איפה קונים עלים ירוקים?

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

איפה קונים עלים ירוקים?

הודעהעל ידי איתן112 » ד' מרץ 13, 2013 1:29 am

אהלן חבר׳ה,

אשמח לדעת איפה אתם קונים עלים ירוקים מגוונים (ואורגנים?) או איפה מכרים שלכם קונים.
אני מחפש מקומות שבהם אוכל לקנות גם. בינתיים אני מכיר את עדן טבע מרקט אבל המגוון לא מי יודע מה.
אני גר באזור השרון, אבל אשמח לשמוע על כל המקומות בכל האזורים בארץ שאתם מכירים.

אשמח גם לשמוע על מגדלים שמגדלים עלים ירוקים אורגנים.

יום יבוא ואני אגדל עלים ירוקים אורגנים (:

תודה רבה!
יום טוב,
איתן
איתן112

Re: איפה קונים עלים ירוקים?

הודעהעל ידי יונתן » ד' מרץ 13, 2013 10:21 am

אני קונה עלים בניצת הדובדבן באבן גבירול בתל אביב. יש להם מבחר די גדול של עלים, כולל דברים "אקזוטים" כמו קייל ורגילת הגינה, והם מביאים חסות מזנים שונים וממגדלים שונים.
בעבר הייתי מזמין מערן אורגני. העלים שלהם היו מאוד עשירים בטעם.
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
יונתן

הודעהעל ידי eilon » ד' מרץ 13, 2013 3:38 pm

היי :)
באזור השרון יש גם את "הגינה האורגנית" בבית יצחק, יש את משק "זינגר" בצור משה, וגם את "יבולי בר" בצור משה (לשניים האחרונים אין ממש "חנות", צריך להזמין בטלפון משלוח או לבוא לאסוף מהמקום)
אם אתה רוצה להגיע ממש לקצה השרון (לפני גבעת אולגה / חדרה) אז יש גם את "organic ex" שנמצא ממש בשמורת הטבע ליד גבעת אולגה, אמנם קצת מאתגר להגיע לשם כי זה ממש בשטח.
לכולם יש חסות מסוגים שונים, לכל אחד יש "קייל" קצת שונה, ולאורגניק-אקס יש גם בוק-צ'וי יפים וזולים עם טעם חזק (מדי לטעמי, עד עכשיו יש לי טעם של בוק-צ'וי מלפני 6 שעות)
eilon

הודעהעל ידי ירדן » ד' מרץ 13, 2013 4:11 pm

במושב נטעים יש מספר חקלאים אורגניים שניתן לקנות ישירות מהם או להזמין משלוח הביתה. ערן אורגני הוא אחד מהם אבל יש עוד כמה, תכתוב בגוגל "ירקות אורגנים נטעים".
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

תגיות נושא

עלים ירוקים

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: AhrefsBot ו 7 אורחים