מסקנות לגבי מונו שבוע אבטיח

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

מסקנות לגבי מונו שבוע אבטיח

הודעהעל ידי מאיה » ב' אפריל 08, 2013 10:43 am

לחכות לעונת האבטיחים!!!
הפרי ממש לא בשל כמו שצריך .... נראה לי שזה אחד הדברים החשובים במונו שבוע- שהפרי יהיה מאיכות סופר טובה וסופר בשל, האבטיחים עכשיו ממש לא עסיסיים ומתוקים כמו שצריך וגם לא גדולים מספיק, ויש תחושת רעב כל הזמן - אני לא בטוחה שבגלל זה אבל בטוח שפרי לא בשל לא יכול לספק את הגוף כמו שצריך
אז הדבר השני שצריך זו סבלנות .....
מאיה

Re: מסקנות לגבי מונו שבוע אבטיח

הודעהעל ידי ירדן » ב' אפריל 08, 2013 4:26 pm

כן, אין מה לעשות, צריך לעשות מונו עם פירות טובים כי אחרת אין טעם בזה. אבל אני לחלוטין מבינה את הצורך הזה ואת הרגשת הדחיפות שאת מרגישה...

גם אני ממש כבר רוצה איזה שבוע או 10 ימים של מונו ומנסה להתאפק עם זה עוד קצת :)
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הודעהעל ידי בת חן » ב' אפריל 08, 2013 7:10 pm

יש עכשיו מלוני קנטלופ (אם ככה זה נקרא בעברית) מתוקים ועסיסיים!
בת חן

הודעהעל ידי מאיה » ב' אפריל 08, 2013 8:14 pm

מעניין, אני אוהבת את הסוג מלון הזה, פשוט המלון האחרון שטעמתי היה נוראי... , אני אבדוק את העניין
תודה:)
מאיה

הודעהעל ידי ירדן » ג' אפריל 09, 2013 3:31 pm

אני מוצאת כבר כמה זמן מלונים מדהימים. נתקלתי גם במלונים עם טעם מוזר, כימקלי כזה, אבל אלו כל כך מתוקים וטובים. חשבתי שאולי אנסה לאכול כמה ימים רק מלונים.

בתמונה רואים כמעט 30 קילו מלונים ב-3.3 שקל לקילו.
קבצים מצורפים
תצלום1767.jpg
תצלום1767.jpg (31.53 KiB) נצפה 2073 פעמים
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הודעהעל ידי מאיה » ג' אפריל 09, 2013 7:37 pm

וואו :) מאיפה זה? אולי פשוט אבוא לעשות קנייה לשבוע ....
מאיה

הודעהעל ידי מאיה » ג' אפריל 09, 2013 8:59 pm

האמת שיש לי קצת בלגן עם התזונה עכשיו ביומיים האחרונים נתקפתי רעב מטורף, כאילו לא אכלתי כמה זמן.... עכשיו זה לא רק המונו גם לפני כן הייתי חולה אז לא אכלתי כמו שצריך... ועכשיו הגוף רוצה לפצות... וכמעט כל יום יוצא לי לאכול תפו"א מבושלים והיו לי קצת סטיות עם לחם...
כי לא היו לי מספיק פירות בבית, כי הייתי מאורגנת למונו ואז החלטתי שמפסיקה כי האבטיחים ממש רעים.... ונתקעתי לא מאורגנת... למרות שהיו בננות קפואות אבל השייק עם בננות שהיו קפואות משום מה לא עושה לי כ"כ טוב , גם אני נותנת להן להפשיר זה כאילו שהן הופכות למשהו אחר, והשייק לא כ"כ טוב, וגם מגביר אצלי את הליחה, ובכלל כבר כמה פעמים הזכרתי שבננות לא כאלה אידיאליות בשבילי בכמויות גדולות , לפחות לא כרגע... אז מעדיפה ירקות ואז אין לי מספיק קלוריות ואז מגיעים הרצונות לירקות עמילניים או לחם... ואני מתבאסת לאכול את זה, אבל מצד שני לא רוצה שיהיה מצב שאני רעבה ולא מצליחה לישון, כבר קרה לי את זה...
מאיה

