עזרה

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

Re: עזרה

הודעהעל ידי ירדן » ה' אפריל 04, 2013 7:17 am

השאלה מה עוד יש במתכון פרט לחומוס. לדעתי הרבה יותר פשוט ובריא לאדות כמה בטטות או אפילו להכין אורז מאשר לאפות לחם בתנור אבל אם ממש מתחשק לך ובא לך להתנסות באפיית לחם אז לכי על זה.
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הודעהעל ידי דנה » ה' אפריל 04, 2013 7:08 pm

ואם אני מאדה ירקות או מבשלת,אז הערכים הבריאים לא נשמרים כבר?
ראיתי שאמא שלי מכינה תבשיל מתפוחי אדמה היא חותכת אותם לעיגולים וחותכת עיגולי בצל ומאדה בסיר..אז הבצל כבר לא בריא זה רק לטעים אני מניחה נכון?
אני יודעת שבצל לא מומלץ לצרוך,אבל זה מוסיף טעם במקום תבלינים אחרים מיובשים וגם קצת מגביר תאבון.
----
סליחה על השאלות הרבות
דנה

הודעהעל ידי ירדן » ו' אפריל 05, 2013 2:37 pm

כל צורה של בישול פוגעת במידה מסויימת בערכים התזונתיים של המזון. זאת אחת הסיבות שאנחנו מעדיפים לאכול רק מזון צמחי חי, טרי ובשל. אבל אם כבר מבשלים אז אידוי או בישול במים עדיפים על אפיה. מצלייה וטיגון עדיף להימנע לחלוטין.

זה לא שהמזון לא שווה כלום אם מאדים או מבשלים אותו, בכל זאת תזונה טבעונית מלאה, גם אם היא מבושלת ובעיקר אם היא דלת שומן, היא עדיין התזונה הבריאה והטובה ביותר אחרי תזונה טבעונית נאה דלת שומן.
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הקודם

תגיות נושא

כמה לאכול?, גלוטן

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 5 אורחים