מונו אבטיח.... שוב...

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

מונו אבטיח.... שוב...

הודעהעל ידי מאיה » ג' מאי 28, 2013 8:33 pm

בעיות...
אני שוב מנסה לעשות מונו אבטיח, לא בטוחה עדיין על איכות האבטיח, התוצרת האורגנית לא מתוקה מספיק- אני לא בטוחה על בשלותה, התוצרת הרגילה לא בטוחה על טיבה
ומכיוון שיש לי בעיה עם ניקוז הנוזלים בגוף, למרות הטיפול שהתחלתי אני רואה שיש שוב הצטברות נוזלים בעיקר בשוקיים ורגליים- אולי לא אידאלי עבורי לעשות מונו אבטיח בגלל כל הנוזלים?
או שלא לוותר ולתת לזה ניסיון עוד כמה ימים ולראות מה קורה?
גם בגלל שהאבטיח לא מתוק מספיק אני לא בטוחה שזו הסיבה אבל אני ממש לא מסופקת ממנו וכאילו כל הזמן רעבה ועצבנית ....
בקיצור לא יודעת אבל הגוף דורש ניקוי ומונו זו הדרך היחידה שיכולה לעשות זאת, ואין פרי אחר שיכולה לעשות את זה חוץ מאבטיח....
עד שמנגו יהיה בעונה:)
מאיה

Re: מונו אבטיח.... שוב...

הודעהעל ידי יונתן » ג' מאי 28, 2013 8:59 pm

אם את לא בטוחה באיכות הפירות, והם לא טעימים לך מספיק, אז באמת אין טעם שתעשי את זה רק עבור הסיסמה "מונו". את לא תהני מזה ואת לא תקבלי את מה שאת רוצה לקבל. אני עדיין לא קניתי מהאבטיחים שנמכרים בסביבת מגוריי, די במראה שלהם כדי להבהיר לי שהם לא טובים.
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
יונתן

הודעהעל ידי מאיה » ג' מאי 28, 2013 9:09 pm

תודה על החיזוק , אני כל פעם חוזרת למקום הזה שאני צריכה להקשיב יותר לגוף... ואם משהו לא מסתדר אז כנראה כרגע זה לא הזמן...
מאיה

הודעהעל ידי ירדן » ג' מאי 28, 2013 9:24 pm

בשבוע שעבר זרקנו אבטיחים בשווי 200 שקל...

מבחינתי זה לא הזמן למונו אבטיח :(
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הודעהעל ידי eilon » ד' מאי 29, 2013 2:55 am

חבר'ה אני ממש לא חושב שזו העונה. עוד כמה שבועות ואנחנו שם. כולם כ"כ לחוצים השנה לגבי האבטיחים
אתמול טעמתי אבטיח אורגני שאינני יודע מהיכן הגיע (לא הייתה מדבקה), טעמתי חתיכה בעובי של חצי ס"מ, וביס קטנטן, ומיד הצטמקו לי הברונכיטים וחשתי פעימות בחזה. עבר אחרי כמה דקות. והטעם לא היה משהו, עדיין חומצי
אני יודע שכאשר האבטיח בעונה, ונקטף בזמן, אז הכל נפלא ואני יכול לאכול אחד שלם
אפילו של קלי"ה היו יותר טובים ביחס לזה.
אז בזהירות עם פירות שדוחפים לשוק רק כדי לרצות חסרי סבלנות כמונו :mrgreen:
eilon

הודעהעל ידי אורנה » ד' מאי 29, 2013 6:20 am

ממש עוד לא העונה
אתמול בערב אכלתי, אבל אני מאוד נזהרת אחרי מה שהיה לי מאבטיח, ממש קצת זה מה שאפשר לאכול כרגע, בהחלט לא מהווה ארוחה שלמה, ובטח לא מונו(פשוט לא מתאפקת כי יש בבית, לאחרים זה בסדר גמור, אבל גם הם אוכלים פרוסה וזהו)
אורנה

הודעהעל ידי מאיה » ד' מאי 29, 2013 5:42 pm

כן, האבחנות לגבי איכות הפירות והירקות משתבחת עם הזמן וקשה מאוד לאכול משהו שהוא לא בדיוק זה...
מאיה

הודעהעל ידי מאיה » ד' מאי 29, 2013 5:44 pm

אגב, ירדן, אני גם שבוע שעבר זרקתי אבטיחים בשווי של איזה 90 ש,ח והתלוננתי למגדל שלא היו אכילים וזיכה אותי על הסכום, אם זה אפשרי אצלך לחזור למי שקנית אולי יזכה אותך, גם עכשיו קרה לי עם אבטיחים מעדן- שלפני כן היו להם אבטיחים מקליה והיו דווקא מוצלחים ועכשיו לא יודעת מאיפה הביאו ואבטיחים ממש רעים- אז גם התלוננתי, הפסקתי לוותר....
מאיה

הודעהעל ידי ירדן » ה' מאי 30, 2013 6:48 pm

את צודקת, זה חשוב לבקש החזר. אני בדרך כלל לא נעים לי ואני מוותרת ועוברת לקנות במקום אחר או ממשיכה באותו מקום בלי להגיד שום דבר... אבל הפעם דווקא כן קיבלנו אבטיחים חדשים במקום חלק מאלו שנזרקו לפח. קנינו משני מקורות וקיבלנו בינתים חדשים ממקור אחד ואני מאמינה שגם במקום השני יביאו לנו חדשים.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הודעהעל ידי מאיה » ה' מאי 30, 2013 8:54 pm

:)
מאיה

הבא

תגיות נושא

מונו

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים