בי-12 עם חומצה פולית

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

Re: בי-12 עם חומצה פולית

הודעהעל ידי ירדן » ש' דצמבר 21, 2013 10:46 am

לא יודעת כמה זה עולה אבל ראיתי באינטרנט שיש עכשיו מתיל בי12 של סוגלאר גם בארץ.
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הודעהעל ידי eilon » ש' דצמבר 21, 2013 12:50 pm

לא מצאתי את של סולגאר עדיין בחנות
הראו לי רק חברות של מתיל שמגיע עם חומצה פולית בכמות גדולה
וזה גם יוצא יותר זול להזמין מחו"ל
eilon

הודעהעל ידי בת חן » ש' דצמבר 21, 2013 1:26 pm

מעולה, תודה! היו אמורים להביא לי את הויטמין D הזה http://www.nordicnaturals.com/en/Produc ... rodID=1673 לפני כמה זמן מארה"ב ובסוף הביאו לי את הגרסה הלא טבעונית בטעות, ועכשיו אני רואה באתר הזה וגם ב VITA COST שיש אותו! מעולה!

אף פעם לא יצא לי להזמין תוספים מחו"ל, יש דברים מסויימים שאני צריכה לשים לב או לא לעשות?
בת חן

הודעהעל ידי eilon » ש' דצמבר 21, 2013 2:28 pm

בת חן, מאיזה בחינה לשים לב או לא לעשות?
רק תשימי לב שאת מזמינה בדיוק את מה שאת רוצה וצריכה. בעבר ביצעתי הזמנה בסוף היום כשהייתי עייף מדי, ובטעות הזמנתי ציאנו-קובלאמין במקום מתיל.
באתר של iherb יש אפשרות להסתכל על התמונה של המוצר מקרוב, על העטיפה הקדמית והאחורית
כך קראתי את המרכיבים של כמה מוצרים שונים עד שהחלטתי מה אני רוצה

לגבי הB12, עשיתי חישוב של כמה יחידות אני מקבל, לפי המחיר. ורכשתי את הכמוסות למתחת ללשון, של סולגאר, שיצאו הכי זולות מבחינת כמות יחידות של ויטמין ביחס למחיר
לגבי ויטמין D עשיתי אותו הדבר, רק שהיה קצת יותר קשה לבדוק שזה באמת טבעוני ולא עובדים עליי :-)
בסוף מצאתי כמוסות ג'ל (ג'לטין צמחי) של 5000 יחידות. ואני מתכוון לנסות לחלק את הכמוסה ל2, כמו שאעשה (ועשיתי בעבר) עם הB12

המוצר שבקישור שלך מכיל ounce, כלומר 28 גרם, והם אומרים שחצי מ"ל זה בערך 1000 יחידות
אז יש שם כמעט 60 מנות של 1000, במחיר 21$
בכמוסות שאני הזמנתי יש 60 מנות של 5000, במחיר 17$, והמשלוח זול מאוד (4$, כי זה שירות דואר ללא אפשרות למעקב. הכי פשוט)
אבל אם זה חשוב לך בטיפות ולא בכמוסות, זה כבר עניין אחר :-) השיקול שלי היה כספי... למרות שזה לא בהכרח השיקול הנכון לכל המקרים :D

ההמלצה של ד"ר גרגר לחורף היא 2000 יחידות, ובגלל שאני עובד כבר שנתיים בלילות אז החשיפה שלי לשמש רחוקה מלהיות אידיאלית...
eilon

הודעהעל ידי בת חן » ש' דצמבר 21, 2013 3:46 pm

התכוונתי לשים לב יותר מבחינת ההזמנה, המשלוח, תשלום באשראי... כן ברור שצריך לבדוק את התוסף לעומק, יש לפעמים דברים קטנים שדוחפים במוצרים שמבחינתי פוסלים את המוצר לחלוטין, במיוחד באלה שמיוצרים בארה"ב.

