סבון גוף, סבון ידיים, שמפו

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

סבון גוף, סבון ידיים, שמפו

הודעהעל ידי ריטה » ג' מאי 07, 2013 7:38 am

באיזה אתם משתמשים?
ריטה

Re: סבון גוף, סבון ידיים, שמפו

הודעהעל ידי ירדן » ג' מאי 07, 2013 7:30 pm

סבונים מוצקים אני קונה של 'מיכל סבון טבעי', סבוני ירדן וד"ר ברונר. יש לכולם גם סבונים נוזליים אבל אני מעדיפה מוצק כדי לחסוך את הפלסטיק. אצל מיכל אפשר להזמין כמות גדולה בהנחה משמעותית ובכלל נחמד לתמוך בעסק קטן ומשפחתי שמייצר משהו איכותי. אני הזמתי 18 יחידות מהסוגים שרציתי ויצא מחיר מעולה על כל יחידה. ככה אפשר להזמין כמות שתשאר לזמן ארוך או לעשות הזמנה משותפת עם אנשים נוספים. למי שרוצה סבון נוזלי אפשר להזמין אצלה גם בג'ריקן ולחסוך כסף ואריזות.

בשנה האחרונה אני משתמשת בשמפו lovlis. בעדן לפעמים יש מבצעים של 1+1 או שני בחמישים אחוז. עכשיו קניתי שמפו של roots כי בחנות טבע היה מחיר ממש מתשלם, 42 שקל לליטר. פחות מקציף מ-lovlis אבל זה לא נורא. יש ל-roots גם מוצרים אחרים באריזות קטנות יותר אבל אני חושבת שהם לא טבעיים. ניסיתי גם את הסבון לשיער של ירדן אבל השיער שלי לא מסתדר איתו. אותו דבר קרא לי גם עם הסבון הנוזלי של ד"ר ברונר שקניתי כדי להשתמש בו כשמפו וגם עם כל סבון מוצק שניסיתי כי חשבתי לעצמי שאני יכולה להשתמש פשוט בסבון טבעי ולא לקנות שמפו כדי לחסוך את כל אריזות הפלסטיק אבל זה לא עבד כשמפו, לפחות לא עם שיער ארוך, קשה להסביר בדיוק אבל זה פשוט לא עובד. השתמשתי בעבר ב-Lands of Life ובמוצרים אחרים של החברה שלא קיימים יותר.
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

תגיות נושא

מוצרי היגיינה וקוסמטיקה טבעיים

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 9 אורחים