תופעות ניקוי

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

תופעות ניקוי

הודעהעל ידי מאיה » ה' מאי 09, 2013 4:23 pm

אני זוכרת שקראתי כל מיני ספרות בעיקר של יצחק בן אורי וגם מהרצאות של הרב יובל אשרוב, שכהגוף מתחיל להתנקות הוא עובר את כל המחלות שהיו לו עד לאותו רגע מהקל אל הקשה או לפי זמנים לא זוכרת, האם זה נכון התהליך הזה?
ואז אם יש כל מיני תופעות שחוזרות כמו בעבר אז זה בעצם מעיד על התנקותו של הגוף?
מאיה

Re: תופעות ניקוי

הודעהעל ידי יונתן » ה' מאי 09, 2013 7:50 pm

רוב האנשים שחווים כל מיני תופעות בריאותיות נוטלים תרופות שבסך הכול מדכאות את התסמינים אבל מותירות את הבעיות על כנן, רק חבויות. התופעות הבריאותיות הנפוצות ביותר הן בדרך כלל פשוט דרכו של הגוף לנסות להיפטר מכל הרעלים שאנחנו דוחפים לתוכו. כשמפסיקים ליטול תרופות ומעניקים לגוף את התזונה שהכי מתאימה לו, הוא בהחלט ישאף להיפטר מכל הרעלים האלה, ויעשה זאת בקצב הנכון לו, כדי לא להכניע את הגוף. שמענו כבר מפי כמה אנשים שסבלו מאקנה ודיכאו אותה בעזרת תרופות, והאקנה חזרה להתפרץ ברגע ששינו את התזונה. התרופות שלקחו לא ריפאו את האקנה, הן פשוט מנעו מהגוף לנקות את הרעלים דרך העור וקברו אותם עמוק יותר. כלומר הן עשו בדיוק את ההפך ממה שהן לכאורה אמורות לעשות!
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
יונתן

הודעהעל ידי מאיה » ה' מאי 09, 2013 9:31 pm

זה אומר שאם אתחיל להוריד את הכדורים של בלוטת התריס אז קודם כל תהייה החמרה במצב.... ? ....
או שאם כבר הגוף יהיה פחות או יותר מאוזן עם התזונה זה יהיה בצורה יותר מעודנת? ..
מאיה

הודעהעל ידי ירדן » ו' מאי 10, 2013 6:59 pm

זה לא שכל דלקת גרון וכל שפעת עכשיו יעלו מחדש אבל כן יתכן שבעיות כרוניות שלא טופלו באמת לאורך זמן יצוצו ויעלו שוב על פני השטח, כך לפחות בתיאוריה וגם באמת לעיתים בפועל אבל לא אצל כל אחד, ולא דווקא על פי סדר כרונולוגי או מהקל אל הקשה.

בתת פעילות של בלוטת התריס (או סוכרת או יתר לחץ דם או כולסטרול גבוה וכו') דווקא הגיוני שתוך כדי שינוי תזונתי יהיה צורך להפחית במינון של התרופות עד להפסקה בשימוש בהן, ושאם לא יהיה מעקב על הרמות של ההורמונים/סוכר/כולסטרול/לחץ דם וכו' אז המטופל יצא מאיזון. האם את נמצאת במעקב רפואי?

כבר שמתי בפורום קישור לסרטון הזה אבל אני כבר לא בטוחה איפה ומתי. ראיון קצר עם שאול טל, מנכ"ל הוצאת פוקוס, שלקח תרופות לתת פעילות של בלוטת התריס במשך 12 שנים והפסיק תוך כדי שינויים בתזונה ובאורח החיים:
http://www.youtube.com/watch?v=KDkgocvqZt8
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הודעהעל ידי מאיה » ו' מאי 10, 2013 9:00 pm

כן אני במעקב של רופאה רגילה, אני צריכה לעשות בדיקות דם , פשוט אז דחינו אותם כי הייתי חולה, אני אעשה בקרוב
אני מאוד מקווה שזה מה שיקרה שהגוף פשוט דרך התזונה יגרום לבלוטה לחזור לתפקד וככה המינונים ירדו עד שאפסיק לגמרי
מאיה

תגיות נושא

תסמיני ניקוי וגמילה

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: AhrefsBot, Google [Bot], YandexBot ו 5 אורחים