מלאה במים....

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

מלאה במים....

הודעהעל ידי מאיה » ש' יוני 29, 2013 6:56 pm

זה ממש מדכא העניין הזה של הבצקות והגוף שמלא במים ואז נתקלתי בסרטון הזה של פרילי:
http://www.youtube.com/watch?NR=1&featu ... 7lfkVZ0zLw
ארוך מדי, אבל לא יודעת אותי הוא טיפה עודד...
אני 4 קילו יותר.... ממה שהייתי שקלתי 56 עכשיו כמעט 60... אני יודעת שלא אמורה להסתכל על המשקל, וכבר הייתה לי איזו עליה כזו ממש כשהתחלתי בתזונה ואז זה ירד ועכשיו לאחרונה שוב עלה, אולי בגלל השינויים בבלוטת תריס וכל האגירה של הנוזלים- ככה שאם אי פעם יחסרו מים במדינה הזו אתם יכולים לשאוב אותי זה יספיק לכולם...
אני יודעת שאני מגזימה אבל זה פשוט כ"כ מעצבן! להסתובב כמו אישה בהיריון ולסחוב את כל הנוזלים האלו עלי
אני מאוד מקווה שהדיקור שאני עושה יעזור כי זה נראה שזו בעיה יותר עמוקה של איזו חסימה בגוף שצריך לשחרר....
מאיה

Re: מלאה במים....

הודעהעל ידי מאיה » ש' יוני 29, 2013 8:33 pm

עלה בדעתי שאולי אני דווקא אוכלת יותר ירקות ממה שאני חושבת- והם שגורמים לי לעודף מלח בגוף כרגע? ואולי אם דווקא אתמקד יותר בפירות או כמובן מה שאני כבר מייחלת לעשות הרבה זמן רק לא מוצאת את הפרי הנכון, האיכותי והבשל, למונו שבוע- עשרה ימים?
יכול להיות שזה מה שיפתור את התעלומה הזו ? ריסטרט של הגוף בטוח יעשה את ההבדל, אבל באמת יתכן שאני אוכלת יותר ירקות ממה שאני צריכה? וצריכה להעלות את הפירות? אני כאילו כל הזמן דואגת לירוקים, לירקות וכו, ובעצם מה שאני צריכה לדאוג זה להגדיל צריכת פירות ?
אולי לנסוע למגדל ספציפי ולקנות ממנו כמות מנגו למונו? או שא אני אתפוצץ מרוב בטא קארוטן חחח
אוף
אני רוצה כבר להיפטר מכל הבעיות האלו...
מאיה

הודעהעל ידי eilon » א' יוני 30, 2013 3:42 am

היי מאיה, את יודעת שאין לי מושג במצבים האלה יותר מדי אבל מסקרן אותי לשאול אותך באיזה ירקות את חושדת שיש יותר מדי נתרן פרט לסלרי כמובן? ואולי גם עגבניות? ובפירות אין נתרן?
וכמה ירקות את אוכלת שזה נחשב מוגזם? ומה מעריך הכרונומטר על מקורות הנתרן שלך והכמות הכללית בכל יום?
ולדעתי האישית בארץ יש יותר נתרן בתזונת הצמחים מאשר בבדיקות של הUSDA והאינפורמציה שלהם שבכרונומטר.

ותזכירי אם כבר כתבת ואני לא זוכר, איזה מים את שותה בדרך כלל?
eilon

הודעהעל ידי מאיה » א' יוני 30, 2013 8:44 am

וואי איילון נהייתה ממש מומחה:)
אני לא חושדת בירקות עצמם,אני אוכלת כל ערב סלט עם ראש חסה, הרבה סלרי... עגבניות-נגיד כוס של שרי, מלפפונים איזה 4-5..., ירוקים אחרים כמו רוקט, בזיליקום וכאלה, פלפלים, קישואים לפעמים שומר, קלורובי, סלק, לאחרונה - תפו"א מבושל,
אני חושדת בגוף שלי ומה שעבר והתפקוד שלו ובעיקר תפקוד בלוטת התריס שלא מאוזנת- עכשיו עברה להיות היפר, ויש בלגן בגוף, וחושדת יותר בחוסר בוויטמין b-12' צריכה לעשות בדיקות אבל הרופאה אמרה לי בכל מקרה לקחת, בהתחלה היססתי אבל לאחר פוסטים שעלו פה וסרטונים בעיקר של פרילי הבנתי שכדאי שאקח , בכל אופן צריכה לעשות בדיקה, אז לאחרונה אני אוכלת המון סלרי אבל לא יודעת אם יש לו מסוגלות לצבירת נוזלים שכזו, סתם העליתי השארה, תכלס ישר אחרי שאני אוכלת אבטיח ומלון הגוף מתמלא נוזלים- אז משהו בוויסות הנוזלים לא תקין, זה לא הגיוני הרי שזה ככה יהיה בגוף, במקום לנצל את הנוזלים לצורך הגוף הוא פשוט אוגר אותם.... בכל אופן זו סוגיה שעוד לא עליתי על הפתרון שלה, אבל יש לי גם שבוע הבא אוסתאופט נקווה שהוא יפתור את זה כי יכול להיות שזז אצלי משהו באגן שגרום לכל החסימה הזאת... בכל אופן אני אתחיל b-12 הבנתי שיש לזה קשר ישיר להפרעה במטבוליזם ונראה אם מתקדם משהו, תודה על העידוד!
מים- אני שותה לרוב מים של מי עדן לפעמים חברות אחרות, כרגע לא יכולה לעשות פילטר כי בדירה שכורה ולא ברור לאן עוברת מפה, כשאגיע לדיור קבוע אעשה אוסמוזה כזו כמו שהצעתם פה פעם
מאיה

הודעהעל ידי ירדן » א' יוני 30, 2013 3:38 pm

כמה שנים את סובלת מהבעיה הזאת של צבירת נוזלים? אמרת שזה מאז ההריון?