במוצר ויטמין די ששמתי קישור אליו, יש ויטמין די 3 מחזזית כמו מה שכתבת. הסיבה שאני רוצה אותו לא את האחרים למרות שהוא יקר יותר, זה כי אני מעדיפה את התוספים במינון נמוך ובנוזל כדי שאוכל לקחת מינונים קטנים בטפטופים במהלך היום ולא במנה אחת גדולה. ככה אני עושה גם עם המתיל b12.
בת חן

הודעהעל ידי בת חן » ש' דצמבר 21, 2013 3:54 pm

והאם שילמת על זה משהו פה בארץ לדואר? אני יודעת שעד 75 דולר אין מיסוי אבל מעבר לזה יש משהו?
בת חן

הודעהעל ידי liav » ש' דצמבר 21, 2013 4:43 pm

בת חן,
אני מאמין שזה פחות נפוץ בשוק תוספי המזון, אך הרבה פעמים מוכרים מפרסמים תמונה של המוצר כביכול, אך בפועל זהו לא המוצר.
הטריק שהם משתמשים בו הוא בעצם פרסום תמונה שקרית ובתיאור המוצר ושמו, הם מתארים מה העסקה כוללת.
בקיצור, אני ממליץ לשים לב טוב בתיאור מה זה המוצר ומה הוא כולל.
היה לא מזמן מקרה כזה (לא זוכר באיזה מוצר מדובר). המזמין פשוט קיבל תמונה של המוצר שאותו הוא רצה עם הקדשה צינית מאחור. אין גבול לנוכלות.

מבחינת התשלום, ממליץ לך לפתוח חשבון paypal ולשלם דרכו. ככה לא תצטרכי לתת את פרטי הכרטיס שלך לכל אתר מזדמן.

מבחינת משלוח. אם יש לך אפשרות תבחרי משלוח רגיל ולא שליחים.
יש חברות שילוח שלוקחות עוד כל מיני מיסים בדרך.
לסירוגין את יכולה לברר לגבי חברת השילוח הספציפית אם בחרת להזמין דרכה.
liav

הודעהעל ידי eilon » ש' דצמבר 21, 2013 5:08 pm

בת חן לא הזמנתי ביותר מ50$ כך שאין לי מושג אם אמורה להיות בעיה...
בפעם הקודמת שהזמנתי 2 קופסאות זה הגיע רגיל, רק הייתי צריך ללכת לאסוף את זה מהדואר :-)

כמובן שעדיף לשלם דרך paypal

אישית אני לא כ"כ מפחד מהזמנות ברשת, עושה זאת שנים מכל מני מקומות.
בעבר זה היה בעייתי יותר, אבל היום את תראי בפירוט אם מישהו השתמש לך בכרטיס או לא... כסף לא פשוט נעלם ללא שום תיעוד
וחברות האשראי מבוטחות מספיק כדי לאבד כמה מיליונים על הונאות קטנות :-)
אלא אם זו הונאה כמו שליאב תיאר... איזה קטע מטריד
eilon

הודעהעל ידי בת חן » ש' דצמבר 21, 2013 6:02 pm

ליאב, אני מאוד מקווה שהאתרים ויטה קוסט ואיי הרב מספיק אמינים, אין לי ניסיון אישי איתם, רק נסיון של כמה קרובים שהזמינו משם. אם יש מוצר שאני רוצה שיביאו לי מארה"ב אני כמובן בודקת את הפירוט שלו באתר החברה שמייצרת אותו ואז קונים לי אותו בחנות, כך שאין הרבה בעיות, אבל פה אני אני נאלצת לסמוך על האתר, ברכישות קטנות אני אקח סיכון ואקווה לטוב.

אוקי תודה לשניכם על העצות..
בת חן

הודעהעל ידי eilon » ש' דצמבר 21, 2013 6:26 pm

iherb זה בהמלצת ד"ר גרגר, הגעתי אליהם דרכו
הוא נתן איזה 2-3 אתרים ובדקתי מה מהם הכי זול
eilon

הקודםהבא

תגיות נושא

ויטמין B12, ויטמין D

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר