צריכה זריקת עידוד...

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

Re: צריכה זריקת עידוד...

הודעהעל ידי מאיה » ו' אפריל 19, 2013 3:51 pm

כמעט את כל הפירות והירקות מזמינה מערן אורגני מנטעים, הוא עושה לי מחר לא רע על בננות אורגניות שמגיעות ממשק סוטו אם מכירים, פאפיות- יקר אכן, אני לא מבססת את התזונה שלי עליהן, זה לרוב אני אוכלת או כסלט עם חסה, או כפרי שלפני ארוחת ערב , זה באמת לא מספק...
בננות כרגע הם הפתרון האולטמטיבי בשבילי למרות הכל... בשילוב תמרים או פסיפלורה או תותים או לבד, ביומיים האחרונים כך עשיתי מלונים בבוקר- לא הכי אייכותיים, מהשוק פה, ואני אוכלת איזה 3 קטנים בבוקר.... ואח"כ ארוחת צהריים תהייה בננות או בשילוב של משהו או רק
אני מעדיפה להחזיר תמרים מאשר לאכול דברים אחרים זה כן, ביומיים האחרונים גם היו 100% רואו , כנראה שקילו בננות ביום... וקילו מלון עושה את זה.... וגם שמתי לב שדווקא כשאני לא אוכלת נגיד בצהריים סלט עם פאפיה, ומשאירה את כל החסה לערב אז הסלט יותר משביע, ככה אני אוכלת גם יותר פירות במשך היום ואז זה יוצר יותר סדר, כנראה לא סתם ככה בנו את רוב התפרטים של ה811 ....
תודה על כל העצות:) אני מקווה שלאט לאט זה יטמע בי הדרך תזונה הזו ולגוף יהיה כל מה שצריך
מאיה

הודעהעל ידי ירדן » ד' אפריל 24, 2013 3:53 pm

מיה, בהקשר של המחזור הנשי ראיתי את הסרטון הזה וחשבתי שהוא גם יעודד אותך-
http://www.youtube.com/watch?v=Zn7fXsZk ... DA&index=4
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הודעהעל ידי מאיה » ד' אפריל 24, 2013 7:43 pm

מעולה, תודה:)
מאיה

הודעהעל ידי eilon » ש' אפריל 27, 2013 6:10 am

היי מאיה (עם או בלי א'?),
אכלתי ויש לי מהשבוע שעבר בננות שנאמר לי שמגיעות מסוטו. רובן די "רזות", כ70ג' בממוצע לאחת, אז צריך לאכול לפחות 14 כדי להגיע לקילו.
מאיפה שאני קונה את הללו של סוטו אני גם מבקש ממנו שיזמין לי בננות מ"יבולי בר" כי הם לא מוכרים ללקוחות פרטיים, והבננות שלהם ברוב המקרים שמנות מאוד, גדולות כאלו עם טעם של יוגורט בננה. אז היה לי ארגז של סוטו וארגז מיבולי בר, ממש כמו 2 זנים שונים.

כתוב אצל ערן אורגני באתר שבננות עולות 14 לק"ג, זה נכון כי זה די יקר? בכמה הוא עושה לך?
אצל 'זינגר' וגם בבית יצחק הם עושים לי ב8.90 אם אני קונה ארגז כמובן, ולפעמים גם בפחות. ומשלוח מזינגר עולה 25 אז יש לקחת בחשבון, אני פשוט עוצר אצלו בדרך כשיוצא לי לסוע על כביש 4, ועושה את השיחת טלפון הרגילה של "יש בננות ירוקות?" :mrgreen:
הוא סיפר לי על "מישהי בת"א שעושה דיאטת Banana Island" ושאל אותי אם שמעתי על זה :lol:

לגביי התמרים, יש בהם ויטמינים נהדרים שמעוררים את הרעב בצורה בריאה (B) ואחלה סיבים, אני דווקא מאוד מרוצה והולך להתארגן על הארגזים האחרונים שנשארו לעונה שעוברת. אינני מבין איך אתם יכולים "לנסות להיגמל" מדברים שעושים כ"כ טוב :D הם גם עוזרים עם האנרגיה במידה ואין מספיק קלוריות מפירות אחרים, או אם תכולת הסוכר בפירות האחרים היא לא משהו ואז גם הערך הקלורי נמוך מהמצופה.
eilon

הקודם

תגיות נושא

ויטמין B12, כמה לאכול?

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: AhrefsBot ו 7 אורחים