מים מזוקקים

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

Re: מים מזוקקים

הודעהעל ידי ירדן » ב' מרץ 18, 2013 9:39 am

לי יש מערכת אוסמוזה הפוכה שישה שלבים. מבחינתי המינרליזטור נמצא שם רק בשביל איזון ה-Ph. אילון אמר בשרשור אחר שזה לא הכרחי אבל לא חקרתי את העניין אז אני לא באמת מבינה בזה עד הסוף ומעדיפה להשאיר אותו.
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הודעהעל ידי eilon » ו' מרץ 22, 2013 5:30 am

ירדן אם יסבירו לי בשפת הביולוגיה או כימיה אולי יכולתי להבין ממש את הטענה ואף להסכים שהגוף לא יכול להשתמש במינרלים האנאורגנים, אבל אין לי מושג איך זה עובד
תהיתי - ממה שידוע לי ישנן בקטריות ומיקרו-חיים שאוהבים את האלמנטים האנאורגנים, האם אין לנו בפלורה של המעיים יצורים שהיו יכולים להפיק תועלת ממינרלים אנאורגנים?
או שרק המיקרו-חיים שבאדמה יכולים להפיק תועלת ממינרלים כאלו, והמיקרו-חיים שבתוך מע' העיכול שלנו הם שונים לגמרי. אין לי שמץ של מושג בנושא הזה, אני רק יודע שמדובר בעשרות אם לא יותר סוגים שונים של מיקרו-חיים שנמצאים בתוכנו, וגם הם אוכלים ואפילו עוזרים לנו בכל מני צורות
עכשיו אני תוהה מה התועלת בלהאכיל את אותם היצורים... ואיזה מן פלורת מעיים יש למי שאוכל רק פירות וירקות עם קצת זרעים ואגוזים, בטח שונה לגמריי משל רוב הציבור (כמו לדוגמא החיידקים שמייצרים B12 שחסרים או לא פעילים כמו שצריך אצל רוב האוכלוסיה)
eilon

הודעהעל ידי ירדן » ו' מרץ 22, 2013 3:01 pm

אתה יכול לקרוא הסבר על מינרלים אורגנים ואנאורגנים פה-
http://www.rawfoodexplained.com/mineral ... erals.html

אתה בהחלט יכול לסמוך על כך שפלורת המעיים של בני אדם שאוכלים רק פירות וירקות או טבעונים בריאים שאוכלים גם מבושל לא מעובד לעומת אנשים שאוכלים מזון מהחי ומזון מעובד שונה מאוד מבחינת האיזון בין בקטריות חיוביות לבקטריות פתוגניות. כשמאכילים את הבקטריות החיוביות באוכל שלהן (סיבים מסיסים) הן משגשגות על חשבון הבקטריות הפתוגניות, וכשאוכלים תזונה דלת סיבים ועתירת חלבון מהחי לא צריך להתפלא שכל הפסולת הרקובה שבמעיים משפיעה על איזון החיידקים ובעצם על בריאות מערכת העיכול והחוזק החיסוני (וגם עושה קקי מסריח). אותו הדבר אגב, קורה גם באוכלוסיית החיידקים אצל פרות משק שניזונות מדגנים, צואה ושאריות של התעשיות לעומת פרות שניזונות מעשב אורגני.
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הודעהעל ידי eilon » ו' מרץ 22, 2013 3:54 pm

תודה!
eilon

הקודם

תגיות נושא

מים

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: YandexBot ו 5 אורחים