אכילה ברובה של בננות

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

Re: אכילה ברובה של בננות

הודעהעל ידי מאיה » ד' פברואר 27, 2013 8:54 pm

ריטה זה נשמע לי מעולה שהפתרון הוא ירקות מאודים או מבושלים, ולא כל שאר מזיקין, גם לי בהתחלה היה מוזר לא לאכול בכלל אוכל מבושל וגם הייתי רגילה לבטטות בערב, או כל ירק אחר מאודה, ולאט לאט זה ירד... עכשיו הקרייבינג שמגיע הוא בעיקר לעלים ירוקים רעננים שמגיעים מהשדה עם המשלוח ופירות עסיסיים... אז תני לעצמך קרדיט, אני דווקא ממליצה מהניסיון שלי לעשות מעבר מאוד הדרגתי ואולי יום בשבוע ככה לבחון רק אוכל נא וממש לעשות מעבר איטי, כרגע בעיני מה שחשוב זה להקפיד על כמות השומן שנכנסת לגוף וכמובן אם יש אוכל מתועש כמו שאמרת- טבעול-אני גדלתי על זה... זה היה נחשב לאוכל בריאות... ויש לי המון בעיות בריאותיות בעקבות התזונה הלוקה הזאת... אז התחלה טובה זה להוריד את כל הלא - מזון מתועש ומלח וסוכרים פשוטים וכו, בהצלחה!
מאיה

הודעהעל ידי ריטה » ה' פברואר 28, 2013 12:39 pm

מאיה, תודה.
אני כבר די עמוק ב811
התחלתי בהדרגה כבר לפני שנה כשהפסקתי מוצרי חלב ואכלתי סלט פירות בבוקר.
לאט עברתי לטבעונות מלאה ולאחר מכן לטבעונאות ול811
אבל התמכרות קשה לשכוח...במיוחד כשהסם נמצא איתך בבית.

הטבעול ושאר המזיקים בבית כי אני מבשלת בסופש לא רק בשבילי.
ההחלטה שלי בנוגע לבישולים הוא להנות מהם בשתי ארוחות בסופש עם המשפחה.
אני משתדלת לבשל עם מעט מרכיבים ומעט מאוד מלח.

מרבית היום שלי הוא פירות וסלט בערב.
בימים טובים (שלשמחתי מתרבים) אני אוכלת כל היום 811 נא.
לאחרונה אני גם מוסיפה בערב ירקות בטטה ותפוא מאודים..
יהיה לי קל יותר ברגע שמזג האויר יתחמם.

מה שיהיה קשה תמיד הוא לא לגעת במהלך היום הוא במעובדים שיש במקרר.
ריטה

הודעהעל ידי אורנה » ה' פברואר 28, 2013 5:24 pm

ריטה, מזדהה איתך. גם לי יש משפחה ואני מבשלת להם בעיקר בסופשי"ם. אין לי החלטה בעניין, לפעמים אני מתפתה ואוכלת משהו ממה שבישלתי (בתנאי שהוא טבעוני, דל שומן ולא נורא מתובל)ולפעמים מסתפקת בסלט שלי.
לשמחתי הרבה, לפני כמה חודשים, הבן הגדול הצטרף לטבעונות, הושפע מאוד מהסרט של גארי ירופסקי, הקטן היה תמיד צמחוני כמוני ועכשיו ויתר גם על מוצרי חלב(ורק בעלי המסכן נשאר קריניבור שנאלץ לאכול בשר מחוץ לבית) ((-: אבל המקרר מלא בג'אנק טבעוני(כל מיני המבורגרים טבעוניים מוצרי סויה וטופו ודברים שומניים וכל מוצרי החלב של בעלי וחומוסו..ו..ו..
בקשר למה שיש במקרר - לגבי זה יש לי החלטה ברורה, לא נוגעת! כי אחרת לא יהיה לזה סוף.....
רוב הזמן אני על 811 נא, לפעמים בערב ירקות מוקפצים (ללא שמן! במחבתות המופלאות ששום דבר לא נדבק אליהם)אין לי צורך בירקות עמילניים.
ועכשיו לאחר הנזיפה שקיבלתי כאן ((-: אני מעלה את כמות הקלוריות שזה מאוד משמח אותי, כי לאכול אני אוהבת.
וגם החלטתי שמחר הולכת לסיור חדרי כושר באזור, שזה ממש מלחיץ אותי, לא אוהבת.
אורנה

הודעהעל ידי ריטה » ה' פברואר 28, 2013 6:03 pm

בהצלחה בחדרי הכושר.
נסי לבדוק אם יש נשים בגילך - ככה אולי יהיה מעניין לבוא.
בתנאי שלא תדברו במקום להתאמן ;)
ריטה

הקודם

תגיות נושא

כמה לאכול?, קלוריות

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: AhrefsBot ו 6 אורחים