבה יותר עשיר וטעים) מה דעתכם?
מאיה

Re: עייפות ....

הודעהעל ידי ירדן » ב' פברואר 11, 2013 1:30 pm

עייפות באופן כללי יכולה לנבוע מהצורך של הגוף שלך ביותר שעות שינה לצורך ריפוי, יתכן שזה באמת קשור לבלוטת התריס או לבעיות אחרות. זה גם יכול לנבוע מאכילה לא מספקת של קלוריות עבור הצרכים האנרגטיים שלך או מעודף שומן בתפריט. עייפות לאחר ארוחה יכולה לנבוע מפירות לא בשלים או בשלים מידי או מאכילה מהירה של כמות גדולה של מזון, מה שעלול לקרות למתחילים בעיקר עם שייקים בגלל תוספת המים ובגלל שתייה של שייק גדול בזמן קצר. זה מה שהיה קורה לי בהתחלה לפני שהתרחבה לי הקיבה, הייתי מכינה שייק גדול ושותה אותו מהר מידי כך שהקיבה הייתה מתקשה להתמודד עם הכמות ולכן הייתי מרגישה עייפות לאחר הארוחה. זה היה קורה לי גם עם אבטיח. זה לא קורה יותר :)

בכל אופן חשוב לזכור שנזק לנעשה לגוף במשך הרבה שנים לוקח זמן לתקן. הנה סרטון שאני מאוד אוהבת של קריסטינה שבו היא מדברת על הקשיים במעבר לתזונה נאה ועל הזמן הדרוש להחלמה- Overcome Struggles Going Raw
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

Re: עייפות ....

הודעהעל ידי מאיה » ג' פברואר 12, 2013 10:02 am

תודה, אני אנסה לשתות שייק יותר לאט או בכלל בלי שייק
מאיה

תגיות נושא

קלוריות, שינה

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 9 אורחים