מלאה במים....

הפורום הראשי של 30 בננות ליום

Re: מלאה במים....

הודעהעל ידי ירדן » ג' יולי 02, 2013 7:37 am

כמו שלקח לנו שנים להגיע למצב בריאותי לא טוב ככה גם הריפוי לוקח זמן... צריך להמשיך לעשות את הדברים הנכונים, להתאזר בסבלנות ולהיות אופטימיים.

כל עוד יש עוד חוסר איזון הורמונלי צפוי שתרגישי סימפטומים לא נעימים.

ממה שקראתי יש תקופות מסויימות שבהן יש לנשים יותר נטיה לתת פעילות של הבלוטה: סביב המחזור הראשון, במהלך ההריון ובחודשים שאחריו, וסביב הפסקת המחזור.
לתשומת לבכם, המענה בפורום מעצם טיבו מוגבל וחלקי בלבד ואין לראות בו תחליף לייעוץ תזונתי מקצועי פרטני ו/או לבדיקה, אבחון וייעוץ על ידי רופא.
סמל אישי של המשתמש
ירדן

הודעהעל ידי מאיה » ד' יולי 03, 2013 8:46 pm

לגמרי, בתקופה האחרונה אני נזכרת בכל מה שהגוף עבר.... אני מתפלאת שהוא עדיין שורד, בחברה שגדלתי שהערכים להערצה היו הפוכים... אני מתפלאת שבכלל מישהו נשאר בחיים....
בכל אופן פצחתי במונו אבטיח, כן כן אבטיחים מצוינים הגיעו אלי במשלוח:) יום שני, עובר מעולה, הם יגמרו לי מחר מחרתיים, כי לא תכננתי, אעבור אז למלונים ושבוע הבא אמשיך נראה לי עוד קצת עם האבטיחים, נראה לי שזה מה שצריך להיות כרגע כדי לתת לגוף ריסטרט אמיתי מחדש
מאיה

הודעהעל ידי eilon » ה' יולי 04, 2013 4:06 am

נהדר מאיה תהני מהאבטיחים! שהם טובים הם טובייים
כמה את מצליחה לאכול מהם ביום? את אוכלת אותם כפי שהם? אלו הם עם הזרעים או ללא?
תני איזה טיפ :) כי קשה לי עם הנפחים האלה, מאוד נהנה מהם כבר כמה ימים שותה כ3 ליטר מיץ אבטיח ביום אבל זו רק ארוחה אחת. אני לא רגיל לנפחים עצומים בשביל קצת יחסית קלוריות :)
בשביל מונו הייתי צריך לאכול יותר מ10 ק"ג של נטו ציפה מתוקה ונהדרת, שזה בין 2-3 אבטיחים ענקיים, או מעל 3 בינוניים.
eilon

הודעהעל ידי מאיה » ה' יולי 04, 2013 9:15 am

זה יוצא בערך אבטיח וחצי עד 2 בערך 6 ק"ג ביום למרות שלא תמיד מצליחה, אתמול זה היה אבטיח וחצי ובחצי האחרון כבר לא יכולתי כאבה לי הבטן.... והייתי מסופקת זה לא שהייתי רעבה אח"כ.... זה האבטיחים בלי הזרעים השחורים, עם השחורים אין מצב לעשות את זה, אבטיחים מעולים!
עסיסיים, לא צריכה לשתות כמעט מים, ממש אידיאליים, לפעמים עושה שייק, לפעמים מיץ בבוקר אני מכינה בבקבוק של ליטר וחצי מיץ מעורב בשייק, ככה שלא יהיה יותר מדי מהפלפ אבל חצי חצי כזה, וזה מחזיק אותי עד הצהריים, אגב- מזה הבקבוק זכוכית הזה שאמרת שיש לך של ליטר וחצי?
נראה לי מן הסתם שגבר יצטרך יותר מ6 קילו ליום, ואני גם לא נראה לי תמיד מגיע ל6 קילו, אני לא מרגישה מנופחת כל עוד זה במידה שאני אמורה לאכול, אתמול שעברתי את המידה התנפחה לי הבטן - זה היה בערב כבר, וגם אכלתי מאוחר בשעה בכלל לא אידאלית כי לא הייתי בבית והתאפקתי כן, הייתי רעבה, צריך להקפיד על סיום שעת האכילה עד 19:00
היום אצטרך לעבור למלונים כי לא תכננתי על המונו הזה פשוט בגלל שהיו כ"כ טעימים באופן טבעי זה יצא ככה, שבוע הבא אזמין כמות מספיקה לשבוע ואפצח בעוד מונו, זה ממש עוזר לי, גם לבצקות, גם למצב רוח..., ממליצה בחום!
אם אתה צריך 3 ליטר מיץ, אז תחלק את זה לפעמיים, תשתה בקבוק אחד נגיד מתי שאתה מתחיל לאכול בבוקר ועוד בקבוק שעה אחרי נגיד, שעתיים, אבל בעיני הגרעינים השחורים לא אידאליים לאכילה ונראה לי אתה צריך למצוא אבטיחים בלי, וגם טובים ואיכותיים, זה הכי חשוב, קודם תתביית על סוג טוב ואז תקנה מהם כמות למונו
מאיה

