מיצים

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

מיצים

הודעהעל ידי דנה » ה' מרץ 07, 2013 2:42 pm

איך אתם מתייחסים למיצים?אני ראיתי בסרטונים של כריסטינה שהיא מכינה הרבה מיצים ושופכת בסוף לצנצנת גדולה,האם אפשר לשתות את המיץ כארוחה.? :roll:
דנה

Re: מיצים

הודעהעל ידי ריטה » ה' מרץ 07, 2013 3:09 pm

כריסטינה פעילה מאוד - היא רצה למרחקים ארוכים.
לפי הבנתי את הסרטונים - היא שותה את הכמות הזאת לפני הריצה היומית.
לא בטוחה שהכל זה רק מיץ..

אני חושבת שהיא מגיעה לכ3000 קל' ביום.
ריטה

הודעהעל ידי דנה » ה' מרץ 07, 2013 6:57 pm

אלויי עליי אטלטיות שכזו,היא ממש פעילה לפי אבנתי..
אבל עדיין מעניין אותי אותי אם אפשר להחשיב את מיצי הפירות כארוחה..?
דנה

הודעהעל ידי ירדן » ה' מרץ 07, 2013 7:02 pm

תמיד עדיף לאכול את הפרי והירק בשלמותם. סחיטה מוציאה את הסיבים שהם חלק חיוני במזון (אלא אם כן מדובר במסחיטת הדרים שסוחטת את הנוזלים יחד עם הסיבים) וגם עלולה לגרום לצריכה עודפת של נוטריאנטים מסויימים, כמו למשל בטא קרוטן בגזרים או עלים ירוקים סחוטים.

אבל לא צריך להפוך את זה לחוק שלא ניתן לעבור עליו וזה בהחלט בסדר לשתות מידי פעם מיצים אם רוצים.

אם במיץ יש מספיק קלוריות אז הוא יכול להחשב כארוחה.
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הודעהעל ידי דנה » ה' מרץ 07, 2013 7:17 pm

אבנתי אותך ירדן..שאלתי זאת משום שראיתי כי כריסטינה ממליצה על מיצים אז טעיתי כי אתם גם תיהיו בעד זאת.
פשוט עכשיו יש לי שילשול ..לא חריף אבל לא נעים וקצת קושי ביציאות אני חושבת כי אכלתי הרבה עלי מנגולד שלא עשו לי טוב..
אז חשבתי על מיצים שזה ממש קל לעיכול ,עכשיו אני אוכלת בננות מאוכות כעיסה[כמו בשייק]עם תמרים מאוכים בתוך עלי מנגולד ובנתיים מרגישה טוב..אבל נזהרת מלאכול הרבה עלים כמו מנגולד כי יש שילשול+עצירות כלומר קושי ביציאות וכאילו אין נפח ביציאה..מקודם זה לא היה כך,זה מרגיש שישתבש לי העיכול אולי בגלל הערבוב של הירקות והפירות אינני יודעת בודאות מה גרם לכך..
דנה

הודעהעל ידי ירדן » ה' מרץ 07, 2013 9:20 pm

יתכן באמת שהמנגולד עושה לך בעיות עיכול ושזאת גם הסיבה שהייתה לך עייפות כי כשמערכת העיכול מתקשה בעבודה שלה זה לוקח הרבה אנרגיה מהגוף. נסי להימנע כמה ימים מהמנגולד ולאכול הכי פשוט שאת יכולה בלי יותר מידי לערבב סוגים שונים של פירות וירקות עד שהבטן תירגע. את יכולה גם לשתות מיצים אם את רוצה.
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

תגיות נושא

סיבים תזונתיים, מיצים

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], YandexBot ו 6 אורחים