הרעלת ריסוס

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

הרעלת ריסוס

הודעהעל ידי דנה » ד' מרץ 06, 2013 8:08 pm

אם יש קשר בין עייפות לבין אכילת ירקות ופירות לא אורגניים ??
כל מה שאני אוכלת זה לא אינו אורגני ,החסה העלי מנגולד ועלים ירקוים אחרים לצערי לא אורגניים וגם הפירות ..
מה שמעניין אותי אם אכיה לא אורגנית בכמות יחסית גדולה של ירקות עליים כמו עלי מנגולד וכו יכולה לגרום לתשישות ולתסמיני עייפות ובקיצור להרעלה..?
כי היום אכלתי די הרבה [לפחות מבחינתי]עליי מנגולד וגם סלרי ,אז זה קצת גרם לאי נעימות ועכשיו לקראת הערב אני מרגישה ממש תשושה..
דנה

Re: הרעלת ריסוס

הודעהעל ידי ירדן » ה' מרץ 07, 2013 7:12 pm

עייפות וחוסר אנרגיה הן דבר שכיח אצל הרבה אנשים אבל לא בגלל אכילה של הרבה עלים לא אורגניים. כמובן שכל אחד מושפע מחשיפה לרעלים בצורה קצת אחרת כך שהכל אפשרי, ולמרות שבאמת כדאי שתתחילי לקנות לפחות את העלים אורגניים, בכל זאת נראה לי יותר סביר שהעייפות נגרמה מסיבה אחרת. אמרת שיש לך תקופה לחוצה בלימודים, אולי זאת הסיבה. אולי את מעמיסה על עצמך יותר מידי, אולי את לא ישנה מספיק, אולי השילוב של מה שאכלת אתמול לא התעכל לך טוב וגרם לעייפות, אולי המנגולד שהוא עלה די סיבי תרם לעניין. בקיצור יכולות להיות הרבה סיבות לעייפות...
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הודעהעל ידי דנה » ו' מרץ 08, 2013 3:21 pm

סיבי הפירות לא אומרים לגרום לבעיות נכון? ורק סיבי ירקות יכולים לגרום לגזים וקשיים בעיכול?[חוץ מעלים כמו חסה]
דנה

הודעהעל ידי יונתן » ו' מרץ 08, 2013 6:13 pm

בפירות יש סיבים מסיסים כמו פקטין וגואר שאינם פוגעים בעיכול, אלא למעשה חיוניים לעיכול מיטבי. בעיות עיכול מפירות יכולות להיווצר אם הפרי טרם הבשיל כהלכה. עלים ירוקים מומלץ לאכול כשהם צעירים.
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
יונתן

תגיות נושא

עייפות, ריסוס

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: AhrefsBot, Google [Bot] ו 6 אורחים