האם שמת לב לשינויים בכמות האגירה בהתאם למחזור החודשי?

מה הרופאה שלך אומרת על עודף הנוזלים?

אם לא יצא לך לראות את הסרטון החדש של מייגן אז אני מאוד ממליצה. מייגן מספרת איך התעללה בגוף שלה יותר מידי זמן ומה הביא אותה לקריסה פיזית, נפשית ומנטלית מוחלטת לפני כמה שנים ובעקבות זה לחיפוש אחר דרך אחרת. הסיפור שלה גם מראה שנזקים שעשינו לאורך שנים לגוף שלנו לוקח זמן לפתור והנה אפילו מייגן שבטח אוכלת וישנה הרבה יותר טוב מכולנו עדיין פה ושם מרגישה את האפקטים של הטעויות שלה מהעבר.
http://www.30bananotleyom.co.il/forum/viewtopic.php?f=2&t=693
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הודעהעל ידי מאיה » א' יוני 30, 2013 7:18 pm

כן זה התחיל מההיריון אבל אחרי הלידה כל המים יצאו ואז גם התחלתי את כל הסאגה של ניסיונות התזונה ודווקא לא הייתי עם בצקות, ובשנה שנתיים האחרונות זה חזר שוב
כן יש קשר למחזור- שבועיים לפני מחזור מתמלאת בנוזלים שבועיים אחרי מתרוקנת זה ממש הבדלים של כמה ק"ג...
גם כשיש שיבוש בבלוטת התריס מתמלאת בנוזלים
בכל אופן אני אתחיל לקחת את התוסף של ה-b-12 כמו שהרופאה אמרה וגם פה המלצתם, יש לינק אולי לתוסף שהמלצת אז לאורנה? בטיפות ?
וגם נאמר לי שיכול להיות שהאגן נפגע כתוצאה גם מהלידה וגם מהרמה של ילד.... ויכול להיות שזה מה שגורם לחסימה שם וחוסר איזון, יש לי טיפול אצל אוסתאופת ויתכן ויוכל לעזור עם העניין
נקווה שאני אצא מזה סופית כי זה משגע אותי הכובד הזה הבלתי נסבל, זה כאילו בנאדם סופר ערני ואנרגטי וכל הזמן סוחב על עצמו משקולות ....
מאיה

הודעהעל ידי eilon » א' יוני 30, 2013 10:12 pm

כן B12 משתתף בתהליכים חשובים

מאיה את מתארת בדיוק את החיים הרגילים של זוגתי, היא אמרה שיש לה הבדלים של 2-3 ק"ג וזה שבועיים-שבועיים כמו שאת מתארת. וגם רואים את ההבדלים בצורה ברורה.
eilon

הודעהעל ידי יעלי » ב' יולי 01, 2013 7:36 am

מאיה אני מכירה היטב את מה שאת מתארת. וגם אצלי הקשר ההורמונלי היה ברור לאורך השנים והיום כשהמחזור פסק זה אפילו החמיר. כאילו כל הנוזלים שהגוף היה אוגר לפני המחזור, והיה משחרר עם המחזור- נמצאים שם עכשיו ובעיקר מרוכזים באזור האגן שהוא תמיד ספוגי ובצקתי. גם אני, כמוך, מחפשת ישועה. לא בדקתי את תפקודי התירואיד לאחרונה, אם כי קראתי שיש קשר בין הפסקת תפקוד השחלות לבין תפקוד חקוי של הבלוטה. אשמח, כמוך לכל עצה מחכימה ומסייעת.
יעלי

הודעהעל ידי יעלי » ב' יולי 01, 2013 7:38 am

תפקוד לקוי*
חבל שאי אפשר לערוך את ההודעה :-)))
יעלי

הודעהעל ידי מאיה » ב' יולי 01, 2013 12:47 pm

הבצקות אצלי הן רק בחלק התחתון של הרגל- שוקיים, קרסוליים, כף רגל, לפי מה שהבנתי מפרילי זה חייב להיות קשור לרמת מלח בגוף, יכול להיות גם לכמות רעלים שמשתחררים והגוף כל הזמן מוהל אותם במים, אולי אני לא שותה מספיק, למרות שמקבלת המון מים מהפרות וגם שותה חוץ מזה מים, ולפי הכרונומטר אני שותה מלא מים, כן בטוח יש קשר הורמונלי, אבל זה לא צריך להיות ככה, לא מאוזן פשוט, אני אתחיל את הb-12 ונקווה שבזכותו ובזכות קפיצות טרמפולינה ורכיבה על אופניים אצא מזה, ואז אוכל להעביר את הבשורה גם כאן:)
מאיה

הבא

תגיות נושא

תסמיני ניקוי וגמילה

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 8 אורחים