הודעהעל ידי eilon » ה' יולי 04, 2013 3:46 pm

תודה מאיה
אני אשתדל לקנות בלי הזרעים

הבקבוקים שלי פחות מליטר וחצי, זה קצת יותר מליטר. וקחי בחשבון שיש להם משקל בפני עצמם כי הזכוכית עבה. קניתי אותם באיקאה.
הייתי רוצה להזמין בקבוקים בלי BPA של ליטר וחצי+, כי עוד לא מצאתי באינטרנט משהו של 2 ליטר שמתאים לי.
eilon

הודעהעל ידי מאיה » ה' יולי 04, 2013 6:20 pm

לי יש בקבוק של אלדין http://store.newhorizon.co.il/he/%D7%91 ... D7%A7.html לי יש 0.75 אבל זה ממש לא מספיק, אולי הם מייצרים גדולים יותר, צריך לשאול ואולי אפשר לעשות הזמנה קבוצתית
מאיה

הודעהעל ידי מאיה » ה' יולי 04, 2013 6:22 pm

מאיה

הודעהעל ידי אורנה » ו' יולי 05, 2013 9:05 am

איזה כיף לך מאיה, עם המונו אבטיחים.
שבוע הבא אני מצטרפת עם מונו מלונים(בכמויות כאלה, אני לא מעכלת אבטיח,אצרך לשתות הכל בשייק שלא ממש טעים לי) ,
פשוט קניתי כל כך הרבה פירות מדהימים אתמול בשוק שלא בא לי לוותר עליהם. סברס - 7 במתיקות. מנגו - עדיין קשים, מחכה שיתרככו, שזיפים צהובים - 9, ליצי - 10, תאנים - 8, אפרסק - 10, נקטרינה עדיין קשה, שזיפים שחורים עדיין קשים, אגסים קטנים טריים - עדיין קשים, תפו"ע אדום כמו תפוח באגדות מיבוא - 10 , אבטיח - הראשון שפתחתי רקוב, מלונים - 10, ענבים ירוקים - 10, פאפאיה אורגנית, פסיפלורה אורגנית.

הבקבוק של אלדין הוא 24 אונז = 660 מ"ל וזה הכי גדול שלהם.
קניתי עכשיו בקבוק, יותר נכון טרמוס של LAKEN שיש לו פקק ספורטאים, הוא מכיל 750 מ"ל, מאוד נוח לשימוש ולניקוי, ומשקל קל, לוקחת איתו שייקים וגם משמש אותי למים, נשמר קר, זה חשוב לשייקים בקיץ. זה לא מספיק כי בד"כ השייק זה ליטר או ליטר וחצי, אז לוקחת בשני בקבוקים(קניתי אחד לבעלי שלא משתמש בו בכלל)
יש להם בקבוקים של ליטר וחצי אבל עם פקק צר וגם לא טרמוס, נראה לי קשה לנקות מזה שייק, אבל יש מישהי בעבודה שמביאה בזה שייקים ואומרת שהיא מנקה עם מברשת והכל בסדר.
זה הליטר וחצי
http://www.laken.co.il/125431/%D7%9C%D7 ... 7%95%D7%9C

זה הטרמי ספורט
http://www.laken.co.il/125431/%D7%9C%D7 ... 7%9E%D7%9C

בקבוק איכותי ללא BPA של 2 ליטר לא זכור לי שראיתי כשחיפשתי בקבור איכותי(מצד שני לא חיפשתי 2 ליטר)
אורנה

הודעהעל ידי יעלי » ש' יולי 06, 2013 2:50 am

היי ארנה! האם תוכלי לכתוב מהיכן קנית את הבקבוקים? תודה!
יעלי

הודעהעל ידי אורנה » ש' יולי 06, 2013 8:38 am

יעלי, מהאתר ששלחתי את הלינקים שלו. זה הגיע למוחרת עם שליח (היה לי שווה, כי קניתי 3 בקבוקים) שימי לב שיש אפשרות לפקקים שונים, כדאי שיהיה פקק גם וגם לדעתי
אורנה

הקודם

תגיות נושא

תסמיני ניקוי וגמילה

חזור אל 30 בננות ליום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: AhrefsBot ו 8 אורחים