כמה קלוריות?

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

Re: כמה קלוריות?

הודעהעל ידי יותמבל » ש' מרץ 02, 2013 3:23 am

הייתה לי דלקת בקרקפת (פוליקוליטיס דקלוואן) שגרמה לי למורסות גדולות ומגעילות ולקרחות.
הדחקת זה מה שהוביל אותי לטבעונות.
האמת שלאחרונה אני חושב להפסיק את הטיפול לפני הזמן, באמת בגלל השינוי בתזונה.
יותמבל

Re: כמה קלוריות?

הודעהעל ידי ירדן » א' מרץ 03, 2013 8:48 am

אנטיביוטיקה היא לא הפתרון, ויתכן אפילו שכשתפסיק עם האנטיביוטיקה, לאחר תקופה ארוכה של נטילה, שהדלקת בכל זאת תחזור. כך קורה גם במצבים דלקתיים אחרים כמו לדוגמה דלקות בדרכי השתן ודלקות אוזניים כמו גם למשל במצבים של טיפול תרופתי באקנה כרוני. לתזונה נכונה יש השפעה קריטית במצבים של דלקות כרוניות. לא החיידקים הם הבעיה, חיידקים מתרבים רק כשיש בגוף קרקע מתאימה לכך. כשיוצרים את התנאים המתאימים לבריאות חיידקים פתוגניים לא יכולים להתרבות, אין להם שום סיבה. http://www.30bananotleyom.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=379

תזונה צמחית מלאה, עתירת פירות וירקות ודלה בשומן היא הבסיס ובנוסף לזה שימוש במוצרי היגיינה טבעיים ולא בכל מיני שמפו וסבונים שמכילים חומרים כימיים ואנטיבקטריאליים. מקסימום ניתן גם להשתמש במשחות טבעיות על בסיס שמנים אתריים להקלה. בכל מקרה במצבים כאלו נדרשת גם סבלנות, אין פתרונות קסם. תזונה ואורח חיים בריא הם לא כמו אקמול וצריך לתת לגוף את התנאים הנכונים להבראה ולתת לו את הזמן לעשות את שלו באופן טבעי.
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הקודם

תגיות נושא

קלוריות, פעילות גופנית, תפריט יומי

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים