מונו אבטיח.... שוב...

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

Re: מונו אבטיח.... שוב...

הודעהעל ידי מאיה » ש' יוני 01, 2013 12:19 pm

האם יש מצב שבגלל שיש לי את הבעיה בניקוז הלימפטי ותת פעילות בבלוטת התריס שכרגע עוד לא עשיתי בדיקות ולא ברור מה הולך איתה, (אני גם לוקחת איזושהי פורמולה שהמטפל היפני נתן - גם לבלוטת התריס גם לניקוז הלמפטי וגם לכבד...)
האם יכול להיות שלהרבות בפרות עתירי נוזלים כמו אבטיח ... כרגע לא נכון עבורי- כי אני מתמלאת במים ובגלל הניקוז האיטי נוצרות בצקות די מטורפות בשוקיים וברגליים? זה בלי קשר לאיכות האבטיחים או לעונתם זה פרי עתיר נוזלים וחלק מהסיבה שאני כ"כ אוהבת אותו...
אני לא עושה כושר בטירוף, אבל כל יום יש לפחות 20 דקות שאני על הטרמפולינה, עוד איזה פעמיים בשבוע - אני עושה את ההוט פילאטיס ורכיבה על אופניים בדרכים, בקפיצה על הטרמפולינה אני משלבת גם משקולות של קילו - כאלה שקי חול, אני לא עושה אימון כוח כמו שאתם קוראים לו רוב האימונים שלי נטולי משקולות,
אבל עדיין יש לי בעיות ניקוז בנוזלים ועדיין בצקות שיורדות במהלך הלילה, כלומר בבוקר אני כמה ואין ואז מתחיל האת היום וכעבור כמה שעות זה מתחיל בעיקר עם חם מאוד
בקיצור אני מנסה להבין אם כדאי לי להימנע מאבטיח ולהעדיף פרות כמו בננות, אפרסקים, פאפיות ותפוחים שאלו שאר הפרות שאני אוכלת עכשיו, זה לא הכי מגוון אבל זה מה יש (בעיקר כי אני צורכת רק תוצרת אורגנית- לא טוב לי עם תוצרת שלא אורגנית, בדקתי כבר כמה פעמים ומכמה מקומות )
מאיה

הודעהעל ידי מאיה » ש' יוני 01, 2013 2:37 pm

ועוד משהו שחשבתי עליו- יכול להיות שזה דווקא חוסר במלחים בגוף? כלומר שאני לא אוכלת מספיק עלים ירוקים ?
מאיה

הודעהעל ידי ירדן » ש' יוני 01, 2013 3:57 pm

אני לא חושבת שזה ישנה, נראה לי שאם כבר אכילת אבטיח אולי עוזרת כי היא גורמת לשיתון מוגבר. גם שתיית מים מוגזמת לא גורמת לצבירת נוזלים אלא להשתנה מרובה.

המלחים בדם חייבים תמיד להיות במצב של הומאוסטאזיס, אחרת יש סכנה לחיים. גם אם לא תאכלי עלים ירוקים בכלל הגוף שלך ידאג לשמור על המלחים בדם בטווח התקין (גם אם זה בא על חשבון דברים אחרים) אלא אם כן ישנה סיבה פתולוגית שגורמת לחוסר איזון שלהם.

תעשי סקוואטים :) הנה כל הסיבות למה כדאי לעשות סקוואטים:
http://www.youtube.com/watch?v=zFKL7WAw ... Aw&index=1
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הודעהעל ידי מאיה » א' יוני 02, 2013 8:45 am

