בננות מוקפאות

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

Re: בננות מוקפאות

הודעהעל ידי ירדן » ה' מרץ 14, 2013 7:11 pm

גלידה מכינים מהפרי השלם כך שהסיבים נמצאים שם אבל אני לא בטוחה שמבחינת ערך תזונתי פירות קפואים פחות טובים מפרי סחוט.

אגב, כשאני מכינה גלידה אז אני תמיד משלבת פרי טרי עם פרי קפוא.
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הודעהעל ידי דנה » ה' מרץ 14, 2013 7:33 pm

טוב לדעת :], חשבתי לנסות גלידה בגלל העניין של הקלוריות אולי כך אוכל לאכול יותר ..
דנה

הודעהעל ידי ירדן » ו' מרץ 15, 2013 2:51 pm

זה מאוד נחמד מידי פעם להכין גלידה. זה גם טעים, גם עוזר לגוון ולבננות באמת יש מרקם מדהים כשטוחנים אותם לאחר הקפאה. זה אחלה דבר להכין בעיקר לילדים אבל גם לקרובי משפחה ולחברים כדי לחשוף אותם לנפלאות הפירות :) לא נראה לי שישנו האדם שלא יתלהב מגלידה כזאת. אפשר להוסיף תותים או פירות יער ובקיץ אפרסקים או נקטרינות. אפשר להוסיף גם כמה תמרים שהושרו מבעוד מועד. אם רוצים גלידה בטעם שוקולד אפשר להוסיף אבקת חרובים.
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הודעהעל ידי דנה » ו' מרץ 15, 2013 3:49 pm

אחלה רעיון !
במיחוד היום כשחם מאוד זה מזה מתאים ומרענן ! :]
דנה

הודעהעל ידי דנה » ו' מרץ 15, 2013 3:51 pm

אוליי גם אמא שלי תתחבר לאכילת הפירות ,למרות שעכשיו זה ממש לא נראה כי היא ממש לא אוכלת דברים בראים ולא חיה על אורח חיים בריא בעיקר היא אוכלת דברי מאפה רבים חמאה חלב וכל מוצרי החלב השמנים וכדי שאני לא יפרט מה היא אוכלת..אז בגלידה הזו זה באמת אלטרנטיבה טובה קצת לחבר את אמי למזון בריא ..
דנה

הקודם

תגיות נושא

פירות בשלים

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 7 אורחים