הודעהעל ידי ירדן » ד' אפריל 10, 2013 3:57 pm

אם את מאזור המרכז אז רק הדלק יעלה לך יותר מהמלונים... אבל אם את קרובה פחות או יותר לאיזה שוק סיטונאי אז זה בהחלט שווה נסיעה, המחירים טובים והמבחר גדול יותר ואולי תמצאי פירות שיעזרו לך לעבור את התקופה הזאת ללא בננות והדרים. בינתיים אל תתבאסי, איכלי גם ירקות עמילניים וחפשי אפשרויות קניה טובות יותר.

יתכן באמת שאחרי תקופה של בלגן עם הפירות והמחלה שבגללה אכלת פחות אז עכשיו הגוף שלך דורש את מה שמגיע לו, ככה זה בדרך כלל כשלא אוכלים מספיק. לכן לדעתי עדיף במצב כזה כן לאכול גם מזון מאודה כמו בטטות, תפ"א, דלעת וכו' מאשר לאכול פחות מידי לתקופה מסויימת ואחר כך להתנפל על דברים גרועים יותר. פשוט תאכלי מה שאת מוצאת הכי טוב מבין האפשרויות הקיימות ואל תתבאסי כי זה זמני ובכל זאת מדובר באופציה די בריאה.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הודעהעל ידי מאיה » ד' אפריל 10, 2013 7:22 pm

אני מפתח תקווה, זה די מרכזי... יש פה שוק סיטונאי שנפתח בשעות ממש מוקדמות של הלילה עד שעה מוקדמת בבוקר, ובגלל שאין לי בזמין רכב אז זה בעייתי קצת... אולי אצליח להתארגן, אצלך זה מהשוק הסיטונאי באזורך?

וכן אני לגמרי חושבת שכרגע עד שאתארגן בדיוק על אוכל עדיף שאוכל ירקות עמילניים בלי להתבאס:) ... בינתיים יוצא לי לאכול גם בצהריים חסה לא בשייק כי לא בא לי טוב אז גם אם זה שייק בננה תהייה חסה ליד אולי עם עוד איזה עלה, אולי עם פאפאיה
וגם שמתי לב לעוד משהו חשוב, מעבר לכך שצריך להיות מאוד מאורגנים עם אוכל בבית, חשוב מאוד גם לצאת מהבית מאורגנים תמיד עם איזה אשכול פירות, למרות שתמיד אפשר להיכנס לחנות ירקות\פירות אבל לפעמים נתקעים באיזה מקום ואז גם מתחילות סטיות ולמי שכבר בתוך התזונה הסטיות מורגשות היטב... לפחות ככה זה עובד עבורי...

תודה רבה:)
מאיה

הודעהעל ידי אורנה » ד' אפריל 10, 2013 9:16 pm

חייבת להגיד שדוקא בשבוע האחרון אני ממש מרוצה ממבחר הפירות
בעדן יש מלונים אליפטיים מאורכים כאלה ,בחוץ כתמתם ובפנים כתמתם, גדולים ממש מדהימים ומתוקים(ארוחת בוקר קבועה כבר שבוע)
ויש פפאיות מדהימות שתוך יום יומיים מבשילות(ארוחת צהריים קבועה כבר שבוע)
והבננות מבשילות ממש מהר, אז אף פעם לא חסר לי(ארוחת אחה"צ קבועה כבר שבוע)
ויש שסק טעים(לחטיף לפני הסלט של הערב)
וקצת אפרסמונים שעדיין טובים(לפעמים לשייק עם הבננות)
בקיצור שפע :P
רק צריך להתארגן
אורנה

הבא

תגיות נושא

מונו

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 7 אורחים