מעבר מטבעונות חצי נאה ל801010

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

Re: מעבר מטבעונות חצי נאה ל801010

הודעהעל ידי superfruit » א' אפריל 14, 2013 5:52 pm

תודה רבה, סורי על ריבוי השאלות אני פשוט רוצה לעשות זאת נכון (:

חשבתי שתזונה זו מפשטת את הדברים ומקטינה את ההתעסקות עם אוכל והכנתו, אז אשמח לשמוע מכם אם זה אכן כך כי מרגיש לי שאכילת נפחים כל כך גדולים לוקחת הרבה זמן והתעסקות - אם אתה אוכל אוכל שהוא בעל צפיפות קלורית נמוכה אתה צריך לאכול יותר ממנו ובכך להשקיע יותר זמן - הזמן שלוקח לאכול כמויות כאלו והאנרגיה שמוציאים על לחדש את המלאי כשאוכלים כמויות כאלו.

תודה רבה רבה על הסבלנות והעזרה
superfruit

הודעהעל ידי יונתן » א' אפריל 14, 2013 6:16 pm

התזונה בהחלט מפשטת את הדברים, אתה לא צריך לבשל! ואם בעבר הייתי אוכל 6 ארוחות ביום של מנה מבושלת או סנדוויץ' או פירות או סלט, היום מספיקות לי 3 או 4 ארוחות של פירות או סלט. ברגע שתתרגל לכמויות לא תהיה לך שום בעיה לאכול בעשר דקות ארוחה של 1000 קלוריות או יותר שתשביע אותך להרבה שעות. ד"ר גרהם אומר שהוא אוכל רק 2 ארוחות ביום, שביחד מניבות 4000 קלוריות.

שים לב שכאשר אנחנו אוכלים ארוחות מבושלות או עתירות שומן, הגוף צריך להשקיע הרבה יותר אנרגיה כדי לעכל את המזון. מסיבה זו הרבה אנשים מרגישים כבדות ועייפות לאחר ארוחה גדולה, מה שלא קורה באכילת פירות שמתעכלים במהירות גבוהה מאוד.
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
יונתן

הודעהעל ידי אורנה » א' אפריל 14, 2013 10:21 pm

ירדן,
זו הכתבה שמצאתי
יש מצב שזו היתה כתבה ולא סרטון :)
רק מה שבטוחה שהיה עניין לא רק עם חיידקים אלא עם שאר יצורים
אנסה למצוא
אורנה

הודעהעל ידי superfruit » א' אפריל 14, 2013 10:25 pm

אורנה יקרה לא צירפת (:
ועל מה מדובר אם אפשר לשאול ?
superfruit

הודעהעל ידי אורנה » א' אפריל 14, 2013 10:28 pm

זה הלינק לכתבה ששכחתי לצרף קודם:

http://www.calcalist.co.il/local/articl ... 40,00.html

וזה ציטוט מהכתבה שמספר על וירוס ההרפס(כנראה שזאת הכתבה שממנה למדתי על העניין הזה, מי שממש טוב בחיפושים ביוטיוב, אולי יכול למצוא שם משהו על זה):
ד"ר מועלם מספר שבשנים האחרונות, מאז עלתה המודעות להשפעות ההתנהגותיות של חיידקים, וירוסים וטפילים אחרים על בני אדם, מתגלים עוד ועוד מקרים כאלה. "לפני כמה שנים קולגה הזמין אותי בדחיפות לראות ילד בן ארבע שמטופל אצלו", הוא מספר, "ההורים שלו היו בהיסטריה. הם סיפרו שהגננת התלוננה שהוא מטריד מינית את חבריו בגן, נוגע בהם ובעצמו, דוחף דברים לפה ולעתים מתנהג כמו מישהו אחר, כמו אחוז דיבוק". מועלם פגש בילד לראשונה בעיצומו של מופע אימים. "ראיתי פעוט עושה 'האמפינג' לספה בחדר הקבלה של הרופא, כמו שכלבים עושים. זה היה מחריד. מסוג הדברים שאתה לא שוכח", הוא מספר.
הוא החל לתחקר את ההורים. "תחילה חשדתי שמדובר בהתעללות מינית, אבל זה לא הסתדר עם שאר הפרטים", הוא נזכר. הוא הציע לשלוח את הילד לבדיקות דם, ואלה גילו שהילד חולה בהרפס.
וירוס (להבדיל מחיידק, וירוס נחשב לחומר דומם, עד שהוא נכנס לתא חי)
אורנה

הודעהעל ידי אורנה » א' אפריל 14, 2013 10:31 pm

אחיהוד יקר,
מדובר על כך שיש בגופנו חיידקים, וירוסים וטפילים שגורמים לנו לרצות לאכול ולעשות כל מיני דברים, זו היתה התגובה שלי למה שכתבתה בעניין להקשיב לגוף נדמה לי.....
אורנה

הודעהעל ידי superfruit » א' אפריל 14, 2013 10:33 pm

כן עכשיו פרסמת, ראיתי (: זוכר שקראתי אותה מתישהו(: מעניינת מאוד
superfruit

הקודם

תגיות נושא

קנדידה, כמה לאכול?, שומן

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: AhrefsBot, YandexBot ו 6 אורחים