שאלות שאלות..

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

שאלות שאלות..

הודעהעל ידי מיכלי » ג' אפריל 23, 2013 3:58 pm

האם כמתחילה ב-811 מותר לי לאכול סלק טרי כל יום? ע"פ רוטב של קריסטינה ל"פסטה"..
ובנוסף, כמה כסף בערך אתם מוציאים בשבוע על פירות וירקות?? אני אשמח לנקודות השוואה ולסדר גודל..
תודה!
מיכלי

Re: שאלות שאלות..

הודעהעל ידי יונתן » ג' אפריל 23, 2013 4:15 pm

אין כל מניעה לאכול סלק טרי כל יום, רק זכרי שהדגש הוא קודם כול על פירות מתוקים ואז על עלים ירוקים. יוצא לי משהו כמו 400-350 לשבוע, אבל אני ככל הנראה אוכל כ-1000 קלוריות או יותר ממך ביום, ובדרך כלל אני קונה ליתר ביטחון יותר ממה שאני בסופו של דבר אוכל.
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
יונתן

Re: שאלות שאלות..

הודעהעל ידי ירדן » ג' אפריל 23, 2013 7:58 pm

הערכה כספית תלויה בכמות המזון שכל אחד אוכל, כמה מתוך זה אורגני ואיפה קונים (שוק סיטונאי, ירקן, סופר). קשה לי להעריך ממש במדוייק כמה יוצא לי בשבוע כי זה באמת תלוי מה וכמה אני קונה ולפעמים חלק מהפירות מחזיקים לי זמן רב יותר משבוע אבל בכל מקרה אני לא מאמינה שיוצא לי יותר מ- 200 שקל.

פירות וירקות יקרים יותר באופן יחסי מדגנים וקטניות אבל אנחנו מסתכלים על החיסכון והיתרונות הבריאותיים והאקולוגיים גם בטווח הרחוק ולא רק הקרוב :)
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

תגיות נושא

עלויות מזון

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: AhrefsBot, YandexBot ו 3 אורחים