שמתי לב שאצלי ברגע שאני מתחילה לסטות מהתפריט הרגיל של פרות עד הערב ורק בערב את הירוקים, הגוף נכנס לבלגן
ועוד משהו - שעות אכילה- ככל שאני אוכלת בשעה יותר מאוחרת בבוקר לכיוון 10:00-11:00 תלוי מתי קמתי בבוקר, ומסיימת לאכול עד 19:00 הגוף פועל הרבה יותר טוב ונעשית פעולת ניקוי הרבה יותר שמרגישה מושלמת
וגם שמתי לב שהפעילות גופנית ובעיקר הקפיצה על טרמפולינה מביאה לזירוז העיכול בגוף וניקוי בעיקר כזה בבוקר
היום חזרתי לסקוואטים גם - קשה לעשות סקוואטים עמוקים כאלה, אני צריכה לעשות 20 כל פעם ולהפסיק אבל זה נותן הרגשה טובה שכל הגוף עובד, ומשלים את הפעולה של הטרמפולינה מבחינת העבודה על השרירים
מאיה

הודעהעל ידי דנה » א' יוני 02, 2013 9:26 am

אם אני מתחילה לאכול מאוחר אז אני גם אוכלת לקראת השינה ומסיימת לאכול מאוחר יותר .. בגלל זה אני מכריחה את עצמי לאכול יותר מוקדם כדי ללכת לישון מוקדם.
אבל יכול להיות שאת צודקת כשאת כותבת שזה תורם לניקוי הגוף להתחיל לאכול קצת מאוחר..
דנה

הודעהעל ידי eilon » א' יוני 02, 2013 9:37 am

היי מאיה רק רציתי לומר שגם אני עושה סקווטים אבל לאחרונה משתדל להסתכל יותר על הערוץ של "100 squats a day", כדי לתקן את הטעויות שלי :)
הבנתי שצריך לעשות את הסקווטים כמו שצריך כדי להימנע מפציעות מיותרות (ברכיים ושרירים), ונראה לי שבעצמי לא עשיתי את הסקווטים כמו שצריך הרבה פעמים, אז יש מקום לשיפורים

למי שהיה במכון כושר וקיבל הכוונה מקצועית יותר קל לעשות את הסקווטים נכון, אך אני לומד רק מהרשת. אם את כבר יודעת לעשות סקווטים טובים אז תתעלמי.
:)
eilon

הודעהעל ידי מאיה » א' יוני 02, 2013 8:08 pm

האמת שיוצא לי לעשות סקוואטים בכל מיני מסגות ועדיין כי ביוגה משתמשים בזה וגם בפילאטיס, אבל אני אסתכל באתר שוב לראות שאני עושה נכון מה גם שעשיתי ניסוי לעשות סקוואטים על הטרמפולינה בלי לקפוץ וזה מאוד מאתגר מבחינת האיזון וגם מרכך את התנועה בברכיים
אצלי בגלל שאני גם רוכבת על אופניים, הטרמפולינה ממש שינתה את האימון, והמפרקים נעים ברכות כזו והרגשה הרבה יותר טובה, כדאי לך לנסות :)
מאיה

הודעהעל ידי אורנה » א' יוני 02, 2013 9:25 pm

נכון מאיה, גם אני עושה סקווטים בחדר כושר על בוסו(מין חצי כדור) גם על הצד של החצי כדור וגם על הצד הישר (שהחצי כדור על הריצפה) שזה ממש כמו להתאזן על ספינה שטה :D
זה מעולה מפעיל את כל שרירי היציבה העמוקים ביותר שלא נראים בכלל כלפי חוץ אבל הם הבסיס החשוב והסנטר שלנו(הסבר של מדריכת הכושר המתוקה שלי)
ובנוסף גם מחזיקה משקולות בידיים ומיישרת ידיים בכל כפיפה.

20 סקווטים בכל סט זה מצויין (אני עושה את זה 3 פעמים עם הפסקה של חצי דקה כל פעם)

איילון,
מאוד חשוב לעשות אותם נכון,זו מין תנועה כזאת שאתה מתחיל אותה מהמחשבה של להוציא/להבליט את הטוסיק החוצה ואז להתיישב תוך כדי ולהקפיד שהברך לא עוברת את כף הרגל.
אורנה

הקודם

תגיות נושא

מונו

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 5 אורחים