אימון גופני

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

אימון גופני

הודעהעל ידי יעלי » ו' מאי 24, 2013 7:00 pm

על איזה אימון גופני רוטיני אתם ממליצים? כולל אירובי וכוח?
יעלי

Re: אימון גופני

הודעהעל ידי דנה » ו' מאי 24, 2013 7:34 pm

דילגית,כפיפות בטן,מתיחות בוקר או התעמלות בוקר,שחייה,ריצה כל אלו אני מניחה שאפשר לעשות על ביסיס קבוע או כמו שהתכוונת אמון גופני רוטיני
דנה

הודעהעל ידי יעלי » ש' מאי 25, 2013 2:10 am

אימוני כוח?
יעלי

הודעהעל ידי ירדן » ש' מאי 25, 2013 10:16 am

אין פעילות גופנית אחת מומלצת. יש הההההמון דברים שאת יכולה לעשות. בכל מקרה כדאי שהיא תכלול חימום, אירובי, תרגילי התנגדות, תרגילי core ומתיחות אך מה וכמה בדיוק תעשי תלוי בהעדפות האישיות שלך, בזמן שיש לך, במטרות שלך. זה גם תלוי אם את עושה פעילות גופנית בבית, בפארק, בחדר כושר. בכל מקום יש לך אפשרויות זמינות אחרות. תני כיוון כדי שאדע על מה להמליץ ואיזה רעיונות לתת לך.
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הודעהעל ידי מאיה » ש' מאי 25, 2013 7:24 pm

אני חייבת לציין שעבורי טרמופלינה נמצאה כהפתרון ממש טוב לי לפעילות אירובית וגם להניע את כל המערכת והניקוז הלימפטי, זה מאוד נוח, מתקפל, זה בבית, וגם ילדים מתים על זה, והאימון מאוד ידידותי, והתנועות מאוד נעימות לגוף, ואין תנועות שהן קשות לגוף או קיצוניות
בקיצור ממליצה
מאיה

הודעהעל ידי דנה » ש' מאי 25, 2013 7:48 pm

הי מאיה,הטרמפולינה זה בבית שלך?כלומר זה בגינה או בתוך הבית עצמו .? כי לי אין בית פרטי אבל עדיין הרעיון הזה נשמע לי נחמד
דנה

הודעהעל ידי eilon » א' מאי 26, 2013 5:03 am

דנה, "דילגית" זה קפיצה בחבל? כי אם כן, ואוו, זה רעיון מעולהההה, אני יודע מה אני הולך לעשות היום! איך אהבתי לקפוץ בחבל בילדות
תודה לשואלת ולעונים

לשכנים יש טרמפולינה ענקית ואני די מתבייש לנקוש בדלתם כי אני חדש בשכונה :mrgreen:

יעלי מצטער שאין לי מה להציע לך... אני עובד רק על משקל גופי (תרגילים שונים), ומשלב אופניים וריצה מדי פעם. חוץ מזה נשות הפורום יודעות יותר טוב ממני על מה שעושה לכן טוב
:D
eilon

הודעהעל ידי מאיה » א' מאי 26, 2013 9:01 am

גם לי אין גינה או מרפסת אפילו, הטרמפולינה בתוך הבית ויש לה אפשרות להתקפל , קפיצה על חבל זה גם רעיון מעולה, העיקר להניע את כל המערכת , המטבולית, הלימפטית וקפיצות זה ממש טוב לזה
מאיה

הודעהעל ידי אורנה » ד' מאי 29, 2013 7:13 am

אני התחלתי בעקבות המלצות שקיבלתי כאן להתאמן בחדר כושר 3 פעמים בשבוע(מינימום פעמיים)
מתחילה מהליכה מהירה ,אני על סף ריצה כבר, כחימום של חצי שעה מינימום ואחר כך אימון כוח עם משקולות של שעה לפעמים שעה וחצי ומסיימת עם מתיחות וגמישות 15-30 דק'
בנוסף הולכת עוד פעם פעמיים בשבוע בד"כ על שפת הים יחפה כשעה שעה וחצי.

הטרמפולינה נשמע מעולה.

יש נושא שבאמת רציתי לעלות כאן - באופן עקרוני אני לא סובלת נעליים, בבית תמיד יחפה (בחורף עם מן נעלי פרווה ללא סוליה) ובקיץ אביב וסתיו עם כפכפים מחוץ לבית. יש כמה חודשי חורף שאני נאלצת לסבול נעליים, וזה ממש סבל.
מאוד מפריעים לי נעלי הספורט, מה דעתכם על הסוליות האלה עם השרוך שמצמיד אליהם את הרגל?
אפשר להתאמן עם זה?
אורנה

הודעהעל ידי ירדן » ד' מאי 29, 2013 2:57 pm

גם אני הייתי רוצה כאלו, נראה לי אחלה להליכה ולא דווקא למי שרוצה "לרוץ יחף".

בחדרי כושר לא מאפשרים להתאמן ללא נעליים סגורות. יכול להיות שהיום קצת שינו את החוקים ומותר לרוץ עם סנדלי ריצה על המסילות אבל באזור המשקולות אני לא חושבת שיתנו לך כי זה נחשב לא בטיחותי.

אולי תבדקי את האפשרות של נעלי ספורט מינימליסטיות וקלות עם סוליה דקה אבל בכל זאת סגורות. יש את הויבראם (עם החמש אצבעות) אבל גם עוד מותגי נעליים מינימליסטיות שדומות יותר לנעלי ספורט.
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הבא

תגיות נושא

פעילות גופנית

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 3 אורחים